Audi RS5 VS BMW M3 roadtest (English subtitled)

Audi RS5 VS BMW M3 roadtest (English subtitled)

Član
znali itko ovdje da napiše M3 toliko konja taj motor od 0-100 toliko 0-200 toliko toliko KG i toliko ks/kg...

i isto sve to za RS5...

ja nikako da nadjem sve podatke....
 
Član
imas to pred kraj onog prvog klipa, al evo i ovako slika da ne trazis :icon_biggrin:

b84f55a19197e45a7ba082d64b2de4c1.jpg


ja bih radije RS-a. nekako mi audi drazi. mada ne bih imao nista protiv M3. najbolje ako mogu oba. bas sam skroman... :D
 

MTR

Član
0-60 mph (97 km/h) 4.1 seconds for the 2009 E90/E92 M3,[34] 4.7 sec for the convertible
1/4 mile: 12.7 seconds @ 183 km/h (113.7 mph) [34], Convertible: 13.1 @ 175.4 km/h (109.0 mph)
Top Speed: Electronically limited to 249 km/h (155 mph), delimited ~290 km/h (180 mph)+
Skid Pad: 0.98 g
Slalom: 114.9 km/h (71.4 mph)

Audi

Zero to 60 mph: 4.4 sec
Standing ¼-mile: 12.8 sec
Top speed (governor limited): 155 mph (standard)/174 mph (optional)
 
Član
pa neznam MTR, mozes kako hoces skoro razlike nema... M3 je malo zabavniji, Audi malo sigurniji radi Quattro-a...

to je sad skoro, pa ostalo na mušterijama, stvar volje, a oba su auta vrh njemačke ili bolje da kažem svijetske auto-industrije...

ja lično, kad bi morao birati, mislim da bi uzeo M3, radi zvuka samo...
 

MTR

Član
i jos jedna , malo starija potvrda ali se uzima u obzir :D

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/DaZExdTHHjY&hl=en_US&fs=1?rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/DaZExdTHHjY&hl=en_US&fs=1?rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
 
Član
MTR je napisao(la):
Audi

Zero to 60 mph: 4.4 sec
Standing ¼-mile: 12.8 sec
Top speed (governor limited): 155 mph (standard)/174 mph (optional)

kako MTM-ov model bez blokade ide 303kmh :icon_question::icon_question:
bez tuniranja motora:D:D
 
Član
šta si bolan navalio, pa ne radi ti cijela famelija tamo u tom kršu od BMW-a...

pogledaj im interijer 7ice, i pogledaj nove 8ice ili S-classe i odma znaš kakvi su, krševi zivi, ovi bmw-eji :lol:
 
Član
ovdje je vise do ukusa nego neke ogromne razlike...

neko voli audi i kupice ga bez razmisljanja, znam puno takvih;)
isto neko voli m3 i nece gledati na audi....
znam ko jednom kupi bimmer ne mjenja ne ide na drugo, isto tako i audi...
M3 je vise za mladje vozace tako bar izgleda,
ali ja sam potpuno ravnodusan u pogledu ova dva tako neka neko drugi bira za mene da me rijesi muke:cool:
svejedno oba vrh
 
Član
Salle je napisao(la):
šta si bolan navalio, pa ne radi ti cijela famelija tamo u tom kršu od BMW-a...

pogledaj im interijer 7ice, i pogledaj nove 8ice ili S-classe i odma znaš kakvi su, krševi zivi, ovi bmw-eji :lol:

to Salle!!reci mu :lol::lol::lol:
 

MTR

Član
ko je navalio , pa u A8 ispadali mjenjaci po cesti ljudi sabirali kardane :lol::lol::lol::lol:
 
Član
isto ja tako mogu reć za bmw-e, ali se zna, da je Audi kralj u krivinama pa kako god xD
 
Nemojte za.ebavat jedni druge nego umjesto ova dva treba kupit Aston V8 Vantage i riješene sve dileme :icon_smile:
 
Top