Golf 2 GTI -16 V-KR

Golf 2 GTI -16 V-KR

Član
Одг: Golf 2 GTI -16 V-KR

E drug super vrijeme,jq svog jos nisam mjerio al ja miim da je tu negdje.sretno dalje i zelim ti jos bolje vrijeme.


Послато са HTC Sensation XL with Beats Audio X315e користећи Тапаток 2
 
Član
Momci hvala na lijepim zeljama i komentarima .


Porschefan je napisao(la):
Ma ne more ovo meda, brža KIA dizlo :D:lol:

Odlično vrijeme na 402, pravo iznenađenje i pravi pokazatelj da je motor ko "zingerica" :icon_smile::cool:

:lol: ;) Ja mogu samo reci da je Kia sorento crdi SUV zvijer

pukim48 je napisao(la):
svaka cast na urednosti :cool:

a pogotovo na odrzavanju...ganjaj druge felge, po mogucnosti nesto u "race fazonu" ;)

Bas kao i Goranu OZ Racing mi je vrh i ako ista budem trazio OZ Racing 16 ke to je to,meni nemaju premca,falcare mi vise nisu interesantne toliko jer ove su bas sto kazes u race fazonu ;) ali ebeno ih je naci a i cijena je paprena ja mislim .
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Svaka čast na vremenu sa KR-om .. Imaš li kakav video sa staze ? :icon_biggrin:

Floyd bio sam prezauzet pa nisam nista snimao a neznam ima li ekipa ista uploadanno na you tube ,nisam nista nasao .



BaXRS4 je napisao(la):
Jel dobra kava u Škorpionu?;)

Poz BaX,pa sto nesvrati majka mu stara ako si nas vidio ;)
 
Član


BaXRS4 je napisao(la):
Jel dobra kava u Škorpionu?;)

Poz BaX,pa sto nesvrati majka mu stara ako si nas vidio ;)


[/quote]

Bio sam malo podalje i taman u odlasku iz grada kada ste se uparkirali, bilo vas je lijepo vidjeti, 3 cool autića;););) tvoj izgleda najpristojnije :) ako si skužio nekog audija na cesti par minuta nakon što ste sjeli onda si me vidio, malo nižeg audia ;)

Znao sam da idete gore, idući put vas sigurno pozdravim.
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Bio sam malo podalje i taman u odlasku iz grada kada ste se uparkirali, bilo vas je lijepo vidjeti, 3 cool autića;););) tvoj izgleda najpristojnije :) ako si skužio nekog audija na cesti par minuta nakon što ste sjeli onda si me vidio, malo nižeg audia ;)

Znao sam da idete gore, idući put vas sigurno pozdravim.

Vjeruj mi kad god u Capljini vidim nekog malo boljeg Audia okrenem se i pomislim mozda je ovo bax sa foruma jer znam koji si ti fan Audija ;) Aj kad se vidimo popijemo pice i budes li kroz Neum dobar sa vremenom i vidis jednog zastitara dugonju sa Puntom securitas intervencija kako dangubi u Marineru na magistrali,svrći ;)
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Bio sam malo podalje i taman u odlasku iz grada kada ste se uparkirali, bilo vas je lijepo vidjeti, 3 cool autića;););) tvoj izgleda najpristojnije :) ako si skužio nekog audija na cesti par minuta nakon što ste sjeli onda si me vidio, malo nižeg audia ;)

Znao sam da idete gore, idući put vas sigurno pozdravim.

Vjeruj mi kad god u Capljini vidim nekog malo boljeg Audia okrenem se i pomislim mozda je ovo bax sa foruma jer znam koji si ti fan Audija ;) Aj kad se vidimo popijemo pice i budes li kroz Neum dobar sa vremenom i vidis jednog zastitara dugonju sa Puntom securitas intervencija kako dangubi u Marineru na magistrali,svrći ;)

Dogovoreno, često sam na toj relaciji a i ti u Čp, vidimo se sigurno. Oba se kotrljaju, nama prestavljaju više od konzerve na kotačima i to je bitno, a kakvi su, da je sredstava znali bi mi kakvi bi bili ;) vidimo se.

Znači ni iza tebe ne može nitko sjesti haha :)
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Dogovoreno, često sam na toj relaciji a i ti u Čp, vidimo se sigurno. Oba se kotrljaju, nama prestavljaju više od konzerve na kotačima i to je bitno, a kakvi su, da je sredstava znali bi mi kakvi bi bili ;) vidimo se.

Znači ni iza tebe ne može nitko sjesti haha :)

;)



ZELA GTI je napisao(la):
GTI FAN: Hoćeš da ga iscipelariš? :D:lol::lol:

:lol: Ma dobar je bax pisao sam to vec,on samo malo voli nekad zaebavati po netu ali u biti imam osjecaj da nije los lik ;) .Zela pa da se i ti nisi ozenio pa od skakanja po zeni nemozes nikud ko skaner:icon_biggrin: i pezola oce li se pojavljivati na pisti ovaj mjesec ?
 
Član
Kakve veze paraolimpijada ima sa mnom? :icon_confused: :D

Dobar je Bax, ima bistroću i smisao za humor šestogodišnjaka, al dobar je lik sigurno. Nitko u stvarnom životu ne može biti ovakav idiot:lol:

GTI FAN: Mislim da se neću pojavljivati, od tjedna imam slobodnu samo nedjelju, sumnjam da ću je provoditi sa 5000 muških na vrućem asfaltu:D
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Kakve veze paraolimpijada ima sa mnom? :icon_confused: :D

Dobar je Bax, ima bistroću i smisao za humor šestogodišnjaka, al dobar je lik sigurno. Nitko u stvarnom životu ne može biti ovakav idiot:lol:

GTI FAN: Mislim da se neću pojavljivati, od tjedna imam slobodnu samo nedjelju, sumnjam da ću je provoditi sa 5000 muških na vrućem asfaltu:D


:lol: hahahaha ,nisi trebao pisati da bude puno muskih na vrucem asvaltu jer Tibor king nece propustati nijednu nedjelju odsad.
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Evo samo da malo obnovim garage . Crna rajica se priprema za predstojeci streetrace,moramo se zabavljati na neki nacin :icon_biggrin: i dobio je nove prednje gume ,KR masina je u punoj formi,u medjuvremenu dobio je novo ulje LM Racing 10w 60,extra ulje sve poskakuje od srece ;) te novi zupcasti i spaner .Malo slikica sa danasnjeg mjerenja vremena na 402 na Mostarskoj pisti uredjajem upitne tocnosti ali moze posluziti za okvirnu orijentaciju.

DSCF6397-1.jpg


DSCF6400-1.jpg


BGncV.jpg


Povadio sam siceve da bude laksi i G-Tech mi je izmjerio najbolje vrijeme 15.2 sa reakciom :cool: pa 15.3 pa 15.5 :cool: a najlosije 16.3 :icon_sad: :lol:.Ako uzmemo neku sredinu to bi bilo oko 15.7 .Uglavnom ako na pravom mjerenju u kvalifikacijama to nebude tocno zasigurno se cuvajte barem svi u klasi 16 :icon_twisted:

E dakle nije bilo tocno :icon_biggrin: tj Gocin G- tech vjerovatno naravno mjeri vrijeme auta bez reakcije kako sam i ocekivao a ne sa reakcijom kako Gole tvrdi ;) .Najbolje vrijeme auta na Mostarskom raceu mi je bilo 15.323 ali najbolja reakcija 0.694 ali tako dobru reakciju sam imao samo jedan put ;) semafor je bio brz ko vrag .Dakle nema govora o 15,2 sa reakcijom koja nemoze biti ispod 0.5 .
 
Top