Street Style rezultati

Street Style rezultati

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
Eko je napisao(la):
Felge, farovi, karambolka, distanceri i dvd-player. 5*

e moj eko...

felge, farovi, karambolka, distanceri, dvd player

opruge eibach
xenon
maglenke (nije ih bilo)
prednji branik skinute lajsne, dodate skrge
prednje mrezice od clio sport
zadnji branik skinute lajsne
pragovi
krovni spojler
kljesta ofarbana
steke i lajsne na vratima ofarbane i skinute oznake
rucica mjenjaca
mjenjana sredisnja konzola i okviri ventilacije i steke unutrasnje
auspuh

eto pa broji ako sam uopste sve naveo.

ja ti rekoh, znas ko je organizator pa sa njima popricaj ako si ostecen a ne ovdje pljuvat po tudjim autima, ne bitno cije je.

haj zdravo zavrsili smo pricu :cool:
 
Član
e ovako procitah ove postove i sad da ja malo prokomentarisem.
Problem je u tome sto ocjenjivanje stylinga nije egzaktna nauka i pristrasnost i licni ukus (budimo realni) uvjek igraju pa makaar i malu ulogu a sad svi znamo sta madzid ima i postaje po malo dosadan jer stvarno ima najbolje auto :D=zasluzeno
A sto se mene tice clio jeste izmjenjen i to veoma skladno (kopira do neke mjere neku liniju clio sporta ako se ne varam) ali daj budimo realni nije dovoljno preradjen da bude na poziciji kojoj je stavljen i da bude ispred auta kojih je.
E sad svi smo mi rekli da za sudije trebaju ljudi koji su edukovani (na koji nacin zavisi individualno) da mogu i sami da prepoznaju prerade i KVALITET prerada na autu i sto je bitno odnos vlasnika prema autu (urednost i odrzavanje istih (prerada i cijelog auta)), neko spomenu vekin slomljen branik u zivinicama i ja sam to vidio i bas ga je ostetio vidno ali je OSTECEN nije na sudiji da pita kako zasto i zbog cega jbga takav je dosao i tacka.A to ako sudija nemoze da primjeti i sta je uradjeno na autu i motoru STA RADI ONDA KAO SUDIJA!Ali i sam vlasnik bi trebao da ima dokumentovano odredjenu ne vidnu preradu na zahtjev sudije AKO JE MOGUCE (naglasavam).E sada takmicar bi posle sudijskog pregleda auta (sa PRIVREMENIM OCJENAMA) treba da predstavi svoje auto, prerade i razlog prerada.To je neko moje misljenje a sad mozda sam nesto provalio ali. ..
 

Eko

Član
e moj dino.

nisam ja nijednom "pljuvao" po autu, procitaj malo bolje, svaki put sam ga pohvalio .. a ti ako brojis farbanje klijesta i skidanje lajsni i mijenjanje rucice na mjenjacu tuningom onda si u pogresnim vodama :)
I meni kad su rekli mogao si ofarbati ova klijesta bilo mi je jasno da su ovo tuneri iz Japana :D

kao sto rekoh ne pegla mi se vise oko ovoga, tako da nema potrebe da nastavljas s raspravom, ne osjecam se ostecen, gori hala :D
 
Član
JD. je napisao(la):
Eko je napisao(la):
Felge, farovi, karambolka, distanceri i dvd-player. 5*

e moj eko...

felge, farovi, karambolka, distanceri, dvd player

1. opruge eibach
2. xenon
3. maglenke (nije ih bilo)
4. prednji branik skinute lajsne, dodate skrge
4. prednje mrezice od clio sport
6. zadnji branik skinute lajsne
7. pragovi
8. krovni spojler
9. kljesta ofarbana
10. steke i lajsne na vratima ofarbane i skinute oznake
11. rucica mjenjaca
12. mjenjana sredisnja konzola i okviri ventilacije i steke unutrasnje
13. auspuh

eto pa broji ako sam uopste sve naveo.

ja ti rekoh, znas ko je organizator pa sa njima popricaj ako si ostecen a ne ovdje pljuvat po tudjim autima, ne bitno cije je.

haj zdravo zavrsili smo pricu :cool:

Popljuvo si me kad usporedio svoju skodu i clia...i opet clio ima manje dijelova nego ja...

1. Sportska maska Milotec
2. Ukinute lajsne sa braniak prednjeg poravnato mjesto za registraciju
3. mrezice original Milotec
4. farovi
5. xenoni
6. dvobojna hauba, maska i branik
7. apex opruge
8. crne stopke
9. krovni spojler ( doduse jso je na polici za vikend je na autu )
10. komplet muzika pioneer
11. alu pedale TT look
12. Original LED rucica rucne
13. Komplet interijer alu kit
14. chrom umetci za instrumental tablu
15. rucno radjene navlake siceva
...ne znam jesam sta preskocio, a sigurno jesam...
...a da ne spominjem sta je u planu jos...

1. komplet interijer u smedju kozu,talijancki sav,
2. Felge
3. zadnji branik ide na ravnanje ( ukoliko mi dodje auspuh, odma sa ponedjeljka )
4. Skidanje lasjna sa vrata
5. steke vrata sa Barcchette
6. uredjenje gepeka u kombinaciji duplog poda i smedje koze
7. farbanje dvobojnokrova
8. prerada gepeka
9. farbanje plastika motora
10. 2x LCD u naslone siceva itd itd...ne da mi s episat vise...

Stvar je u tome JD da si ti mene napao sto sam kreno pricat protiv clia, a isto si ti onda mene podcijenio ko ja njega...dakle izjednaceni smo...

I stvar je u tome da iako oboje idemo za clean style ( on vec je, ja sam jso u radovima ) da se razlikujemo vec sada, a teko koliko cemo se razlikovat kasniej u broju stavka prerada...a ljudi koji su vidjeli, mogu ti potvrdili da nista niej fuser radjeno...
 

JD.

Član
Eko je napisao(la):
nisam ja nijednom "pljuvao" po autu, procitaj malo bolje, svaki put sam ga pohvalio .. a ti ako brojis farbanje klijesta i skidanje lajsni i mijenjanje rucice na mjenjacu tuningom onda si u pogresnim vodama :)

nisam ja u pogresnim vodama nego su i to prerade o kojim ti pricas, pa makar bile i sitnice nemoj sad gluposti lupetat ziv bio

pogledaj u bilo kojem casopisu opis nekog sredjenog auta, spominju se i najmanje sitnice koje su mjenjane

a ja to nista ne brojim nisam ja sudija nit me zanima broj prerada meni to nije presudno, ali kad si vec bio zapeo za taj broj prerada samo da ti navedem par stvari

nisi rekao moj je auto bolje uradjen od clia, nego moj auto ima vise prerada, a sad kao nisu bitne sitnice, de molim te...
 

Eko

Član
Ja moram dodati u svoj spisak da sam ofarbao ono "DOHC" na glavi motora :D jos klijesta i glavni sam tuner u gradu :p

Dino razumijem ja tebe, jaran ti je.. mada nema potrebe da me gledas kao nekog protivnika... samo sam kontao da sam mozda ipak ja mogao dobiti to trece mjesto kad smo vec bili tako blizu, nista vise... ako ti mislis da nisam to je ok isto ... LP
 

JD.

Član
tibor987 je napisao(la):
Popljuvo si me kad usporedio svoju skodu i clia...i opet clio ima manje dijelova nego ja...

joj tebe

kad si ti usporedio skodu i clia ? ja se te teme ne sjecam, pogotovo ne da sam rekao da je clio bolji od skode...
a i kako cu reci molim te, gdje sam to ja vidio ta 2 auta jedan kraj drugog na nekom takmicenju pa da ih mogu usporedjivat ?

ne znam uopste o cemu ti pricas, to si ti nesto pobrkao, ako si pricao protiv clia sta se ima tu tvoja skoda spominjat, ne prica skoda nego ti, a tema je bila clio... nidje veze zivota mi


ti te svoje usporedbe iz glave zadrzi za sebe dok ne uradis jos auto pa ne pocnes hodat po takmicenjima ja stvarno nemam nista sa tim


sve je to divno krasno, ali bez dobrih felgi ti se auto nikad nece istaci, to je neka osnovna stvar koja se mjenja na autu i svjestan si i sam toga.


@Eko haj dobro pusti se cranckovih fazona :lol: ne mislim ja nista zaista nisam ja ocjenjivao :) ja da se pitam ne bi bili u istoj klasi ti i clio pa sad ne bi pricali uopste o ovome, ali boze moj...
 
JD. je napisao(la):
opruge eibach
xenon
maglenke (nije ih bilo)
prednji branik skinute lajsne, dodate skrge
prednje mrezice od clio sport
zadnji branik skinute lajsne
pragovi
krovni spojler
kljesta ofarbana
steke i lajsne na vratima ofarbane i skinute oznake
rucica mjenjaca
mjenjana sredisnja konzola i okviri ventilacije i steke unutrasnje
auspuh
Ako su to sve prerade na osnovu kojih je on zasluzio to mjesto, onda sam ja budala sto se nisam prijavljivala sa Audijem na taj neki "styling", izgleda da je do mene sto sam mislila da tu dosta vise treba... :icon_rolleyes:
Realno gledano kakve su prerade ako ih samo specijalno neko treba da vidi?Uredu je to sto on ide na clean look i auto stvarno fino izgleda ali ne zasluzuje to mjesto pred recimo Ekovog Golfa ili od Andrea.Mozda u nekoj drugoj konkurenciji ali ne i u ovoj i mislim da je to poenta citave ove price, a ako vecina ljudi to isto kaze onda su valjda oni u pravu a ne manjina koja tvrdi suprotno.
(P.S. Nisam Golf fan :D i ne volim ih ali sam samo realna jer se uvom primjeru radi o tom autu, isto bi bilo receno i da je neko drugo u pitanju)
 
Član
Clio je tuta naspram golfa :) Eto jedno subjektivno misljenje jer obojica ne mozete da se odlucite bil bili izravni ili ne :)
 
Veko Skoda je napisao(la):
e hajde mi sada objasni kriterijume po kojima su sudije tada odlucile pobjednika na KOB...znam sve koliko mi je ko dao bodova itd... i 2/3 od uplata=30km? jel to smijesno, a takmicara u maloj kalasi sigurno vise od 2.... kad vec raspravljate, pa da neko i na ovo odgovori!!

no coment na ovo... lol
 
dragan je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
Ja koliko sam upucen vecina auta u zivinicama koja su bili na style takmicenju je imalo bar neke prerade na motoru, znaci nije seriski i ne kontam kakve to uopste ima veze sa style-om???
nabroj makar neke prerade na motoru koje si ti vidio????? u zivinicama?
meni je dovoljan dupli karbas.....
 

JD.

Član
djavolica je napisao(la):
Ako su to sve prerade na osnovu kojih je on zasluzio to mjesto, onda sam ja budala sto se nisam prijavljivala sa Audijem na taj neki "styling", izgleda da je do mene sto sam mislila da tu dosta vise treba... :icon_rolleyes:

vidi nesto, ne shvatas bit problema. nije fazon u autima nego u klasama. sudije su posebna prica

golf 2 iz 80tih ne moze nikako ici u klasu clia iz 2006, ali to se niko od vas ne sjeti napisati, nego samo znate pametovat ko je zasluzio koje mjesto
ta se dva auta, u nasim uslovima nikako ne mogu preraditi na slican nacin u slicnoj mjeri

ovaj clio je u hrvatskoj na renault meetingu dobio pehar za styling, a znamo svi kakvih tamo auta ima, pa opet niko nije ni slicno ovakvog clia uspio da sredi do sada...

sta ti ocekujes da covjek vadi sjedista i interijer iz 2 god starog auta, da bi vi ovdje imali pohvaliti sta je sve mjenjao.
nije to golf 2 u koji bez problema stane interijer i od golfa 4, puno su vece mogucnosti al to niko od vas ne shvata

ako vam je vec toliko stalo da taj styling bude ok, fino se zalazite da se promijene klase pa necete imati problema sa ovakvim situacijama

samo me zanima sta bi bilo da dodje 30ak auta, svih 30 poprilicno sredjenih, koja bi onda frka bila oko toga ko je zasluzio a ko ne :lol:

ja sam bar 10 puta napisao da klase trebaju ici po godistima, a niko se nije udostojio ni da komentarise to, a svima vam je fol nesto stalo da taj styling funkcionise, a slabo je ko ista konkretno predlozio
 
Član
JD. je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Ako su to sve prerade na osnovu kojih je on zasluzio to mjesto, onda sam ja budala sto se nisam prijavljivala sa Audijem na taj neki "styling", izgleda da je do mene sto sam mislila da tu dosta vise treba... :icon_rolleyes:

vidi nesto, ne shvatas bit problema. nije fazon u autima nego u klasama. sudije su posebna prica

golf 2 iz 80tih ne moze nikako ici u klasu clia iz 2006, ali to se niko od vas ne sjeti napisati, nego samo znate pametovat ko je zasluzio koje mjesto
ta se dva auta, u nasim uslovima nikako ne mogu preraditi na slican nacin u slicnoj mjeri

ovaj clio je u hrvatskoj na renault meetingu dobio pehar za styling, a znamo svi kakvih tamo auta ima, pa opet niko nije ni slicno ovakvog clia uspio da sredi do sada...

sta ti ocekujes da covjek vadi sjedista i interijer iz 2 god starog auta, da bi vi ovdje imali pohvaliti sta je sve mjenjao.
nije to golf 2 u koji bez problema stane interijer i od golfa 4, puno su vece mogucnosti al to niko od vas ne shvata

ako vam je vec toliko stalo da taj styling bude ok, fino se zalazite da se promijene klase pa necete imati problema sa ovakvim situacijama

samo me zanima sta bi bilo da dodje 30ak auta, svih 30 poprilicno sredjenih, koja bi onda frka bila oko toga ko je zasluzio a ko ne :lol:

ja sam bar 10 puta napisao da klase trebaju ici po godistima, a niko se nije udostojio ni da komentarise to, a svima vam je fol nesto stalo da taj styling funkcionise, a slabo je ko ista konkretno predlozio

ne razumijem se puno u styling i tuning,bar po ocjenjivanju,al se slazem s ovim,treba klasificirat auta po godistima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top