Street Style rezultati

Street Style rezultati

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
Gajs-gt je napisao(la):
Golf 2 iz hrvatske koji je bio u zivinicama imao je u sebi motor VR6, e sada ja neznam dali postoji fabricka 2 sa VR6 motorom ako ne onda nam je skreno paznju da ga je on ugradio sto su prisutni mogli primjetit:icon_smile:

i jedini je imao hajmo rec neki race look
medzutim nase sudije to ne primjete
 

JD.

Član
dadao_style je napisao(la):
napiso sam ija tebi da mi nije ćeif sređivat novo auto već staro auto imam golfa 4 i golfa 2 radim 2 jer je zanimljivije što stariji to ljepši i vrijedniji očigledno da ti mene non stop pogrešno razmuiješ o čem ja govorim neću ništa više ni pisat kad si nerazuman taman ću ja tu gubit živce u vezi nekog novo krša poput klia gori sam što sam išta spomeno da je bio neki vw ili golf 2 rekli bi papanski tuning i kraj priče a ovako kad neko spomene neko novo auto kao što sam ja načeo temu o kliju onda gori

ako je tebi ceif sredjivati dvicu nemas pravo da omalovazavas rad nekog ko sredjuje novo auto

ti ne razumijes da nije isto uzet auto od 5000 i sredit ga skroz za npr jos toliko novca i uzeti auto od 30000 u koje trebas uloziti jos toliko da bi sve promjenio i da bi se postigao isti efekat

napravi ti takmicenje pa zabrani novijim autima da se takmice pa ces biti miran valjda ;)
 
Dino ti hoces da kazes da ford ima vise prerada u odnosu mog auta,milsim da ne treba komentarisati ljudi koji su bili vidjeli su sve a i drugi znaju sta sam ja mjenjao na autu.Ja nisma nista dirao motor osim sto sam stavio k&n filter i blow off tako nemora znaciti da sam tu izgubio bodove.Mogu reci da je smjesno ali nema veze ja se nebrinem ni malo,ja sam auto napravio za sebe ne za takmicenje.
 
nema potrebe više pričat na tu temu reću samo jedno sretno svima u buduće na stajlingu i svaka čast veki i madzidu za konstantna prva mjesta imaju šta i pokazat momci samo naprijed jer vi znate šta je styling......
 
Član
Ja koliko sam upucen vecina auta u zivinicama koja su bili na style takmicenju je imalo bar neke prerade na motoru, znaci nije seriski i ne kontam kakve to uopste ima veze sa style-om???
 
Adnan_1.8T je napisao(la):
Dino ti hoces da kazes da ford ima vise prerada u odnosu mog auta,milsim da ne treba komentarisati ljudi koji su bili vidjeli su sve a i drugi znaju sta sam ja mjenjao na autu.Ja nisma nista dirao motor osim sto sam stavio k&n filter i blow off tako nemora znaciti da sam tu izgubio bodove.Mogu reci da je smjesno ali nema veze ja se nebrinem ni malo,ja sam auto napravio za sebe ne za takmicenje.

To i ja pokusavam reci citavo vrijeme, Ford se uopste nije trebao ni svrstati tu, totalno odudara al eto...
A Clia sto se tice jeste sredjivanje njega sigurno puno skuplje od starijih i jeftinijih auta, ali ovdje se ne gleda koliko je ko sta platio na autu nego kako je uradjeno i koliko je toga uradjeno.Al naravno nije opet do vlasnika, covjek je sigurno radio auto za svoj ukus i prijavio se i imao srece, problem jedini je u sudijama i nacinu na koji oni ocjenjuju
 
Član
Moje misljenje je da se ford nemoze svrstati u veliku klasu na stylu auto jeste preradjeno i cijenim trud i novac vlasnika ali nije za styla slazem se da teeba da dobije pehar kao neko specijalno priznanje ali za visu u stylu  klasu nije ja nisam bio za vikend u sarajevu ako je falilo auta za neku klasu mogli su drukcije kombinovati, a sto se tice AUDIA A3 iz sarajeva nisam ga nikada vidjeo ali sam cuo od madzida i ostali da je stvarno kvalitetno odradjen i da je u nega puno ulozeno,da stvarno nije za  3 mjesto
 
e hajde mi sada objasni kriterijume po kojima su sudije tada odlucile pobjednika na KOB...znam sve koliko mi je ko dao bodova itd... i 2/3 od uplata=30km? jel to smijesno, a takmicara u maloj klasi sigurno vise od 2.... kad vec raspravljate, pa da neko i na ovo odgovori!!
 
Član
Gajs-gt je napisao(la):
Moje misljenje je da se ford nemoze svrstati u veliku klasu

Nemoj i ti zezati, pa bas je Ford velik :lol:

Salu na stranu, Ford je extra odradjen auto, ali ne u smislu stylinga, vec, ja bih prije rekao, u smislu restauracije i za taj posao ja mu skidam kapu i zasluzio je svaku nagradu koju je na to ime dobio!
Ali restauracija nema veze sa stylingom i sto Novica rece, on ne treba da se svrstava ni u jednu od klasa, on je klasa za sebe.
Ako im je falilo auta, pa su htjeli da popune mjesta, to im se moze progledati kroz prste, ali dati mu drugo mjesto, ispred audia, to nema veze sa realnoscu. Neko napisa, kod audia napukla instrument tabla i nema prerada na motoru, pa je tu ostao bez bodova...
A na cemu Ford pobra tolike bodove da bude ispred Audia?

Nema potrebe da se brane i opravdavaju ovakva sudjenja, svak normalan vidi da to nije u redu
Cilj mi nije ni bio da omalovazavam organizatore, vec da ukazem na propuste koji se konstantno ponavljaju i koji za rezultat imaju odustajanje takmicara od pojavljivanjima na ovim eventima. Odustala je Mazda, odustao sam ja, sad hoce da otjeraju i Adnana ...

Ako Vam je u cilju da imate sto manje takmicara, onda u redu, nastavite tako, ali pogledajte koliko ljudi (citaj : potencijalnih takmicara) misli suprotno od vas, pa zar nije logicno da pokusate usvojiti neke od predloga koji vam se nude. Garantujem vam da bi imali vise takmicara, vise sponzora, vise gledaoca ... ako vam je to uopste cilj!
 
Član
A sto se tice ovog Golfa II sa VR-om ...

Ne postoji serijska dvojka sa VR motorom, a taj auto je bio u BL na stylingu kad sam ja vodio styling i motor je ubacen besprekorno, motorni prostor izgleda kao apoteka, ima strut barove, neki su dijelovi, cini mi se i hromirani, a sve to, zajedno sa podatkom da je promijenjen motor, ulazi u ocjenu za "motorni prostor"
Auto ima jos podosta prerada, ali radjen je u Race-look-u, a to sudije izgleda nisu primjetile, mozda im se mozak umorio od prekomjernog posvecivanja paznje detaljima kod drugih auta...

Bez uvrede ikome, ali mislim da je ovaj auto (ne znam ko je jos bio) vise zasluzio 3, mjesto u maloj klasi nego onaj Clio, mada je i na Cliu, ono sto je uradjeno, uradjeno kako treba i bez fuseraja, bio je do mene na stylingu u Brckom i znam sta je uradio na autu.
 
Član
Ovo je vala sve cisto natezanje, barem sa moje strane...ja znam da cu se prijaviti na style sad kad bude u mostaru, iako mi je totalno auto nezavrseno, nema felgi osim serijskih, i izubijana su mi vrata sa parkinga, cisto em zanima da vidim dokle cu dogurati...jer mi nadu daje kad vidim kako se ocjene okrecu kako vjetar puhne na stylu :)
 
Član
mtopic je napisao(la):
Gajs-gt je napisao(la):
Moje misljenje je da se ford nemoze svrstati u veliku klasu

Nemoj i ti zezati, pa bas je Ford velik :lol:

Salu na stranu, Ford je extra odradjen auto, ali ne u smislu stylinga, vec, ja bih prije rekao, u smislu restauracije i za taj posao ja mu skidam kapu i zasluzio je svaku nagradu koju je na to ime dobio!
Ali restauracija nema veze sa stylingom i sto Novica rece, on ne treba da se svrstava ni u jednu od klasa, on je klasa za sebe.
Ako im je falilo auta, pa su htjeli da popune mjesta, to im se moze progledati kroz prste, ali dati mu drugo mjesto, ispred audia, to nema veze sa realnoscu. Neko napisa, kod audia napukla instrument tabla i nema prerada na motoru, pa je tu ostao bez bodova...
A na cemu Ford pobra tolike bodove da bude ispred Audia?

Nema potrebe da se brane i opravdavaju ovakva sudjenja, svak normalan vidi da to nije u redu
Cilj mi nije ni bio da omalovazavam organizatore, vec da ukazem na propuste koji se konstantno ponavljaju i koji za rezultat imaju odustajanje takmicara od pojavljivanjima na ovim eventima. Odustala je Mazda, odustao sam ja, sad hoce da otjeraju i Adnana ...

Ako Vam je u cilju da imate sto manje takmicara, onda u redu, nastavite tako, ali pogledajte koliko ljudi (citaj : potencijalnih takmicara) misli suprotno od vas, pa zar nije logicno da pokusate usvojiti neke od predloga koji vam se nude. Garantujem vam da bi imali vise takmicara, vise sponzora, vise gledaoca ... ako vam je to uopste cilj!
Citam ovaj post i moram ti reci druze svaka ti je na mjestu:icon_smile: , a sto se tice odustajanja pojedinih to su sve rezultati ocjenjivanja i uticaj pojedini ljudi na krajnji ishod,i ja nisam daleko od toga ako ostane na ovome:icon_cry:
 
Član
Iceman je napisao(la):
Ja koliko sam upucen vecina auta u zivinicama koja su bili na style takmicenju je imalo bar neke prerade na motoru, znaci nije seriski i ne kontam kakve to uopste ima veze sa style-om???
nabroj makar neke prerade na motoru koje si ti vidio????? u zivinicama?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top