Golf mk1 TDI

Golf mk1 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pohvale!!Samo naprijed,....i ja sam u caddy 1 ubacio 1.9TDI od golfa 3 oni prvi motori tdi,ide ko munja,mogu mislit kako bi iso u obicnom kecu:icon_smile:[/align]
 
heh tamam posao da vas obavjestim o ovome sto cete vidjet dole,kad ugleda ove pohvale.hvala svima,al ovakav ce sad ostat do proljeca,financije nedozvoljavaju,a kreten mi presjece krivinu i nisam imao drugog izbora:icon_question:

:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:

2nw1ik2.jpg

nqb493.jpg

2nqdurr.jpg

2pquauq.jpg

aoxtfm.jpg


2uynk75.jpg

30igp6t.jpg

2vs5i7a.jpg

34jaz46.jpg



sad zasad ce ostati parkiran i cekati bolji dana,kojima se ja nadam ubrzo,da se TDI vrati na cestu:icon_cry::icon_smile:
 
Član
fino naizgled,samo nemoj se naljutiti na sljedece,truho je ko kruska,ovo trazi komplet rastavljanje do posljednjeg sarafa i onda komplet limariju i lakiraranje nanovo;)
 
eto da mi je neko prico nebi ni vjerovao ja i ti smo tuda negdje samo sto si se ti zabio a u mene se zabili napravi ga sto zesceg sretno
 
žao mi je auta i sad kontam ovo je treći kec ovaj tjedan udatio fast udario adma udario ti šteta nadam se da će to šo prije biti ok sad vidiš da je zrel za restauracije i to dobre
 
RE: Golf mk1 TDI (zimski san)

:cool: dobre restauracije,da i to ce i dobiti,mada sam ostalo sve uradio,pragovi,podovi zadnji kraj sve ocisceno,povareno,odradeno zastitama,i jedino prednji kraj nisam toliko dirao,cinio se dobar,kad sam vadio motor,mogao sam,al kasno naumpalo.sreca sto sam odradio pojacanja u prednjem i zadnjem kraju,moglo je gore biti.al na proljece slijedi ponovno odradivanje;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top