Golf mk1 TDI

Golf mk1 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zao mi je drug...Kec je imao smisla...Unutra mi se svida pravo, jer sve orginalno...Al et belaj da ga jbs..Izgleda da ti ovdje ne gine rezat stranicu kompletn...Nema od izvlacnjea nista...
 
a jbga sta bi covjek sad,danas sam bolje pregledavao i dace se odradit,novi blatobran ce se uzet,a unutrasnji ce se isjec i nanovo odradit.mislio sam da nece do proljeca bit nista,al evo danas mi rekose u osiguranju da bi mogao oko 2-3 stoje dobiti.;) ipak vgt je to
 
RE: update 12.05.2009 Golf mk1 TDI

pozz svu raju na forumu,evo vratili smo se ja i TDI iz mrtvi.nije bilo dugo update poslije sudara,nazalost ostao sam bez moba,tako da nisam imao cim slikat i update pravit.Al nikad nije kasno.Pocetkom januara,dobio sam odstetu od osiguranja kao ostecenik od 1000KM.
pa se onda kupio novi blatobran,stari se isjekao(unutrasnji),ocistilo se,sve ponovo povarilo,namjestilo,s unutrasbje strane se preslo raznim zastitama,da nenabrajam,vec ste vidjeli u predhodnim slikama.trenutno su u izradi homedizajn duboki branici,pa se ceka da se sve prefarba u istu boju.fele su isle na farbanje u bijelu sjajnu farbu.dosao je i postavljen je zadnji lonac REMUS WOLF,zahvaljujem ERVIXU na saradnji,lonac je kupljen od njega,posao je efikasno odraden,da vas vise netusim,slike su tuj,.da se vidi,trenutno je tako kako je,ceka malo vise slobodni dana da se nastavi,jer posao nedozvoljava.....
mmpiqc.jpg

21euddt.jpg

malo vremena se naslo i za pranje ljubimca,i mali foto sesion
2vuzj3a.jpg

15x20kw.jpg

2iik002.jpg

e825qs.jpg

prijatelji koji vise zafrkaju neg pomazu u pranju ljubimca hehe
2h81def.jpg

2dtaw54.jpg

112hg8l.jpg

fm0w9x.jpg

2d4a6x.jpg

1604k8w.jpg

10pw1gn.jpg

19bghe.jpg

nx58hu.jpg

21lr684.jpg

21417j4.jpg

23vf9jc.jpg

9h03dg.jpg

1y8sk2.jpg

2lcuu87.jpg

dfycfq.jpg

v4qtug.jpg

2h32a0k.jpg

2mhtxqh.jpg

jkdp35.jpg


zatrpo sam vas slikama,al neznam kad cu vise imat vremena za postavit,i evo jos jedna za
kraj,ubrzo novi vlasnik-ca mog TDIa,moja sestra,a ja najvjerovatnije prelazim na mk2 golfa,pozz do sljedeceg updatea
smgemf.jpg
 
Član
fino si sredio poslije sudaar,samo skinuo bi ovaj spojler podhitno
a sestri mnogo srece sa autom :) a i tebi sa g2
 
Član
dobar golfac, ali spojler ubi u oci, skidaj ga i rore probaj malo ispraviti da budu u istoj ravni.
 
Legend
dobar golfek, emir je vec rekao i ja bih skinuo ovaj spojler nazad, nekako se ne uklapa u citavu koncepciju auta, doduse kad napravis te home mad branike, mozda i bude :icon_rolleyes:

sretno u nastavku :)
 
Član
fino legle bijele fele kao sto svi kazu a i ja se slazem za spojler i plave pozicije da se skine dosta bi ljepsi bio. sretno;)
 
Legend
boja je super,taj bijeli ton felgi je takodjer fino sjeo,samo bi potpisao sve koji kazu za spojler,nije to za keca.....da sam na tvom mjestu,prodao bi ga,.....kupio neke fine stopke ili farove na nj ,i on je san.....
 
Član
Eh šta da kažem,spojler skinuti sigurno :lol:
Felge su extra,stakla bi il sva fino zatamnio il sva odtamnio jer je tako najljepše,štopke neke fine uzeti ili ako nisi pri kešu onda te u crveno i super,naravno ovo su samo dobronamjerni savjeti a ti radiš po svom ukusu :cool:
 
hvala svima na komentarima,bulex svaka cast na potpori;)
da neimenujem,prepoznace se:cool:
spojler mi je san na autu da imam,najvjerovatnije da cu ga farbat u boju auta,a skinut mozda jedino da bi ga stavio na g2:icon_smile: kad dode u vozni park.sto se tice lonca,jest malo ukrivo,nasjeo malo pa ga pokrivio,al ispravicemo kad stavim branik,jer rore moraju kroz njeg prolazit.trebalo bi noke da spojler legne uz ove branike,slazem se sad dok je na german da nestoji.al cejf,zelja tako je kako je.
u planu su stopke,al malo su mi jos poskupe,pa ovaj prjedlog da ofarbam u crvrno stoke i nije los,tanx;),naravno farovi bi ubrzo trebali crni s krizem.a pozicije su malo furka,svakako me policija zahebaje pa cu skinuti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top