Golf 2 GTI -16 V-KR

Golf 2 GTI -16 V-KR

Član
BoosT666 je napisao(la):
Darko jesi savrsio golfa jel radi normalno???? Btw de mi reci da si prodao one male retrovizore da te u top strpam :(((( Ja ih trazim al ih nemogu naci :/
:icon_sad:

Ej,otkrili smo tajnu nekadasnje brzine Ivinog golfa 8v Zelenka :icon_biggrin: .Vagali smo moga i njegova na vagi za vozila na granicnom prelazu u Doljanima,samo das ljudima za kavu ,vaga je precizna u 10 kg pouzdano,zeleno cudo sada sa roll barom ima samo 860 kg :icon_eek: a moj ravno 1000 kg.Dakle zelenko kad je bio bez roll bara imao je samo 800 tinjak i kusur kg i 112 ks pa nije cudo da je onako isao jer su Rafin GSI i moj GTI bili oko 200 tinjak kg tezi on nije imao nista osim lima i dvije skoljke unutra,sve je izvadio.Ali masina je dohc pa mu sad nemilo derem bekinju iako je cak 140 kg laksi njegov golf plus ja sam kao vozac tezi nego on bar 30 kg, nagovaram ga sad da ubaci KRa u zelenog ima da vozi klasu 14 :D
 
Član
Evo samo da malo obnovim garage . Crna rajica se priprema za predstojeci streetrace,moramo se zabavljati na neki nacin :icon_biggrin: i dobio je nove prednje gume ,KR masina je u punoj formi,u medjuvremenu dobio je novo ulje LM Racing 10w 60,extra ulje sve poskakuje od srece ;) te novi zupcasti i spaner .Malo slikica sa danasnjeg mjerenja vremena na 402 na Mostarskoj pisti uredjajem upitne tocnosti ali moze posluziti za okvirnu orijentaciju.

DSCF6397-1.jpg


DSCF6400-1.jpg


BGncV.jpg


Povadio sam siceve da bude laksi i G-Tech mi je izmjerio najbolje vrijeme 15.2 sa reakciom :cool: pa 15.3 pa 15.5 :cool: a najlosije 16.3 :icon_sad: :lol:.Ako uzmemo neku sredinu to bi bilo oko 15.7 .Uglavnom ako na pravom mjerenju u kvalifikacijama to nebude tocno zasigurno se cuvajte barem svi u klasi 16 :icon_twisted:
 
Član
dzinne masina je KR i sada definite radi kako treba ali ta vremena svih ovih pila koje su bile danas u Mostaru ipak cemo vidjeti 15 og i 16 og na mjerenjima sa boljim uredjajima ne samo moja nego vecine ovih brzih auta na meetu .Ovaj uredjaj G-tech je definite samo gruba orjentacija.
Cole idu dobro,a Kadji sam danas bio na tablici na cilju ali kadilak Rafin stvarno ide da je ono nevjerovatno,cak ga nije nimalo olaksao nego jos i otezao :icon_biggrin: a ti rijesavaj tu turbinu u Volvu da cujemo za 2 tjedna kako sisti turbak od 200 ks u punoj formi ;)
 
BHT Ovisnik
nadam se za 2-3 dana sredim turbinu,jos sam danas dosao s punim rezervoarom 60l plina + goriva:lol: vidjeti cemo sta ce biti,al nisam se nadao da golf onako dere,al sto sam kazes,znas koliko si love ulozio da ide:cool:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
nadam se za 2-3 dana sredim turbinu,jos sam danas dosao s punim rezervoarom 60l plina + goriva:lol: vidjeti cemo sta ce biti,al nisam se nadao da golf onako dere,al sto sam kazes,znas koliko si love ulozio da ide:cool:

Tvoj Volvo isto bi trebao derati bekinje kad sve bude ok sa turbom,snaga je to.A 140 konjica u duji mora ici ko ludo samo vecina 16v ih je poluispravna na nasim prostorima onda ima posla da se to sve usteluje, stari su to motori ali ispravan 16V golf mora ici onako ili ima neki unfal.
 
Član
svaka cast na urednosti :cool:

a pogotovo na odrzavanju...ganjaj druge felge, po mogucnosti nesto u "race fazonu" ;)
 
Ma ne more ovo meda, brža KIA dizlo :D:lol:

Odlično vrijeme na 402, pravo iznenađenje i pravi pokazatelj da je motor ko "zingerica" :icon_smile::cool:
 
Top