Golf 2 GTI -16 V-KR

Golf 2 GTI -16 V-KR

Član
RE: Golf 2 GTI ,16v motor ubacen :)

Hvala ljudi,crni tebi poseban poz i nadam se da se vidimo ubrzo.
 
Član
RE: Golf 2 GTI ,16v motor ubacen :)

To druze moj, sad ce da cvili golfinjo gdje kod podje i stane :cool: Extra...os mi dat krug do prve bandere :D
 
Član
RE: Golf 2 GTI ,16v motor ubacen :)

tibor987 je napisao(la):
To druze moj, sad ce da cvili golfinjo gdje kod podje i stane :cool: Extra...os mi dat krug do prve bandere :D
Tibore poz ;) nemoj u banderu bgti radije mene klepni banderom po glavi kolko sam se izj:bo oko njega zadnjih dana. :icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf 2 GTI ,DOHC ubacen :)

Ma ne bi ja namjerno, nego sta ce bot poslije 68 na koju mrvu jace auto...ne bi ja to znao voziti...vozio bi ko Fata, svako malo u drugo drvo :D
 
Početnik
RE: Golf 2 GTI ,DOHC ubacen :)

tibor987 je napisao(la):
Ma ne bi ja namjerno, nego sta ce bot poslije 68 na koju mrvu jace auto...ne bi ja to znao voziti...vozio bi ko Fata, svako malo u drugo drvo :D
Ko grom :D

on topic golf je savrsen ;)
 
Član
RE: Golf 2 GTI ,DOHC ubacen :)

tibor987 je napisao(la):
Ma ne bi ja namjerno, nego sta ce bot poslije 68 na koju mrvu jace auto...ne bi ja to znao voziti...vozio bi ko Fata, svako malo u drugo drvo :D
Jos sa kocnicama kakve ima golf 2 premda gti ima 4 diska koci bar 3 put slabije nego Fabija to bi ti bio garantirani show :icon_biggrin:, hvala momci jos jednom na pohvalama za ovu moju crnu lamicu :icon_biggrin:



I jos mali edit posta,naime skontao sam da je motor KR 1,8 16 v 139ks a ne 9A.Bivsi vlasnik motora kaze da je motor iz Pasata pa sam zato mislio da se radi o 9A :)
 
Član
Super Auto majstore a motor je isto ufff... ja sam sa takvim motorom u 1. 2. i malo 3. derao bmw e36 325i motor moj je nesto isao u pm... ali samo do trece i posle ode bmw ali je bilo zanimljivo gledat lica kad ih dere masina.... Pozz
 
Član
Hvala druze ;) ma ovaj motor otkida prednje trapove na duji kad sve radi kako treba grip sam imao tek trecom a danas sam malo ljut na njega jer mi je opet zakazala pumpa u Mostaru na meetu pa bi me oprao i 1.6 karbas ja mislim ,nije mi vise bilo do trke mamu mu :icon_mad: a obozavm trke :icon_biggrin: a par dana sve bilo ok, ali pomiricemo se ja i on sutra opet :icon_biggrin: a trenutno mi steka pumpa koja nije mogla doci na red za zamjenu koliko me zaebavala glava motora a ostatak motora je ko nov.Sad ide originalna pumpa za KR 6 bara obavezno on trazi,i ja ocekujem da bude sve ok jer ostatak motora je ko nov. ;)
 
Član
Druze golf ti je extra,ja mislim da bih svako zelio jednog vakvog ljepotana u svojoj garazi;svaka cast i samo tako nastavi;);)
 
Član
extra gti druze,,nisam uspio da ga pohvalim vidim da je bila paucina na garazi:icon_biggrin:;)
bitno je samo da su konji zdravi ostalo manje vise;):123:
 
Član
Одг: Golf 2 GTI -16 V-KR

Drug super masina isti moj motor,ha.i ja sam bio ljut na svog bas doslo mi da ga prodam al uspjeo sam sve da nastimam biloje dosta posla.nadam se dacemo se vidjet negdje pa da potegnemo koju brzinu.super masina lijep je bas
 
Top