Golf 2 GTI -16 V-KR

Golf 2 GTI -16 V-KR

Član
RE: Golf 2 GTI ,16v motor ubacen :)

Sarajlic je napisao(la):
Cudi me da dosad nisam temeljno pregledao ovu garazu a Bgm ima se sta vidjeti.Tvoja getaca mi je medju prvih 5 koje sam vidio cisto zbog jednostavnosti i odlicnog izgleda.Svaka cast ;)
Hvala Sarajlic .
 
Član
RE: Golf 2 GTI ,16v motor ubacen :)

Extra masina :D ajd i meni nadi jednu :p
Sto se ne javi za kavicu onaj dan kad si doso vamo :D :cool:
 
Član
RE: Golf 2 GTI ,16v motor ubacen :)

sandy_mo je napisao(la):
Extra masina :D ajd i meni nadi jednu :p
Sto se ne javi za kavicu onaj dan kad si doso vamo :D :cool:
Poz Sandro,nisam imao vremena ebga bio sam u strci,i ti kad dodjes u Neum odmah bjezis nazad koda te goni neko :icon_biggrin: Nalijetao sam na svakakve motore u zadnje vrijeme,ako hoces mogu ti jednog ABFa sredit povoljno ;) da se rocco zemlje na fata .I rezervna guma ce mu slajfati .
 
Član
RE: Golf 2 GTI ,16v motor ubacen :)

Ako naleti sta javi slobodno, nece trebat meni nego Kici, on ganja nesto takvo, u mog mislim da nece nikad ic nista jace od ovog sto je sad pod haubom :D
A jbg ja sam svako 15 dana dole poslom vazda frka neka jbg. Morat cu jednom odvojit vremena pa da popijemo pice :D
 
RE: Golf 2 GTI ,16v motor ubacen :)

na izgled tako nevinasce a sad pod haubom ukoljica :icon_biggrin: svaka cast za update neplanski je uvijek najbolje :icon_smile:

samo radi na motoru :cool:
 
Član
RE: Golf 2 GTI ,16v motor ubacen :)

Evo mijenjao sam riknutu svijecicu i jedan kabal iz razvodne koji je bio gotov zato je trokirao,motor je brutala,vec na 200m Calibru od 115ks sa Lexmaulom ostavlja u p materinoj,vidis je u daljini :icon_biggrin:,zvuk predobar,bas urla iz motora, medjutim ostala je elektricna pumpa za gorivo od digifanta koja je preslaba,zuji,prdi lupa i potpuno je otisla i motor na trenutke konstantno gubi gas,sutra odoh po novu
 
Član
RE: Golf 2 GTI ,16v motor ubacen :)

ZELA GTI je napisao(la):
Čekam te na pisti mačkice:D

Ako treba pomoć s dijelovima zovi;)
Jao zela tebe cekam sad,Pug je bio PREeben igrac a i Alfinja je vjerujem,ima da gori pista ;) ,mislim da cu naci ovu pumpu sutra potpuno novu,ako ne javim ti se na pm ili mob i hvala.
 
Član
RE: Golf 2 GTI ,16v motor ubacen :)

Ništa brate. Odlični ste momci, a za takve nema ne može:icon_biggrin:

Dogovorimo se za jedan meet, kod vas naravno:icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf 2 GTI ,16v motor ubacen :)

ZELA GTI je napisao(la):
Ništa brate. Odlični ste momci, a za takve nema ne može:icon_biggrin:

Dogovorimo se za jedan meet, kod vas naravno:icon_biggrin:
Moramo nesto organizirati,objavicemo na onoj nasoj temi a i bice ljepse kad prodju ove žege.
 
Član
RE: Golf 2 GTI ,16v motor ubacen :)

Neka neka konja nikada na pretek ;) jedva cekam da vidim kako grabi uzivo pozzz
 
Top