Audi RS5 VS BMW M3 roadtest (English subtitled)

Audi RS5 VS BMW M3 roadtest (English subtitled)

Ovoliko stranica i oko cega se vi prepucavate i dalje :icon_rolleyes: , kad je Audi bio auto ? Nikada. I dalje ce ostati kurva pod kapom naroda i narodnog auta. Skuplji VW kaosto je i do sada bio ;)
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Audi krš:D

Ma da goca, navozao si se strojeva i poslje svega si rekao, citiram:"Kao da vozače bilo kojeg auta ruku na srce zanima uzbudljivost??"

Za tebe je kucnuo je čas da odradiš svoje biološku funkciju i kupiš karavana. Jedan passat 1.9 tdi bi bio taman. Nemoj 2.0. On je uzbudljiv:lol::lol: U nedostatku argumenata ćeš reći da te nije briga za moje mišljenje;) Tipično za lošeg forumaša

Sinko moj naravno da nisam mislio na sebe, ti meni stvarno hoćeš da kažeš da će u BMW-om salonu nagovarati kupce rečenicom: "Kupite M3 jer je uzbudljiviji od Audija"? Nemoj biti smiješan. Ima tu puno parametara koje ti ne razumiješ niti ćeš ih ikad razumjeti.

Čim ti kupiš nešto sa oznakom M ja ću kupiti passata karavana tdi eto to ti obećavam pošto si ti odredio svoju bilošku funkciju a ja još nisam :D i naravno da me nije briga za tvoje mišljenje mislim da uopće nisi kompetentan da raspravljaš o bilo čemu što ima više od 100 konja.

Tu moja rasprava s tobom završava.

@scanner: I ja sam prijatelju mislio na T16 nisi znao da je imao pogon na sva 4 :)? Ja volim s tobom raspravljati jer znam da si pravi stručnjak pogotovo za BMW i cijenim te zbog toga ;) pročitaj šta sam napisao u prvom postu, upravo to što si ti sada rekao ;)
 

MTR

Član
hahahah , BMW ti sam ode po cigare u jutarnje novine , kad ce Audi to uradit za svog vlasnika :D

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Kc5JED8TgwI?fs=1&hl=en_US&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Kc5JED8TgwI?fs=1&hl=en_US&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
 
Evo umjesto utrke Audi vs BMW, pogledajte malo ovo :

"smiruje živci spušća pritisak...." :icon_biggrin:


<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/7HOdq8DLJAs?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/7HOdq8DLJAs?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Član
A ljudi šta ste toliko zakuruzili,ohante malo. Jbt kad čovjek čita ovo,reko bi da se prepucavaju plaćeni PR-ovi dotičnih kompanija. A dosad su mi se Bax i Goca pokazali ko najjači PR-ovi ,ko da imaju ugovore na više milionske iznose sa Audijem;)
Stvarno je bespotrebno raspravljati o autima koje samo nijanse razvajaju,koji su vrhunac inžinjerstva i koji su nažalost nas 99% nedostupni.
Pozzzz
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Nisam naklonjen nikome. Nisam čak ni osobit fan nijedne marke auta. Nisu svi za mene tatini sinovi, nego pojedini članovi koji govore da su posjedovali stotine auta. Jedan član(od 18 godina) se javio i rekao da je posjedovao tisuće auta. Očito neke stvari nisi upratio. Kako ti posjeduješ ta auta ako nekoga moraš pitati ključeve? Naš bax se non stop hvali sa posjedovanjem strašnih auta, no siguran sam da nisu bila njegova. Odakle ti to da ja volim googlati? Ne rekoh to. Nisam počimao nikakvu raspravu ili debatu o performansama nego sam odgovarao na pitanja. Također, odakle ti to da sam rekao da quattro remeti stabilnost u krivini. Nisam ni to rekao. Pričamo o vožnji pod nož i o razlici u brzinama kroz zavoje između RWD i AWD.

Pažljivije pročitaj moje postove, pa onda donosi zaključke;)
...

ZELA GTI je napisao(la):
Ležanje zavisi prije svega od balansa, rasporeda mase i centra gravitacije. Quattro remeti taj balans, te zbog fizike kretanja i prenosa snage u krivini dovodi do klizanja nosa auta.

ne bih da podbadam... :D
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Nisam naklonjen nikome. Nisam čak ni osobit fan nijedne marke auta. Nisu svi za mene tatini sinovi, nego pojedini članovi koji govore da su posjedovali stotine auta. Jedan član(od 18 godina) se javio i rekao da je posjedovao tisuće auta. Očito neke stvari nisi upratio. Kako ti posjeduješ ta auta ako nekoga moraš pitati ključeve? Naš bax se non stop hvali sa posjedovanjem strašnih auta, no siguran sam da nisu bila njegova. Odakle ti to da ja volim googlati? Ne rekoh to. Nisam počimao nikakvu raspravu ili debatu o performansama nego sam odgovarao na pitanja. Također, odakle ti to da sam rekao da quattro remeti stabilnost u krivini. Nisam ni to rekao. Pričamo o vožnji pod nož i o razlici u brzinama kroz zavoje između RWD i AWD.

Pažljivije pročitaj moje postove, pa onda donosi zaključke;)
...

ZELA GTI je napisao(la):
Ležanje zavisi prije svega od balansa, rasporeda mase i centra gravitacije. Quattro remeti taj balans, te zbog fizike kretanja i prenosa snage u krivini dovodi do klizanja nosa auta.

ne bih da podbadam... :D

 
Član
hahahahha pa samo procitaj gore boldirano u mom postu. mozda nisi tako mislio, al si tako napisao. a dole pravis lika budalom, zaboga gdje si ti to napisao :D

iskuliraj malo zela, ne moras na svaku odgovorit ;) hebo i bmw i audi, pretjerujete ;)
 
Član
Odgovarao sam na pitanje: Zašto je bmw brži kroz zavoje od audija?

Quattro remeti stabilnost ako ga usporedimo sa autom koji ima savršen bilans i raspored mase(m3). No, to reći općenito bi bila ludost. Član kojeg sam citirao je mene shvatio općenito. Razumiješ?
 
Član
a zasto stvaramo frku oko gluposti. oba auta su vrh i mislim da niko nebi imao nista protiv da posjeduje bilo koji, tako da... ;)
 
Član
Ode ovo daleko, i ovdje bi bilo samo bespotrebno nastavljati raspravu jer ce svaki cigo svog konja hvalit, al zalosno je to sto nitko od nas nije vlasnik navedenih auta, i ako sam se vozio i u jednom i u drugom oba auta imaju u Novom Travniku, tako da dajem svoje misljenje iz nekog svog stecenog osjecaja.... Po meni je RS4 puno ljepsi, bolji zvuk, udobniji, te na kraju brzi od M-a :D Na sto se naravno neki od vas nece sloziti, al tko zna, mozda kad provozate ili vas provozaju u ova dva auta, mozda i vi promjenite misljenje i naklonite se 4 paru prstenova ;)
 
Član
al nije riječ o RS4 nego o RS5 :lol: ;)

ZELA GTI je napisao(la):
Odgovarao sam na pitanje: Zašto je bmw brži kroz zavoje od audija?

Quattro remeti stabilnost ako ga usporedimo sa autom koji ima savršen bilans i raspored mase(m3). No, to reći općenito bi bila ludost. Član kojeg sam citirao je mene shvatio općenito. Razumiješ?

bilans stanja i uspjeha :D:icon_question:

ps: zela, strpljen spašen... nedaj da te lože !
 
Top