Street Style rezultati

Street Style rezultati

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Eko

Član
Cuo sam da smo neeksa ( 3.mjesto ) i ja imali po 94 boda i dvoumili se izmedju mene i njega za to trece mjesto i kao sto znate njega su izabrali .. ruku na srce na Cliu mozes na prste jedne ruke prebrojati sta je radjeno na njemu , dok s druge strane na mom golfu bi ti trebalo vise ruku .. mada ja ne omalozavam Clia, meni je cak prelijep autic i po mom ukusu se radi .. mada mislim da sam ja trebao dobiti to trece mjesto .. al nema veze, nije mi taj styling ni bitan, prijavio sam se tek tako da bude vise takmicara... ja sam racer u srcu :D:D  p.s. eo i koja slika od mene :













LP
 
Član
dragan je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
Ja koliko sam upucen vecina auta u zivinicama koja su bili na style takmicenju je imalo bar neke prerade na motoru, znaci nije seriski i ne kontam kakve to uopste ima veze sa style-om???
nabroj makar neke prerade na motoru koje si ti vidio????? u zivinicama?
Druze da se razumijemo motor odnosno pojacavanje motora nije toliko bitno za takmicenje u stylu ako postoje prerade sto se tice snage idu u korist ICEMEN je mislio na prerade vizuelnog tipa ofarbani plasticni dijelovi hromirani metalni itd.ja licno sto se tice snage na autu imam ugradjen veci turbo i pop off ventil, ventil se vidi a kada kazem sudijama da je turbo zamjenjen neki prihvate neki kazu da nemaju sprave da bi mogli izmjerit snagu motora da bi se uvjerili u to
 
Član
Ako gledamo style po slikama realno je da je golf bolji,mada vidim da je bio i narandzasti golf 3 a ni on nije nista uzeo
 
Početnik
Vidio clia u sarajevu, lijepo izgleda al ja mislio da je to obicni clio sport, nisam skonto nikakve posebne prerade..a Eko, mogao si bar ovo smece ispred golfa gurnuti pred clia :)
 

Eko

Član
Oggy je napisao(la):
Vidio clia u sarajevu, lijepo izgleda al ja mislio da je to obicni clio sport, nisam skonto nikakve posebne prerade..a Eko, mogao si bar ovo smece ispred golfa gurnuti pred clia :)

hehe nije smece nego lisca se nakupilo a i reklama od Mobile Medie :D
 
Član
EKO meni je golf zakon.....jednom rijecju ljep je! a kolega gajs,ako suci neznaju sto se tice motora nista,dali je original ili nije mislim da nisu adekvatni da sude..tvoj puntac je fin....!a sto se tice vizualnog tuninga mislim da nije bit pofarbat plastike jer rijec je o tuningu,a dobro znamo sta znaci ta rijec...styling?opet kazem veci je za mene styling cist motor i motorni prostor nego ofarbani dijelovi..nikog nevrijedam stvar je ukusa..!dali treba odvojiti tuning od stylinga izgleda da treba!al mislim da u natjecanju treba sagledat obije stvari..!
 

JD.

Član
mtopic je napisao(la):
Bez uvrede ikome, ali mislim da je ovaj auto (ne znam ko je jos bio) vise zasluzio 3, mjesto u maloj klasi nego onaj Clio, mada je i na Cliu, ono sto je uradjeno, uradjeno kako treba i bez fuseraja, bio je do mene na stylingu u Brckom i znam sta je uradio na autu.

nije taj golf bio na ovom takmicenju :)


@Oggy clio sport nema sa 5 vrata, ovo je 1.2 16v i eno imas na nekoj od prosli stranica sliku auta pored istog takvog clia kakav je bio i ovaj kad je tek kupljen
 
Član
dragan je napisao(la):
EKO meni je golf zakon.....jednom rijecju ljep je! a kolega gajs,ako suci neznaju sto se tice motora nista,dali je original ili nije mislim da nisu adekvatni da sude..tvoj puntac je fin....!a sto se tice vizualnog tuninga mislim da nije bit pofarbat plastike jer rijec je o tuningu,a dobro znamo sta znaci ta rijec...styling?opet kazem veci je za mene styling cist motor i motorni prostor nego ofarbani dijelovi..nikog nevrijedam stvar je ukusa..!dali treba odvojiti tuning od stylinga izgleda da treba!al mislim da u natjecanju treba sagledat obije stvari..!
Slazem se sa tobom ali kod nas na takmicenjima i u srbiji bolje prolazi kada sudija vidi da je motor nasminkan plasticni dijelovi ako ih ima ofarbani itd nego da ti njemu sada objasnjavas koliko si ga pojaco na koji nacin i dal ce on tebi povjerovat il ne
 
Član
Pojacavanje snage motora i njegove konjske snage nemaju i ne treba da imaju veze sa stylingom, ali cinjenica da je ubacen motor koji serijski ne postoji u takvom autu treba da mu donese poene, a pogotovo ako je to ucinjeno tako pedantno kao sto je slucaj kod ovog golfa.
Svaki saraf je na svom mjestu, svi kablovi i crijeva su uredno postavljeni i nigdje nista ne visi. O tome sam ja govorio i tu je dosta poena u Banja Luci dobio (mislim cak 10 za motorni prostor)
 

JD.

Član
Eko je napisao(la):
Cuo sam da smo neeksa ( 3.mjesto ) i ja imali po 94 boda i dvoumili se izmedju mene i njega za to trece mjesto i kao sto znate njega su izabrali .. ruku na srce na Cliu mozes na prste jedne ruke prebrojati sta je radjeno na njemu , dok s druge strane na mom golfu bi ti trebalo vise ruku ..

ja koliko znam u slucaju istog broja bodova, prolazi onaj ko ima vece pojedinacne ocjene.

i to si trebao fino sa organizatorom rijesiti a ne ovdje kao sad neko rekao e yebo njega nek ide clio...

a sto se tice tvojih prerada, ja osim vanjskog izgleda nisam vidio nista vise u odnosu na clia konkretno tako da stvarno ne znam zasto sad to povlacis. ispravi me ako grijesim ?

a izgleda da je najbolje da svima na svakoj trci podijele pehare pa ce svi bit sretni, posto smo svi ovako "skromni" po pitanju ko je trebao koje mjesto uzeti :lol:
 
Član
MTOPIC mislim kolega da malo ljudi imaju oko da ocijene izvornost i tuning jednog auta.mislim da se neke stvari na autu daju odradit da zastane dah a one su toliko jednostavne a primjecuju ih samo pravi znalci i adekvatni sudci.svaka linija,spoj,koja ne ostavlja ravnodusnim nikoga..
 

Eko

Član
JD. je napisao(la):
Eko je napisao(la):
Cuo sam da smo neeksa ( 3.mjesto ) i ja imali po 94 boda i dvoumili se izmedju mene i njega za to trece mjesto i kao sto znate njega su izabrali .. ruku na srce na Cliu mozes na prste jedne ruke prebrojati sta je radjeno na njemu , dok s druge strane na mom golfu bi ti trebalo vise ruku ..

ja koliko znam u slucaju istog broja bodova, prolazi onaj ko ima vece pojedinacne ocjene.

i to si trebao fino sa organizatorom rijesiti a ne ovdje kao sad neko rekao e yebo njega nek ide clio...

a sto se tice tvojih prerada, ja osim vanjskog izgleda nisam vidio nista vise u odnosu na clia konkretno tako da stvarno ne znam zasto sad to povlacis. ispravi me ako grijesim ?


a izgleda da je najbolje da svima na svakoj trci podijele pehare pa ce svi bit sretni, posto smo svi ovako "skromni" po pitanju ko je trebao koje mjesto uzeti :lol:

Ispravljam te... unutrasnjost je preradjena od trojke.. insturment tabla, sjedista, krov... ;)

I budi realan malo .. kao sto rekoh na Cliu mozes na prste jedne ruke nabrojati sta je radjeno.. dok je Golf radjen godinu i kusur dana pomalo... al nebitno, nisam ja nezadovoljan nit bih sta mijenjao.. samo sam realan.
 

JD.

Član
Eko je napisao(la):
Ispravljam te... unutrasnjost je preradjena od trojke.. insturment tabla, sjedista, krov... ;)

aha pa kako onda dobiste isti broj bodova ako clio ima prerada samo za prste jedne ruke nije mi jasno... :icon_confused:

i ispravljam i ja tebe, na cliu je puno vise od 5 stvari uradjeno kako ti tvrdis, to sto ti ne vidis ili ne zelis da vidis je tvoj problem. sto bi ja relan bio ako ni ti nisi...


znas ko je organizator pa se njima obrati, ocjenjivat tudja auta na racun svog po forumu ti je zaista glupo al hajd
 

Eko

Član
JD. je napisao(la):
Eko je napisao(la):
Ispravljam te... unutrasnjost je preradjena od trojke.. insturment tabla, sjedista, krov... ;)

aha pa kako onda dobiste isti broj bodova ako clio ima prerada samo za prste jedne ruke nije mi jasno... :icon_confused:

i ispravljam i ja tebe, na cliu je puno vise od 5 stvari uradjeno kako ti tvrdis, to sto ti ne vidis ili ne zelis da vidis je tvoj problem.


znas ko je organizator pa se njima obrati, ocjenjivat tudja auta na racun svog po forumu ti je zaista glupo al hajd

Nije ni meni jasno, valjda "visa sila" ;)
A iskreno i ne pegla mi se vise oko ovoga.. fucka mi se za styling :icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top