Golf mk1 TDI

Golf mk1 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
nije loše mada ima dosta sitnica moje zamjerke su hauba i blatobran fino ofarbaj da se ne razlikuje boja od ostalog felge bolje da su ostale sive i za te pare što si ofarbo felge si mogo ofarbat haubu i blatobran da ne strši druga boja spojler prodaj kupi štope ili nešto ljepše nije to za golfa keca a vidim kažeš da bi ga stavio i na dvicu vjeruj ni za nje to nije nemislim ništa loše al ovo da uradiš bilo bi puno bolje sretno dalje
 
hvala na prijedlozima dado,na haubi ce se nesto radit,a blatobran ceka farbanje zajedno sa ovim home design branicima,zato to jos nije prefarbano u istu plavu boju.stope su u planu,mada su mi malo poskupe,al razmisljam o njima,kao i o kristalnim farovima
 
odavno ga nisam vidiooo..pa sam bas i vidio da si imao neki udes itd..al hvala bogu opet se dobro zavrsilo svee..
Dobro radis golfa,svaka cast..jos kakve stope..i koliko toliko bice ljepssi..mada ovaj spojler..hmm..meni bas toliko i nesmeta al bio bi ljepsi..
samo naprijed...
A da nsi mozda uzeo mk2?
 
evo mali update,i nagli preokret TDI postade GTI preko noci:icon_smile:

evo kako,pojebalo mi se nesto za onu lampu od ulja,sad radi sad ne,i neku noc ja po gasu,
da uzmem kamion,kad zalupeta nesto i ugasi se,ja sa strane,reko zupcasti.dode majstor,natovarimo,i pravac radiona,kad ujutro imam sta cut.turbina prolupala,popila ulje:icon_confused: i radilica zaljepila.
kazem majstoru,radi sta znas,inace moj dobar drug,a ja odo na posao.;)vratim se ja s posla,kad cujem zvuk,:icon_eek:kad ono pod haubom GTI 1.8 115 KS:D:icon_twisted:.
u startu sam bio tuzan:icon_sad: za TDIom,dok nisam:123:.sad sam:cool::Dnemogume izvadit iz auta:icon_biggrin:.evo koja slicica,pokusacu koji video stavit,konekcija me zahebava
(i molio bi bez zapitkivanja zasto ima dima,objasnicu:eek:stalo nam je 1,5l dizela,tako da su ovo snimke prvi metara i kilometara,pa ima dima dok to dizla nesagori:icon_twisted:)
ieo8es.jpg

2ljibsz.jpg

View My Video
URL=http://tinypic.com/r/352kzkw/3]View My Video[/URL]
 
Član
auu to ima da dere sve 16 ke jer je karb a 115ks a to se ja mislim moze uraditi ovako kada se skine ajnspric pumpa a stavi se karburator
 
Član
najjaci motor u audiju 1.8 u karburator ili monopoint izvedbi ubrizgavanja je 66kw!ali sve u svemu i taj ce extra da ide!
 
neznam to je mala razlika od 59KW sto sam vec imao,al ovo cudo ide.nemam razloga da petljam i lazem,kao ni dosad sto se vidi u mojoj temi.covjek kaze da je 1.8 84KW 115 KS i tako je i u papiru.tako sam i ja vama prenio.nemislim se raspravljat,imal takav motor nemal i sl,svak ima svoje misljenje.jedino dyno test pa da se pokaze,al nemislim na to ici tako,ostaje ovako kako jest.pozz za sve na forumu,a ja odo lijepo spavat:)
 
BHT Ovisnik
nek ti je sa srecom:cool: nego jedno off pitanje,jel ima puno prepravki da se umjesto običnog 1.6 d motora ubaci gti ?
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
nek ti je sa srecom:cool: nego jedno off pitanje,jel ima puno prepravki da se umjesto običnog 1.6 d motora ubaci gti ?

to ti nebi preporucio ako nebi mjenjao amortizere ako ga nebi ojacao jer GTI ima jacu karoseriju koja je pravljena za taj motor isto tako i amortizere a lahko se to ubaci odes kod majstora i dudes sa njim dok ti neubaci
 
Član
Kolega taj motor 1.8 sa karburatorom nema sanse da ima 115ks.U Audiu su motori 1.9E i 2.0E sa K glavom imali tu snagu a to sto bolje ide pa presao si sa dizela na benzin!:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top