Street Style rezultati

Street Style rezultati

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
JD. je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Ako su to sve prerade na osnovu kojih je on zasluzio to mjesto, onda sam ja budala sto se nisam prijavljivala sa Audijem na taj neki "styling", izgleda da je do mene sto sam mislila da tu dosta vise treba... :icon_rolleyes:

vidi nesto, ne shvatas bit problema. nije fazon u autima nego u klasama. sudije su posebna prica

golf 2 iz 80tih ne moze nikako ici u klasu clia iz 2006, ali to se niko od vas ne sjeti napisati, nego samo znate pametovat ko je zasluzio koje mjesto
ta se dva auta, u nasim uslovima nikako ne mogu preraditi na slican nacin u slicnoj mjeri

ovaj clio je u hrvatskoj na renault meetingu dobio pehar za styling, a znamo svi kakvih tamo auta ima, pa opet niko nije ni slicno ovakvog clia uspio da sredi do sada...

sta ti ocekujes da covjek vadi sjedista i interijer iz 2 god starog auta, da bi vi ovdje imali pohvaliti sta je sve mjenjao.
nije to golf 2 u koji bez problema stane interijer i od golfa 4, puno su vece mogucnosti al to niko od vas ne shvata

ako vam je vec toliko stalo da taj styling bude ok, fino se zalazite da se promijene klase pa necete imati problema sa ovakvim situacijama

samo me zanima sta bi bilo da dodje 30ak auta, svih 30 poprilicno sredjenih, koja bi onda frka bila oko toga ko je zasluzio a ko ne :lol:

ja sam bar 10 puta napisao da klase trebaju ici po godistima, a niko se nije udostojio ni da komentarise to, a svima vam je fol nesto stalo da taj styling funkcionise, a slabo je ko ista konkretno predlozio

Pa vidis ipak se na kraju slazemo. Ne kazem ni ja da trebaju u istu klasu, nego na osnovu dosadasnjeg ocjenjivanja sudija on odudara od te klase i daleko od toga da auto nije zasluzilo nagradu ali ne u ovakvoj klasifikaciji.I takodje slazem se za to po godistima ocjenjivanje, po meni je do sad jedino realno bilo takvo ocjenjivanje na KOB, svako u klasu kojoj i pripada i nece biti ovakvih problema.Tako je recimo sad nastala glupost da u dvije klase dobije nagradu jedno auto staro 2 godine i jedno staro 30+ godina i ostali u godistima izmedju njih:lol:Glupo i smijesno istovremeno, niti Ford moze da se ocijenjuje regularno u toj klasi niti Clio u svojoj u koju je svrstan takodje.I naravno da nije problem u autima jer ni jednom ni drugom nista ne fali i mogu da se takmice u stylingu ali ne spadaju ni u jednu od ove dvije klase gledano po onome kako se do sad ocijenjivalo barem
 
Legend
JD. je napisao(la):
Eko je napisao(la):
Felge, farovi, karambolka, distanceri i dvd-player. 5*

e moj eko...

felge, farovi, karambolka, distanceri, dvd player

opruge eibach
xenon
maglenke (nije ih bilo)
prednji branik skinute lajsne, dodate skrge
prednje mrezice od clio sport
zadnji branik skinute lajsne
pragovi
krovni spojler
kljesta ofarbana
steke i lajsne na vratima ofarbane i skinute oznake
rucica mjenjaca
mjenjana sredisnja konzola i okviri ventilacije i steke unutrasnje
auspuh

eto pa broji ako sam uopste sve naveo.

ja ti rekoh, znas ko je organizator pa sa njima popricaj ako si ostecen a ne ovdje pljuvat po tudjim autima, ne bitno cije je.  

haj zdravo zavrsili smo pricu :cool:

mah jarane
sve je to ok, ali kad pogledas ekin projekat vidjet ces da je i on dosta vise modifikacija uradio, i puno vise truda ulozio u auto nego sto je niksa.. o finansijama necu pricati, jer se to ne gleda niti boduje

ono sto je fakat, je da ekin auto je vise spremljen za styling, bez obzira sto u gepeku nije imao nista, nito to nist strasno, znaci gledajuci da je ono bio 1.6 golf, motor, branici, boja, unutrasnjost (tabla, sjedista..) do motora koji je sada 1.8 16v..

dakle, mislim da se ta dva auta ne mogu svrstati u istu klasu, a i kada bi bili u istoj klasi onda clio nema tu sta traziti..
 
Član
Drugari odosmo mi predaleko sa cliom i golfom, sustina teme je nerealno ocjenjivanje i klasiranje auta,uticaj pojedinih ljudi idt. a clio, golf, ford, ja i ostali smo samo zrtve svega toga
 
Legend
Gajs-gt je napisao(la):
Drugari odosmo mi predaleko sa cliom i golfom, sustina teme je nerealno ocjenjivanje i klasiranje auta,uticaj pojedinih ljudi idt. a clio, golf, ford, ja i ostali smo samo zrtve svega toga

mah.. nebitno jel clio ili golf. da je bio eclipse i stojadin,ista stvar..

u biti na autu se ocjenjuju modifikacije pa onda ukupan dojam, ne daje se samo jedna ocjena za ukupan dojam i cao.. znaci, imaju neka pravila i koliko vidim pravila su se postovala.. znaci motor, gepek unutrasnjost, bodykit i ukupan dojam

znaci kako god okrenes.. neko je zakinut ;)
 
.nOKe je napisao(la):
Gajs-gt je napisao(la):
Drugari odosmo mi predaleko sa cliom i golfom, sustina teme je nerealno ocjenjivanje i klasiranje auta,uticaj pojedinih ljudi idt. a clio, golf, ford, ja i ostali smo samo zrtve svega toga

mah.. nebitno jel clio ili golf. da je bio eclipse i stojadin,ista stvar..

u biti na autu se ocjenjuju modifikacije pa onda ukupan dojam, ne daje se samo jedna ocjena za ukupan dojam i cao.. znaci, imaju neka pravila i koliko vidim pravila su se postovala.. znaci motor, gepek unutrasnjost, bodykit i ukupan dojam

znaci kako god okrenes.. neko je zakinut ;)

Jel ovo bilo ovamo na nas racun da se posvadjamo kome je bolje uradjeno auto:lol: salim se:D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top