Street Style rezultati

Street Style rezultati

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma katastrofalno ocjenjivanje, ja fakat neznam sta sudije gledaju prilikom ocjenjivanja??? po meni sramota.... jbg
 
Član
3. Emir Nikšić (Renault Clio)  - crveni clio ??

3. Adnan Prašović (Audi A3)  - bijeli audi sponsored by a3m ??


meni licno ima boljh auta male klase od clia a audi je treb'o biti prvi :/
 
Legend
Cestitke svima,a sto se tice ocjenjivanja,katastrofa,ne znam u sta gledaju,kao da novog Clia u zivotu nisu vidjeli
 
Početnik
:icon_mad::icon_mad::icon_mad:Ova ocjenjivanja nemaju blage veze sa mozgom..volio bih samo da se jednom dovedu ''pro'' sudije, ljudi koji znaju da rade svoj posao, a ne brdari koji po prvi u zivotu vide spojler ili felgu i svrsavaju..***** ti vise do kada ce se ovo ponavljati, nije ni prvi a ni posljednji put, stvarno je postalo ofirno..halo, A3 treci??!!:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Cestitke na peharima i mjestima, za audi nemam rijeci, 3-e mjesto ej potpuno nezasluzeno, ono auto je profesionalno odradjen, i 2-o mjesto bi za njega bilo sramota...to ej kad sudije ne gledaju kvalitetu, i opcu ljepotu auta c.c.c.c.c nego samo haj nek je sto vise toga izmjenjeno...Adnane, bit ce bolje iduci put, a ne odneses li zlatni pehar, cuvaj me se ! :D
 
Cuj Ford sad kao ima vise prerada i vise zasluzuje to mjesto od Audija!Clio takodje po cemu zasluzuje i jedno mjesto?A da organizator sljedeci put pokusa kupiti naocale sudijama?Izgleda da imaju jaaaaaako los vid ili samo ocjenjuju onako kako im organizator kaze?Nema nista trece u ovom slucaju da bude, jer ovako nesto i napola slijepi ljudi bi vidjeli!
 

JD.

Član
jebga ljudi nije ovo prva trka, na svakoj bude problema sa sudijama

ne znam sta je gore, sudije ili klase po kojima se dijele auta mada mislim da je ipak veci problem u klasama jer su ove neadekvatne al yebe se organizatoru hehe

zato se nemojte prijavljivat ili se prijavite al bez nerviranja kasnije :) nema druge heh
 
ma nama trebaju prave sudije a ne neki debili koji veze nemaju sa tuningom niti znaju sta je preradjeno na autu.... pa cemu onda sve ono ispitivanje sta si promijenio na autu, ako onda to oni ne uzimaju u obzir niti cijene... mislim da je sve ovo jedan veliki FUJ!!!!!


SRAMOTA.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top