Golf mk1 TDI

Golf mk1 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Golf  mk1 TDI

mozda se i procuje zvuk ovog TDIa,trebao bi do tamo doci imam neki koka,pa bi se trebao naci
 
Ima ima i te kakvih boli glava jos sa kecom dodji pa cemo skupa na skokove :icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
RE: Golf  mk1 TDI

:lol::lol::lol:evo ga vratio se,jedan mali update,da nepravim novu temu i guzvam se tamo bezze,nastavit cu ovu,tako ce i novi znati sta se radilo.

e posto se nije imalo vremena od posla,radilo se pomalo,cak i po noci uz svjetlo al et...
radilo se iznutra sve se podiglo,ocistilo obrusilo,predeno raznim zastitama i na kraju sve poslozilo,jos muzika da se postavi i to bi bilo za sada,slike ce sve ostalo reci.:D
2598guv.jpg

293gcck.jpg

5zebfd.jpg

14aaf7a.jpg

b4az5c.jpg

2mzfup1.jpg

98u2iw.jpg

2af1ut.jpg

16h85dy.jpg

xo40wi.jpg

25k5v9f.jpg

x24axx.jpg

uz sve ovo postavljen je i novi volan,i po prvi put opran i ispoliran ljubimac
yz7sh.jpg

71p8o5.jpg

zatamnjena su zadnja stakla folijom SUPER DARK BLACK,i vraceni su orgigi branici trenutno ce ovako da izgleda do proljeca,rade se jos naljepnice na zadnju sajbu
256e7ix.jpg

103iwbb.jpg

2qwzqdg.jpg

hvo1dx.jpg

toliko za sada,o daljnim radovima update naravno za vas pozz...
 
Član
RE: Golf  mk1 TDI

Extra, samo naprijed, a de mi reci imas li ti slucajno ispod plave neonke sa strana:icon_question:
 
Legend
RE: Golf  mk1 TDI

Dosta truda, puno ljubavi, svidja mi se projekat osvjezavanja auta.. Kad stignes napravi koju bolju sliku, nekom digitalom..
 
Član
RE: Golf  mk1 TDI

fkt respect za tdi/a neg samo ako mozes osvjezio ove karambolke nekako mi izljiedjele ...P.S ofarbaj mat crnom.... mali savjet nadam se da se neljutiss...
 
Član
RE: Golf  mk1 TDI

uuu samo napred kako volim da vidim kada neko "uredjuje" keca SAMO NAPRED
 
RE: Golf  mk1 TDI

D_cash je napisao(la):
fkt  respect za  tdi/a   neg  samo  ako mozes  osvjezio ove karambolke  nekako mi izljiedjele  ...P.S   ofarbaj  mat crnom.... mali savjet nadam se da se neljutiss...

da svakako sunce ih sprljilo,nema potrebe za ljutnjom,bice crna mat,samo da se docepam slobodna dana,moram i muziku ubacit
svakako
 
Super Moderator
RE: Golf  mk1 TDI

fino fino... svidja mi se jos samo te karambolke sto kaze D-crash i bit ce pravi :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top