Audi RS5 VS BMW M3 roadtest (English subtitled)

Audi RS5 VS BMW M3 roadtest (English subtitled)

Član
Činjenica je da su BMW-i pogotovo M modeli oduvijek bili bolji od Audijevih S pa čak i RS modela koji su bili tvrđave na kotačima, u zadnje vrijeme je Audi stigao ako ne i prestigao BMW, dizajnom, kvalitetom, snagom, prodajnim rezultatima i na kraju krajeva ponudom modela, da sad ne spominjem Audi R8 i sve njegove inačice BMW recimo nema ni sličan auto R8-ici niti recimo TT-u... Dok je BMW recimo otišao u rikverc zahvaljujući Chrisu Banglu čovjeku kojeega psuju svi pravi ljubitelji BMW-a zbog preružnih modela serije 1 i 3 i 5 i 6 i 7... U zadnje vrijeme su BMW-i opet počeli ličiti na sebe kako je dotični gospodin otišao i to je pozitivno.

U svim testovima BMW ima prednost nad Audijem a zašto? Jer je uzbudljiviji? Jer je Audi sigurniji u krivinama? Pa ljudi moji otkad je to loše? Pa pravih vozača BMW-a nema ni na mapi! Kao da vozače bilo kojeg auta ruku na srce zanima uzbudljivost?? A Audi je objedinio sve, kvalitetu, dizajn, sigurnost i brzinu. I kako ne kupiti takav auto?

Jeremy Clarkson je jednom prilikom rekao: Puno je vlasnika BMW-a M3. Jako je malo vozača BMW-a M3.
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Činjenica je da su BMW-i pogotovo M modeli oduvijek bili bolji od Audijevih S pa čak i RS modela koji su bili tvrđave na kotačima, u zadnje vrijeme je Audi stigao ako ne i prestigao BMW, dizajnom, kvalitetom, snagom, prodajnim rezultatima i na kraju krajeva ponudom modela, da sad ne spominjem Audi R8 i sve njegove inačice BMW recimo nema ni sličan auto R8-ici niti recimo TT-u... Dok je BMW recimo otišao u rikverc zahvaljujući Chrisu Banglu čovjeku kojeega psuju svi pravi ljubitelji BMW-a zbog preružnih modela serije 1 i 3 i 5 i 6 i 7... U zadnje vrijeme su BMW-i opet počeli ličiti na sebe kako je dotični gospodin otišao i to je pozitivno.

U svim testovima BMW ima prednost nad Audijem a zašto? Jer je uzbudljiviji? Jer je Audi sigurniji u krivinama? Pa ljudi moji otkad je to loše? Pa pravih vozača BMW-a nema ni na mapi! Kao da vozače bilo kojeg auta ruku na srce zanima uzbudljivost?? A Audi je objedinio sve, kvalitetu, dizajn, sigurnost i brzinu. I kako ne kupiti takav auto?

Jeremy Clarkson je jednom prilikom rekao: Puno je vlasnika BMW-a M3. Jako je malo vozača BMW-a M3.

;):icon_smile::icon_smile:
Pametno covjek zbori!!
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Činjenica je da su BMW-i pogotovo M modeli oduvijek bili bolji od Audijevih S pa čak i RS modela koji su bili tvrđave na kotačima, u zadnje vrijeme je Audi stigao ako ne i prestigao BMW, dizajnom, kvalitetom, snagom, prodajnim rezultatima i na kraju krajeva ponudom modela, da sad ne spominjem Audi R8 i sve njegove inačice BMW recimo nema ni sličan auto R8-ici niti recimo TT-u... Dok je BMW recimo otišao u rikverc zahvaljujući Chrisu Banglu čovjeku kojeega psuju svi pravi ljubitelji BMW-a zbog preružnih modela serije 1 i 3 i 5 i 6 i 7... U zadnje vrijeme su BMW-i opet počeli ličiti na sebe kako je dotični gospodin otišao i to je pozitivno.

U svim testovima BMW ima prednost nad Audijem a zašto? Jer je uzbudljiviji? Jer je Audi sigurniji u krivinama? Pa ljudi moji otkad je to loše? Pa pravih vozača BMW-a nema ni na mapi! Kao da vozače bilo kojeg auta ruku na srce zanima uzbudljivost?? A Audi je objedinio sve, kvalitetu, dizajn, sigurnost i brzinu. I kako ne kupiti takav auto?

Jeremy Clarkson je jednom prilikom rekao: Puno je vlasnika BMW-a M3. Jako je malo vozača BMW-a M3.

Ma bravo goca:lol::lol: Istina je da papci kupuju i audi i bmw. No činjenica je da će pravi vozač prije kupiti bmw nego audi. Bmw ne može birati kome prodaje svoje veliko serijske modele. Kada smo kod toga, polovica vlasnika serije 1 pri kupovini uopće ne zna da kupuje auto sa zadnjom vučom. Prema tome je tvoj post besmislen.

Da bar jedan Chris Bangle dođe u Audi i promijeni njihov dizajn, cijela Audi gama meni izgleda kao modna konfekcija. Bangelovi modeli jako dobro stare, jedna petica meni danas bolje izgleda nego kada je izašla. To je tajna dobrog dizajna. Uh, da ne spominjem osuđenost Audija na quattro pogon...

Mogao bih ovako do sutra. Nijednog audija ne bih pogledao pored jedne trice CSL. Nikada nisu bili u stanju da naprave luđačko i genijalno auto.
 
Član
Objasni mi molim te kakve veze ima moj post sa BMW-om serije 1 i zadnjom vučom i zašto je moj post besmislen :icon_question:

Doduše poznat mi je taj rodočki sindrom svi baljezgaju o BMW-ima a nitko u životu nije imao nijednog :lol: a niti će vjerovatno, ajde kad si takav poznavaoc BMW-a reci mi zašto u načelu BMW ima bolje ležanje od Audija? Ima jedan specifičan razlog koji nećeš lako naći na google-u.

Dizajn petice može proći, 1-užasan. 3-užasna, 6ica- užasna, 7ica da ne pričam, Z4 užasan čitav svijet se gadi kreacijama Bangle-a a ti ga hvalš? Bravo sine :D

Malo proguglaj vidjet ćeš da "konfekciju" dizajnira nitko drugi nego veliki Walter de Silva al to je već malo teže štivo za tebe ;)

Što se tiče luđačkog i genijalnog auta samo ću staviti sliku.

Audi-R8-GT-1012623599.jpg


Ovako nešto kad BMW napravi onda ćemo pričati sve dotada doviđenja :smajli43:
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Objasni mi molim te kakve veze ima moj post sa BMW-om serije 1 i zadnjom vučom i zašto je moj post besmislen :icon_question:

Doduše poznat mi je taj rodočki sindrom svi baljezgaju o BMW-ima a nitko u životu nije imao nijednog :lol: a niti će vjerovatno, ajde kad si takav poznavaoc BMW-a reci mi zašto u načelu BMW ima bolje ležanje od Audija? Ima jedan specifičan razlog koji nećeš lako naći na google-u.

Dizajn petice može proći, 1-užasan. 3-užasna, 6ica- užasna, 7ica da ne pričam, Z4 užasan čitav svijet se gadi kreacijama Bangle-a a ti ga hvalš? Bravo sine :D

Malo proguglaj vidjet ćeš da "konfekciju" dizajnira nitko drugi nego veliki Walter de Silva al to je već malo teže štivo za tebe ;)

Što se tiče luđačkog i genijalnog auta samo ću staviti sliku.

Audi-R8-GT-1012623599.jpg


Ovako nešto kad BMW napravi onda ćemo pričati sve dotada doviđenja :smajli43:

Gorane, trudiš se uzalud, Zela i ovakvi kao on :lol: sve ti je jasno... imaju fan page na Facebooku, narod diljem Europe im se svakodnevno smije... ti treba što više? Veliki pozdrav... BMW je zakon :lol:
 
Član
a inace nemam nista protiv audija ali bmw je imao takvo auto jos devedestih godina i ranije M1 i modeli serije 8
a da ne govorim o modelu NAZCA koji je nazalost ostao na samo 3 primjerka a prije 20 godina je imao iste i bolje stvari nego taj danasnji r8 ( da ne ispadne da kenjam ali taj r8 je stvarno dobar auto i rado bi ga gledao pred kucom )
a to da audi bolje drzi krivinu? pa pogledaj malo bolje testove i usporedne snimke vidi se da bimer bolje prolazi kroz krivinu :)

a to sto se vi bojite zadnje vuce pa furate audi eto vam tamo :)

i da gorane sine kazes e9x bmw ruzan ? coupe?
e60?
i sestica babaroga?
perverzije na cesti
doduse 1 , 7 i z4 tu se i ja zbljujem :)
 

MTR

Član
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/woobL2yAxD4?fs=1&hl=en_US&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/woobL2yAxD4?fs=1&hl=en_US&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Član
A vidi vas dvojice kako ste se našli. Ljubimci sportskih mašina, obojica voze limuzine od dvije tone. Doduše, bax nekada zna voziti sportska auta (kada mu tatica da ključeve)!

No, nema veze. Idemo redom. Tvoj post je besmislen zbog toga što zaključuješ da M3 nema smisla zbog ljudi koji ga voze. Većina nije dorasla njegovoj genijalnosti, prema tome ga većina nebi trebala ni kupiti? Mnogo bolje rješenje je audi. Ipak, sigurniji je...To je adut na koji ide većina vozača audija. A šta je s vozačima koji mogu iskorsititi puni potencijal M3-ice? Oni naravno nikada neće uzeti audi. Dokaz tome je bezbroj testova, par ih je i prikazano na forumu (sada se ti i bax javite i recite da ste vozili 24 sata le mansa s njima).

Odgovor na tvoje pitanje, AWD vs RWD? Smiješan si pa i postavljaš takvo pitanje. Ležanje zavisi prije svega od balansa, rasporeda mase i centra gravitacije. Quattro remeti taj balans, te zbog fizike kretanja i prenosa snage u krivini dovodi do klizanja nosa auta. O većoj masi i lošijim performansama da ne pričam. Jedan ferrari ili porsche su ludi sa zadnjom vučom?

Za bangleov dizajn je cijeli svijet na početku bio kritičan. No vremenom je meni njegov dizajn "legao". Nisam jedini. Već rekoh, njegova auta lijepo stare, te mislim da se tu krije tajna dobrog dizajna. Normalno da se nekome više sviđa kontroverzni oblik vw-a(audija), meni ne.

Hvala na prijedlogu, no nisam ja jedan od tih članova koji googla:icon_biggrin:

Bax: Ti si taj kome se ljudi smiju. Tvoje provale o pravopisu, tatinim autima, te "lizanje" audi značke su česta tema zayebancije na ovom forumu.
 
Član
zela majkemi imas jos jedno bokarenje gratis kad te vidim :) odavno nisam pametno nista cuo od tebe svaka ti dala
 
Član
Zela, moram te razočarati vozim vozila od svog novca tako da...
Sjedio sam za volanom više M5 i M6 neg ih ti možeš naći na google-u, i onda ti meni pričaš o manama i kvalitetama BMW vozila, za koja osobno smatram da su genijalna no ništa više od Audi vozila, čak u nekim segmentima i manje, e to je to što tvoj mozak ne može svariti, napisao sam ti davno, nisi ti kriv...

A o tome tko se komu smije, meni se smiju ovi do IQ 100, a tebi ovi s IQ iznad 100, meni odgovara;)

Ako budeš dobar dobiješ krug sa M6, da možeš na što drk..i ostatak svog zaluđenog života..

BaX out.... ;)

NHF
 
Član
bmwscaner: Daj nemoj zayebavat? Zar stalno ne pišem pametne stvari?:icon_rolleyes: :D

bax: Kakav ego. Meni često znaju reći da sam arogantan, no ti si kilometrima ispred mene. Ajd, bar u nečemu;)

Ma da, spusti mene na nivo amebe, uvrijedi 90% članova foruma i to je to. To je tvoj nivo. Zašto? Jer nemaš drugog načina.

Ti si se našao da pričaš o inteligenciji:lol::lol:

p.s. Nemam potrebe da dr*am na ničije auto. Ti očito imaš potrebu da dr*aš na sve sa značkom audija:D Nemam pojma zašto. U pitanju je neki yeben poremećaj
 
Član
bax samo jedno pitanje,cisto onako da te podsjetim?sjecas se svojih postova kad su tek izasle prve slike rs5-ice?sjecas se famozne izjave o tome da je konkurencija pobrisana,da vise ne postoji?e vidis,ja i jos dosta raje s foruma se sjeca,a koliko vidimo konkurencija je sve,samo ne pobrisana...;)
 
Top