Golf 2 GTI -16 V-KR

Golf 2 GTI -16 V-KR

Član
GTI FAN je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Već sam nazad kralju, žurno sam išao nešto završiti..... a meni kao kažu da sam visok nigdje veze 193...

Morat ću štikle u neumu nositi hahahah
Auto koji si vidio, u 2 god i pređenih 70tkm, je imalu zamjenu žarulje kratkog svijeta i metlica brisača...... obožavam tu sivu curu.

Piće rado, tko bude prvi ili ti ovamo ili ja dolje. ;)

Primjetio sam da si i ti povisok,a siva cura ti je predobra ;) lako se zaljubiti a i mlada je jako vidim ;) bio sam i neki dan u Cp,ko prvi bane i bude pri vremenu zove ;)

Spojit ćemo je sa KR-om pa možda ispadne nešto hahaha, temu sam ti zezno, ADMINI, pobrišite malo ovaj chat haha.

Dogovoreno;);)
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Spojit ćemo je sa KR-om pa možda ispadne nešto hahaha, temu sam ti zezno, ADMINI, pobrišite malo ovaj chat haha.

Dogovoreno;);)

Ok bax treci put moramo kahvedisati ,znas onu ;)ej koje je srce u zaljbljenoj sivoj curi ? ;)

Evo da ne ispadne da samo catamo u garazi evo srca od starog crnog dede koje se jos dobro drzi ko u mladica,slika bas od danas :icon_biggrin:

krmotor.jpg


Znaci,ko treci put prvi vidi casti ;)
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Spojit ćemo je sa KR-om pa možda ispadne nešto hahaha, temu sam ti zezno, ADMINI, pobrišite malo ovaj chat haha.

Dogovoreno;);)

Ok bax treci put moramo kahvedisati ,znas onu ;)ej koje je srce u zaljbljenoj sivoj curi ? ;)

Evo da ne ispadne da samo catamo u garazi evo srca od starog crnog dede koje se jos dobro drzi ko u mladica,slika bas od danas :icon_biggrin:

krmotor.jpg


Znaci,ko treci put prvi vidi casti ;)

gti_fan ako nisi znao meni skode ovakve slike, poremeti mi obrtaje(otkucaje) srca..
dobar golf po ko zna koji put govorim...;)
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Presavilo ti se crijevo od iberlaufa:icon_smile::cool:

Kako to mestar odmah primjeti ;) ,je ali ne zato sto baca ulje u usis nego sto su nosaci motora jako flexibilni rekao bih i prepilao ga je propeler od alternatora tijekom jednog potezanja od nedavno ,onda mi se nije trazilo drugo crijevo nego sam samo ovo savio dole jer iberlauf koji ide u usis nema svrhe osim ekologije ;)
 
GTI FAN je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Presavilo ti se crijevo od iberlaufa:icon_smile::cool:

Kako to mestar odmah primjeti ;) ,je ali ne zato sto baca ulje u usis nego sto su nosaci motora jako flexibilni rekao bih i prepilao ga je propeler od alternatora tijekom jednog potezanja od nedavno ,onda mi se nije trazilo drugo crijevo nego sam samo ovo savio dole jer iberlauf koji ide u usis nema svrhe osim ekologije ;)

Stavi tu onu malu gljivu od skutera naravno ako ti je uredan motor tj.ako ne pusi i bljuje ulje na iberlauf.
 
Član
Borisscg je napisao(la):
Fin golfic, svaka cast!

Fin golfic , svaka cast!!!



;) tnx Borise



dzinn16v je napisao(la):
Stavi tu onu malu gljivu od skutera naravno ako ti je uredan motor tj.ako ne pusi i bljuje ulje na iberlauf.
Ne bljuje,razmotrit cu to ,ja cu biti prvi biser koji je gljivu stavio na iberlauf ako neko vidi :lol:

Evo kad je vec aktivna garaza a ja rijetko sto vizuelno cuniram ovih dana je dosao jedan mali detalj :icon_biggrin: "kurton" za haubu.Kako vam se cini ? :icon_biggrin:

DSCF6519.jpg
 
Član
edin.m je napisao(la):
Golf je vrh vidio sam ga uzivo u Neum-u svaka cast samo tako nastavi;);)

;)



dzinn16v je napisao(la):
Neces buraz pogledaj svi tko drzi do estetike motora ima je,ja takodjer
dzinne nisam to jos vidio,jeli se ta gljiva spaja direktno na rupu iberlaufa na motoru ili na crijevo iberlaufa i pase li po dimenzijama.To je gljiva koja se skuterima stavlja na usis jeli ?
 
Top