Golf 2 GTI -16 V-KR

Golf 2 GTI -16 V-KR

Član
dellas je napisao(la):
Gresis veruj mi ;) Uglavnom KR ti ide sporije 0.5 sek nego sto mislis, sto je i realno mene je bas cudilo kako fabricki kr da ide 15.3. Uglavnom 15.8 je jako dobro vreme za njega.

Zbog olaksavanja ;) isao bi moj k da nije olaksan toliko a ja mislim da ti ipak grijesis dellas ali nije to toliko ni bitno,bitno je da Gocin g tech ne mjeri reakciju i vrijeme koje ukupno moze postici na SR u to mu objasnjavam jer mi je mjerio 15.2 prije SR a njemu na Astri 14.8 i objasnjavam mu da g -tech ne mjeri reakciju kako on misli to su vremena auta i to nategnuto.
 
Član
Mislim da je dellas u pravu. Reakcija mi je bila 0.6, imao sam negdje papir. Po mojoj računici vrijeme auta mi je po toj logici 16.0. Što se poklapa sa zvaničnim podatcima;)
 
Član
GTI FAN upravu je dellas, ne oduzimas komplet reakciju da bi dobio vrijeme auta.

Ja sam sad u Mo vozio recimo 16,3 sa vremenom reakcije od 0,8, znaci vrijeme auta mi je bilo 16,0.

Evo ti slika, pogledaj ovdje, mislim da ti je ovo najbolje vrijeme auta...

ET - je ukupno vrijeme, TT - vrijeme auta, RT - vrijeme reakcije

2md44yq.jpg
 
Član
Slusaj ovo bruda, ja sam sa Blesom navukao vrijeme na 14.8-14.7 i mislim da je to jedan od dokaza, jer meni na g techu je prosjek voznja bio 15 sec., a kada smo ja i ti vozili, dobro se prisjeti kako je Blesurina one slikove derala, tj i drugu sam ih palio. A zimce su prica za sebe. Ispali se na 4000obrtaja koda ju je netko nogom nabio....
 
Član
Vidi liste :).Boki je 92 ja sam broj 29 na toj listi ,voznja protiv Zoranove kocke br 21,tu sam ispao,nisam to ni gledao,eto vrijeme auta je dakle 15.66 i prilicno losa reakcija ;) Ok,to je onda dokaz da G -tech nije mjerio dobro jer nemam cak vremena auta 15.2 :icon_biggrin: ali mozda se navuklo nekako ali sa reakcijom nema sanse .G tech nema semafor i mjeri vrijeme sa reakcijom 0 tako da nema sanse da ti je blesa toliko blesava da si vozio 14,8 SA reakcijom bez olaksavanja,vrijeme auta moguce ;).Ja sam ti u "garazi" izrazio nevjericu kad si rekao da g-tech mjeri reakciju.Nema sanse.


O ovome pricam
http://www.bhtuning.com/astra-f-gsi-2-0-16v-t-74537-15.html
 
Član
Ja sam skontao da ne mjeri reakciju, a postoji mogucnost da se ukljuci... Kada bude dogovor da se opet sastanemo na pisti, stat cu sa zimuljama pored tebe da vidimo koja je razlika sada... Mozda se malo uvjeris ;)... Do tada mozemo samo bezze pisati stvari.. ;)

Nego, jesi li ti zadovoljan sa KRom ?
 
Član
g0go je napisao(la):
Ja sam skontao da ne mjeri reakciju, a postoji mogucnost da se ukljuci... Kada bude dogovor da se opet sastanemo na pisti, stat cu sa zimuljama pored tebe da vidimo koja je razlika sada... Mozda se malo uvjeris ;)... Do tada mozemo samo bezze pisati stvari.. ;)

Nego, jesi li ti zadovoljan sa KRom ?

Jesam, oko 15.6 vrijeme auta za KR je ok a vidio sam tvoje voznje i odvozio si na raceu 15.2xx sa reakcijom ,razlika je ogromna sekunda i ide ti Astra za 20 ;) ubica :icon_biggrin:,odro bi me nemilo ali ja samo kazem da o 14.8 sa reakcijom jos bez vadjenja siceva i ostalog iz auta mozes sanjati zasad :icon_biggrin:
Reakciju od npr 0.8 vjerovatno imas priliku ukucati ili je jednostavno dodajemo a meni je mjerio jednom 15.2xx,15.3,15.5 ,16.3 ebe me sto nenormalno je variralo vrijeme dok na raceu nije bilo tako.Kako sam i rekao sredina je oko 15.7 i tako i bi ali ne sa reakcijom.Dakle mozemo koristiti G-TECH na pisti kao orjentir ali uzimaj to kao vrijeme sa reakcijom 0 kao sto pise ;)
 
Član
dellas je napisao(la):
15,66 bruka dobro vreme za KR-a, treba biti zadovoljan.

Extra ;) i to je neka realnostza 139 ks ,ako bude raceova jos experimentirati cu sa tim zimskim gumama 14 da nemoram imati savrsenstvo od reakcije za klasu 16.Pobjednik klase 16 Zoran sa kockom 2.5 je doslovce poletio kad ih je stavio a i Goca je na njima brz nenormalno ,na slicku ofucanom i 16 kama ljetnim kad su bili obojicu sam uspjevao pobjediti sa KRom a na zimskim 14 leti i kocka i Astrilak ;)
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Imao si sviranje danas:123::123: Golfeza je utegnuta mnogo;););)

;) O bax cini mi se da sam te vidio prosao si u pravcu Dbk,ja gledam ko svira,bgmi lijep sivi gospodar prstenova ako se ne varam ;)
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Imao si sviranje danas:123::123: Golfeza je utegnuta mnogo;););)

;) O bax cini mi se da sam te vidio prosao si u pravcu Dbk,ja gledam ko svira,bgmi lijep sivi gospodar prstenova ako se ne varam ;)

U zadnji sekund sam te uhvatio da izlaziš, bio sam u žurbi(standardno :/ ) a i u koloni pa mi bilo nezgodno stati, prstenovi su ok,u onome sam najviše :) jel se sija išta u pokretu?? :) jučer sjela neka nova obuća :)

Nego vozio sam ja dvica i dvica i znam da bez problema može unutra visoka osoba, e sad il je tvoj GTI manji haha, il si ti neki dosta visoki tip hahahaha :))

Hvala, i GTI je kao mladić, godine mu ništa ne čine ;);)
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
U zadnji sekund sam te uhvatio da izlaziš, bio sam u žurbi(standardno :/ ) a i u koloni pa mi bilo nezgodno stati, prstenovi su ok,u onome sam najviše :) jel se sija išta u pokretu?? :) jučer sjela neka nova obuća :)

Nego vozio sam ja dvica i dvica i znam da bez problema može unutra visoka osoba, e sad il je tvoj GTI manji haha, il si ti neki dosta visoki tip hahahaha :))

Hvala, i GTI je kao mladić, godine mu ništa ne čine ;);)
Ma ja gledam ko mi svira ni na kraj pameti da si ti ;) mocna ti je vozilica za 10 ;) a ja ti imam 2.02 cm ,svi kazu da sam jako visok a ja kazem da su samo oni niski a ja normalan :icon_biggrin: Ako si jos negdje na jugu Hr i budes imao vremena za pice u povratku imas broj na profilu ;)
 
Član
Već sam nazad kralju, žurno sam išao nešto završiti..... a meni kao kažu da sam visok nigdje veze 193...

Morat ću štikle u neumu nositi hahahah
Auto koji si vidio, u 2 god i pređenih 70tkm, je imalu zamjenu žarulje kratkog svijeta i metlica brisača...... obožavam tu sivu curu.

Piće rado, tko bude prvi ili ti ovamo ili ja dolje. ;)
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Već sam nazad kralju, žurno sam išao nešto završiti..... a meni kao kažu da sam visok nigdje veze 193...

Morat ću štikle u neumu nositi hahahah
Auto koji si vidio, u 2 god i pređenih 70tkm, je imalu zamjenu žarulje kratkog svijeta i metlica brisača...... obožavam tu sivu curu.

Piće rado, tko bude prvi ili ti ovamo ili ja dolje. ;)

Primjetio sam da si i ti povisok,a siva cura ti je predobra ;) lako se zaljubiti a i mlada je jako vidim ;) bio sam i neki dan u Cp,ko prvi bane i bude pri vremenu zove ;)
 
Top