Golf mk1 TDI

Golf mk1 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
@ murinho ma znao sam to,al hvala svjedeno:icon_smile:
audiev 1.8 karbas ima 90 ks,a drugi 115 kolko ja znam?
 
BHT Ovisnik
pa jel imaju 2 audijeva 1.8,znam da mi je u rodaka 113 valjad kolko je,dok je u susjeda 90 karbas
 
Član
karbas 115 KS nisam cuo ako je tako mora da je zlo


a sto ti ovo dimi:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
drug moj a audiju imas sledece motore! 1.8S 66kw karburator ili monopoint tj.karburator sa elektricnom diznom takozvani pouanjspric kodna oznaka motora SF!1.8s 66kw kodna oznaka PM motor sa ka glavom ili k-jetronic cisti anjspric ali i dalje 66kw jer je na tom motoru glava od 1.8 66kw znaci slabija varijanta gti motora!1.8E 82kw kodna oznaka motora DZ motor kao u golfa gti!1.8e 83kw kodna oznaka motora SD!i motor 2.0 82KW kodna oznaka motora AAD k-jetronic! u adiju 100 postojao je motor 2.0 u karburator izvedbi dvogrli Weber 82kw kodna oznaka motora WA!mozda je to tvoj motor ali ti ovo na njemu nije taj karburator!
 
CoL3-99 je napisao(la):
nek ti je sa srecom:cool: nego jedno off pitanje,jel ima puno prepravki da se umjesto običnog 1.6 d motora ubaci gti ?

ma pusti drug,kakvi amortizeri i to....
nema nikakvog prepravljanja,isti su drzaci,a sto se tice ojacavanja to uredu,to sam radio i s dizelom,balans stangu od gtia,orginal,onda rucno napravljena sipka za razmak lafeta,i isto tako za razmak amortizera pod haubom,stavim sliku pa skontas.a sto se tice motora,laksi je od tdi,jer uopste nemam tereta na volanu,i sad se cak podigao napred,morace na spustanje.

MLADJO je napisao(la):
drug moj a audiju imas sledece motore! 1.8S 66kw karburator ili monopoint tj.karburator sa elektricnom diznom takozvani pouanjspric kodna oznaka motora SF!1.8s 66kw kodna oznaka PM motor sa ka glavom ili k-jetronic cisti anjspric ali i dalje 66kw jer je na tom motoru glava od 1.8 66kw znaci slabija varijanta gti motora!1.8E 82kw kodna oznaka motora DZ motor kao u golfa gti!1.8e 83kw kodna oznaka motora SD!i motor 2.0 82KW kodna oznaka motora AAD k-jetronic! u adiju 100 postojao je motor 2.0 u karburator izvedbi dvogrli Weber 82kw kodna oznaka motora WA!mozda je to tvoj motor ali ti ovo na njemu nije taj karburator!

neznam drug,pokusacu naci te oznake,pa et da vidimo i ja sam sad radoznal,ako znas reci gdje budu na motoru pa da pogledam,pozz

teretanas je napisao(la):
Kolega taj motor 1.8 sa karburatorom nema sanse da ima 115ks.U Audiu su motori 1.9E i 2.0E sa K glavom imali tu snagu a to sto bolje ide pa presao si sa dizela na benzin!:D

znam na sta mislis,al vozao sam i prije benzince,asconu 1.8 90KS,siroka 1.6 anspric 81KW 110KS,golf mk1 1.3,pa tek onda dizla,tako da mogu uociti razliku,al et bas cu se informirat,nacu te oznake motora,pa da vidim,jer nebi volio da se blamiram i da ispadne da se falim i lazem,toliko od mene drug

arminnn je napisao(la):
karbas 115 KS nisam cuo ako je tako mora da je zlo


a sto ti ovo dimi:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

zato sto je jos dizlo:cool:
 
Član
kodna oznaka motora ti je sadrzana u broju motora a on ti se nalazi tacno ispod racve vode na glavi kod razvodnika paljenja!
 
neznam drug,evo sta sam ja uspio naci,026103373F i koliko sam uspio da razaznam da su dva slova HM i par brojeva
postavim i slike,samo kasnije sad neide rad konekcije
 
Član
dobar motor samo ces morati prikaciti cisternu puno trosi 1.8. a meni vise izgleda da je 1.6. po kaburatoru.. sretno u ostalim radovima......
 
Ervix_focus je napisao(la):
Uf sto ovo nesto fino zvuci:lol::lol: ;)

:lol::lol::lol::cool:
tike tike tacke,nema vise vracke:D

anes golf je napisao(la):
dobar motor samo ces morati prikaciti cisternu puno trosi 1.8. a meni vise izgleda da je 1.6. po kaburatoru.. sretno u ostalim radovima......

vidjecemo,pun rezervar do kraja,pa vidimo koliko ce preci

a 1.8 je sigurno,jer pise na motoru,samo sad su me ovi zbunili koliko je kw,ja stojim onako kako mi receno,pa sad dok to neko nedokaze da nije,ostaje da je tako:123:
 
evo koja slikica,kako se stigne tako se i uslika,ofarbat blatobran u istu boju,ceka se nova hauba,da se i ona pofarba,skinut krovni spojler.....:D
hs574g.jpg

2n0t3yq.jpg

2d0m7w7.jpg


i evo par onako,vracajuci se iz grada naumpade mi koju fotku da bacim....nisu nes,al et
105pdth.jpg

250sh0z.jpg

2ze9cwm.jpg

2cnuvc9.jpg

im3qbs.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top