Audi RS5 VS BMW M3 roadtest (English subtitled)

Audi RS5 VS BMW M3 roadtest (English subtitled)

Član
Bax manje vrijedjanja molio bi, vise argumenata ako moze :icon_biggrin:

I nemojte sta je nekad bilo, danas stvari stoje drugacije.
 
Član
@ZELA GTI
Prijatelju mozes li mi reci cime se ti bavis, koliko godina imas, koje auto imas, kako si ga zaradio i od cega zivis?... Vidim za tebe su tu svi tatini sinovi, ljigavci ofo ono... Pa daj malo pogledaj sto pises, pratim te vec u dosta rasprava i ni u jednoj ne das reci da nisi u pravu... Na pocetku si teme rekao da si naklonjen BMW-u i to je dobro, samim tim si priznao da si njihov fan i to je ok, to cijenim... Al sad tu spominjes nekakve performance, lezanje i slicno, sto je skoro kod ova dva auta isto, cak audi ima nesto jaci max speed, al svejedno ja mislim da ti nisi dovoljno kopetentan da govoris koje auto bolje lezi u krivini, jer nemas M-a, isto tako ni RS-a, tako da ne mozes trvditi tu nista.... Sto se tice dizajna oba proizvođaca rade jake dizajne, samo sto po meni audi fura nesto novo, dok se bmw dosta drzi iste linije, par blazih ili ostrijih linija i eto ga nova linija auta... Ja cu da kazem isto sto si ti rekao na pocetku, ja sam naklonjen audiju, jer po meni bmw nece nikada imati ono sto audi ima, a to je opisao decko u stranici unatrag. I dalje kazem, ako cemo argumentirat ja i ti na osnovu "googlea" kako si rekao da volis googlat, onda potrazi pouzdane informacije testova i slicno gdje se navodi da quattro pogon remeti stabilnost lezanja auta u krivini, ja znam da je BMW razocaran sto on nije izmislio quattro pogon, i sto je plakao kad je audi razvaljivao svojim modelima na trkama, al boze moj sta bi ;)
 
Ljudi smirite tenzije, ali ipak volim vidit žestoku raspravu pa čak i svađu :D

Meet u Mostaru se otkazuje jer postoji mogućnost od opasnih NAVIJAČKIH nereda...... :lol:

A sad nešto ozbiljno:

u svome prvom postu u ovoj temi sam najavio rat, i majke mi evo ga, ko bi reko :icon_biggrin:


@MTR: tebe treba uhapsit i strpat u zatvor bez suđenja, bolan, zavađaš ljude kad god stigneš... :lol:
 
Član
ErRoR je napisao(la):
@ZELA GTI
Prijatelju mozes li mi reci cime se ti bavis, koliko godina imas, koje auto imas, kako si ga zaradio i od cega zivis?... Vidim za tebe su tu svi tatini sinovi, ljigavci ofo ono... Pa daj malo pogledaj sto pises, pratim te vec u dosta rasprava i ni u jednoj ne das reci da nisi u pravu... Na pocetku si teme rekao da si naklonjen BMW-u i to je dobro, samim tim si priznao da si njihov fan i to je ok, to cijenim... Al sad tu spominjes nekakve performance, lezanje i slicno, sto je skoro kod ova dva auta isto, cak audi ima nesto jaci max speed, al svejedno ja mislim da ti nisi dovoljno kopetentan da govoris koje auto bolje lezi u krivini, jer nemas M-a, isto tako ni RS-a, tako da ne mozes trvditi tu nista.... Sto se tice dizajna oba proizvođaca rade jake dizajne, samo sto po meni audi fura nesto novo, dok se bmw dosta drzi iste linije, par blazih ili ostrijih linija i eto ga nova linija auta... Ja cu da kazem isto sto si ti rekao na pocetku, ja sam naklonjen audiju, jer po meni bmw nece nikada imati ono sto audi ima, a to je opisao decko u stranici unatrag. I dalje kazem, ako cemo argumentirat ja i ti na osnovu "googlea" kako si rekao da volis googlat, onda potrazi pouzdane informacije testova i slicno gdje se navodi da quattro pogon remeti stabilnost lezanja auta u krivini, ja znam da je BMW razocaran sto on nije izmislio quattro pogon, i sto je plakao kad je audi razvaljivao svojim modelima na trkama, al boze moj sta bi ;)

Nisam naklonjen nikome. Nisam čak ni osobit fan nijedne marke auta. Nisu svi za mene tatini sinovi, nego pojedini članovi koji govore da su posjedovali stotine auta. Jedan član(od 18 godina) se javio i rekao da je posjedovao tisuće auta. Očito neke stvari nisi upratio. Kako ti posjeduješ ta auta ako nekoga moraš pitati ključeve? Naš bax se non stop hvali sa posjedovanjem strašnih auta, no siguran sam da nisu bila njegova. Odakle ti to da ja volim googlati? Ne rekoh to. Nisam počimao nikakvu raspravu ili debatu o performansama nego sam odgovarao na pitanja. Također, odakle ti to da sam rekao da quattro remeti stabilnost u krivini. Nisam ni to rekao. Pričamo o vožnji pod nož i o razlici u brzinama kroz zavoje između RWD i AWD.

Pažljivije pročitaj moje postove, pa onda donosi zaključke;)

Dalje, u dosta tema ne dam da nisam u pravu? Zašto bih dao? Trebam odustati od mog mišljenja zbog toga što se netko ne slaže samnom? Hoćemo opet pričati o baterijama koje traju vječno? Forumaški dokaži da nisam u pravu ili šuti. Ostavi priče o IQ-u, dr*anju i tim fazonima za kafanu.
Audi fura novi stil u dizajnu? S čim, sa led diodama? :lol::lol: Ma daaaj. Nitko od nas nije vozio ova auta, no to nas ne spriječava da donosimo zaključke o tim autima na temelju iskustava ljudi koji su ih vozili. Zar ne?

Podatke o mojim godinama i autu možeš naći na mom profilu. Za ostale podatke mislim da nema potrebe. Nisam ja taj koji se hvali ogromnom lovom ili skupim strojevima u garaži;)
 
Član
nema veze ovde nista sa ukusom nego podaci sve govore i video...ne shvatam u cemu je problem puno analiziranje ( glupan dodje i analizira enerijer i kvalitetu izrade na ovakvom autu, smijesno). drugovi i drugarice auto koje predje stazu u najkracem vremenu je bolje auto... il da crtam vam grafikone i prezentacije eto napravio sam post a nisam spomenuo ni jedno auto !
 
Član
auu guzve ovdje brate sta je ovo:icon_eek:
kako ljudi koji se ne slazu ili nemaju isti ukus pocnu da se vrijedjaju radi toga?

realno su oba auta vrh i sad nema potrebe mlatiti praznu slamu o tome koje je auto bolje za 0,001%
oba imaju blage prednosti i mane....
sve strucnjaci a koliko vas je vidjelo m3 e92 ili jos teze rs5 osim na slici? da ne pitam vozilio?
tesko ko moze iskoristiti kapacitet i jednog i drugog auta da bi se uzimale u obzir te zanemarive razlike...
sve je do ukusa, stila zivota , potreba itd.
meni svejedno bio bi prezadovoljan s bilo kojim kao i svi mi ovdje da ne seremo dzaba:)
ili ti isti ***** samo drugo pakovanje:D
 
Član
@ eror bmw je osvajao touring klasu kad mu audi nije mogao vode dodati M3 e30
a to sto je audi bio koju godinu na ralyu dobar dok ga nije pomeo MALI VRANCUZ :p
i kazes bmw place sto nije izumio 4x4 pogon... pa sta ce ti taj pogon to je za zene i brdske ljude dje ima snijega haha
ja sam ga osobno potpuno ispravna uklonio sa auta.. zasto? JER NIJE ZABAVNO

idemo dalje nemojte se svadjati i vrijedjati svako sljedece i osobno vrijedjanje clanova foruma bez argumenata moglo bi povuci bananu za sobom
 
Član
Ja se slažem sa vama čak sam i napisao post koji je ja mislim poprilično realan navozao sam se tih strojeva i M ova i S ova i RS ova tako da mislim mogu biti objektivan, i za očekivat je da ima ovakvih pametnjakovica kao Zela pa uvijek ih ima na svakom forumu al na kraju krajeva Zela mi je baš bitan u životu pa me baš zanima šta on misli :D

A ti bi scanneru da malo proguglaš vidio da je MALI VRANCUZ bio ustvari MALI AUDI S1 pošto je imao turbo motor i pogon na sva 4 točka ;) pa tako i Lancia S4 al hajd nebitno ;)

,
 
Član
Ne vrijedi ni jedan 110.000€ , ali meni je ljepši BMW. Brzina je ovdje nebitna jer su oba auta veoma brza..
 
Član
gorane sine kad sam reko MALI VRANCUZ mislio sam na peugot 205 T16 koji je JEO AUDIJA S1 pa je onda njega pjela LANCIA
sto se tice tog s1 dosta sam se nagledao snimaka Michele Mouton, Hannu Mikolle i Stig Blomqvista pa znam i ja ponesto sta je taj audi radio u svoje vrijeme u legendarnoj grupi B. i sam znas da je taj s1 bio razvijen na osnovi auta sa prednjim pogonom i motor previse pomaknut naprijed i imao je poremecen balans cijelog vozila kao i svaki 4x4 auto tog doba i naravno to se samo preko nosa htjelo ici zato te stare drle nisu za spominjati u prici sa ovim novim WARP masinama dje je bimer pokazao da je za nijansu bolji i sta se tu sad ima tko ljutiti cija baba ima vece brkove jbg..
ali nije bitno :)
 
Žestoka rasprava, što jest jest :D


evo nekoliko činjenica:

1. BMW trenutačno ima samo jedan pravi sportski M model, a to je M3.
umjesto da razviju neki supersportaš oni prave X5M i X6M koji su neopisive besmislice u svijetu automobila.
2. Audi se slijepo drži quattro pogona i ogromne snage umjesto da se posvete smanjenju mase, a to je osnovna karakteristika sportskih automobila.
3. Audi ima R8, R8 V10, TT RS... (sve najnoviji modeli...)
4. BMW ima M1, M3 sport evo e30, M3 CSL, M3 GTS... (niz godina, bogata tradicija...)
5. Audi predstavi TTS, bmw predstavi Z4 CC (limeni kabriolet) koji je teži 200kg od prošlog modela...

nadam se da razumijete ovu mini statistiku.

Meni je BMW draži od Audija ali mislim da je BMW na sportskom terenu počeo debelo zaostajati.
Novi M5 koji izlazi uskoro nije automobil koji će potpuno okarakterizirati BMW, njima treba jedan supersportaš sa motorom u sredini i masom od 1400 kg ili jedan 135 csl coupe, a ne limuzina ili terenac od 10000000 KS i 1000000 kg.

Opet ponavljam, preferiram BMW ali Audiju skidam kapu jer je trenutno neusporedivo ambiciozniji i uspješniji u stvaranju sportskih automobila, to je sadašnjost.
 
Član
Audi krš:D

Ma da goca, navozao si se strojeva i poslje svega si rekao, citiram:"Kao da vozače bilo kojeg auta ruku na srce zanima uzbudljivost??"

Za tebe je kucnuo je čas da odradiš svoje biološku funkciju i kupiš karavana. Jedan passat 1.9 tdi bi bio taman. Nemoj 2.0. On je uzbudljiv:lol::lol: U nedostatku argumenata ćeš reći da te nije briga za moje mišljenje;) Tipično za lošeg forumaša
 
Top