Street Style rezultati

Street Style rezultati

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
imam pitanje za sve forumase tko god je bio u zivinicama? ovako tko je gledao i dal je primjetio koliko je auta na stylu bilo a da nisu imali serijske motore?
 

IGY

Član
e zato sam se ja okrenuo dB-u
a prekretnica sto ne idem vise na styl je ta sto sam u Brckom dobio pehar za best german styl a u Zivinicama nisam a bila su skoro ista auta i za german i za clean nije bilo auta osim moje ibize a na kraju nisu dodjeljeni pehari za to jer nije bilo auta
ljepi brp i term lab koji ne laze :)
 
Član
vjerujem ti kolega! i dalje stoji pitanje?????za sve forumase tko god je bio u zivinicama? ovako tko je gledao i dal je primjetio koliko je auta na stylu bilo a da nisu imali serijske motore?
 

JD.

Član
djavolica je napisao(la):
Hajd bitno je da malo uglancani stari ford ima vece i kvalitetnije prerade od Audija i da fabricki Clio sa samo felgama promijenjenim (od onog sto se moze primijetiti) zasluzuje mjesto ispred auta koja su bolje uradjena i ako nista barem se moze vidjeti nesto na njima sto je uradjeno.

zato sudija treba biti neko ko se razumije u to, ko zna kako izgledaju fabricka auta i ko sam moze vidjeti sve prerade. ove sudije bez da im vlasnik prica sta je mjenjano pola stvari ne bi skontali, toliko o tome koliko znaju sta rade

a ti ako ne vidis prerade, to je do tebe sto ih ne primjetis, nece niko ljepiti naljepnice "OVO NIJE FABRICKO" na svaki dio koji je promjenio :lol:

uostalom evo ti primjer, pa ako je tebi ovdje samo razlika u felgama onda cu samo reci hvala bogu pa ti nisi sudija :icon_smile:

 
JD. je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Hajd bitno je da malo uglancani stari ford ima vece i kvalitetnije prerade od Audija i da fabricki Clio sa samo felgama promijenjenim (od onog sto se moze primijetiti) zasluzuje mjesto ispred auta koja su bolje uradjena i ako nista barem se moze vidjeti nesto na njima sto je uradjeno.

zato sudija treba biti neko ko se razumije u to, ko zna kako izgledaju fabricka auta i ko sam moze vidjeti sve prerade. ove sudije bez da im vlasnik prica sta je mjenjano pola stvari ne bi skontali, toliko o tome koliko znaju sta rade

a ti ako ne vidis prerade, to je do tebe sto ih ne primjetis, nece niko ljepiti naljepnice "OVO NIJE FABRICKO" na svaki dio koji je promjenio :lol:

uostalom evo ti primjer, pa ako je tebi ovdje samo razlika u felgama onda cu samo reci hvala bogu pa ti nisi sudija :icon_smile:


To je bilo samo metaforicno receno, ne mislim bukvalno da su samo felge u pitanju i covjek zasluzio nagradu to bi bilo previse smjesno:DMislim na kvantitet i kvalitet prerada u odnosu na druga auta i sigurna sam da je u ovom slucaju bilo zasluznijih.
Predpostavila sam da ce neko slicnu primjedbu napisati ili za to za Clia ili za ono "malo uglancani stari Ford", i zato sam na kraju napisala bez uvrede i za jedno od spomenutih auta jer nisam mislila bukvalno to kako je napisano, vec samo metaforicki receno.Uradjena su oba auta i to se vidi ali ne toliko da nema boljih i zasluznijih za to mjesto ;)
 
Član
i dalje stoji pitanje?????za sve forumase tko god je bio u zivinicama? ovako tko je gledao i dal je primjetio koliko je auta na stylu bilo a da nisu imali serijske motore?
 
poštujem radove na cliu i cjenim svaki trud i sve ostalo ali ovo je minimun stajlinga pa pogledaj malo bolje razlike uošte nema neke velike sve što je kupio kupio je od seriskog sport modela maglenke spojler na gepeku itd a netko je već spomeno da unutra nije ništa veliko rađeno cjenim jedino lajsne što je zatvorio na braniku i felge i ovjes e tek sada madzid i veko i ostala auta imaju razlog što su uvjek broj jedan i trebaju biti broj jedan jer su uradili maksimum na autima ako će ovaj clio i dalje na stiling onda ćemo svi ija sa svojim golfom itd uostalom ovo je manje bitno bit su SUDIJE koje definitivno nemaju pojma šta rade..
 

JD.

Član
a jebga ne mogu ni svi pehare dobiti heh, zamisli da dodje 30ak auta sredjenih umjesto 10ak koliko ih inace bude, a opet 6 pehara na kraju pa kako bi se onda dogovorili ko je bolji :D
 
Član
JD. je napisao(la):
a jebga ne mogu ni svi pehare dobiti heh, zamisli da dodje 30ak auta sredjenih umjesto 10ak koliko ih inace bude, a opet 6 pehara na kraju pa kako bi se onda dogovorili ko je bolji :D

Potpis! :lol:
 
Član
nemaju se sta dogovarat kad se zna!


i dalje stoji pitanje?????za sve forumase tko god je bio u zivinicama? ovako tko je gledao i dal je primjetio koliko je auta na stylu bilo a da nisu imali serijske motore?
 
JD. je napisao(la):
a jebga ne mogu ni svi pehare dobiti heh, zamisli da dodje 30ak auta sredjenih umjesto 10ak koliko ih inace bude, a opet 6 pehara na kraju pa kako bi se onda dogovorili ko je bolji :D

Nikako:Donda bi podijelili pehare onima koji su prije nekad bili...sto je sigurno-sigurno je:icon_biggrin:
 

JD.

Član
dadao_style je napisao(la):
poštujem radove na cliu i cjenim svaki trud i sve ostalo ali ovo je minimun stajlinga pa pogledaj malo bolje razlike uošte nema neke velike sve što je kupio kupio je od seriskog sport modela maglenke spojler na gepeku itd a netko je već spomeno da unutra nije ništa veliko rađeno cjenim jedino lajsne što je zatvorio na braniku i felge i ovjes

jesi ti svjestan da neki ljudi rade auta u tom pravcu da auto zadrzi svoje originalne linije ali da se opet razlikuje od serijskog ? zato i ima vise pravaca u stylingu

i kakve veze ima sto je kupovao neke dijelove u renaultu ? ako je to naknadno uradjeno nema veze odakle je dio i gdje je kupljen. izgleda da imas pogresnu predstavu o tome sta se gleda na stylingu

ja sam ti vec jednom napisao, uzmi ti ovakvo auto pa ga sredi, da vidim kakav ces izbor dijelova imati... da ne spominjem cijene svakog ovog detalja...
 
napiso sam ija tebi da mi nije ćeif sređivat novo auto već staro auto imam golfa 4 i golfa 2 radim 2 jer je zanimljivije što stariji to ljepši i vrijedniji očigledno da ti mene non stop pogrešno razmuiješ o čem ja govorim neću ništa više ni pisat kad si nerazuman taman ću ja tu gubit živce u vezi nekog novo krša poput klia gori sam što sam išta spomeno da je bio neki vw ili golf 2 rekli bi papanski tuning i kraj priče a ovako kad neko spomene neko novo auto kao što sam ja načeo temu o kliju onda gori
 
Član
dragan je napisao(la):
nemaju se sta dogovarat kad se zna!


i dalje stoji pitanje?????za sve forumase tko god je bio u zivinicama? ovako tko je gledao i dal je primjetio koliko je auta na stylu bilo a da nisu imali serijske motore?


Ne kontam pitanje????
 
Član
Golf 2 iz hrvatske koji je bio u zivinicama imao je u sebi motor VR6, e sada ja neznam dali postoji fabricka 2 sa VR6 motorom ako ne onda nam je skreno paznju da ga je on ugradio sto su prisutni mogli primjetit:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top