Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

ja sam konto da je to puno gore kako piše al kad sam vidio u živo nije toliko strašno mislim može i bez onoga al nije zasad toliko upadno jer je jedna cjelina pa se nevidi a nategnuto je sumnjam da će ijedno ljepilo držat zauvjek pa sad.....možda je bolje onako dai ma lufta zasad
 
Super Moderator
ma drug ne sikiraj se rijesit ces to :D
drugi put nadjes boljeg majstora i eto ga :D
nego ova fabija u tebe jel I crveno il je MPI obicna ona skroz... mi davno imali MPI (I crveno) i boga mi fino isla cak 18 banki :D
 
Član
MPI, i crveno, dakle 68 konja i 120Nm okretnog, na 17-skama je kita, nedo Bog da upalim klimu, nikad s mjesta...

@ dado: Lose je, znas da sam ja sitnicav, ako to nije po mojoj zamisli 99.9% onda ne valja ;) otidjem u ponedjeljak nek mi djabe uradi opet ili vrati pare, nema druge ni trece kod mene :D
 
bori se onda nema druge ija bih se bunio da mi se odljepilo u startu meni se desilo dosta kasnije ipak su to tvoje pare nek poravi i svi zadovoljni
 
Član
tibor987 je napisao(la):
MPI, i crveno, dakle 68 konja i 120Nm okretnog, na 17-skama je kita, nedo Bog da upalim klimu, nikad s mjesta...

@ dado: Lose je, znas da sam ja sitnicav, ako to nije po mojoj zamisli 99.9% onda ne valja ;) otidjem u ponedjeljak nek mi djabe uradi opet ili vrati pare, nema druge ni trece kod mene :D

reko si da je na 80 treca :(
:D
 
Član
funky je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
MPI, i crveno, dakle 68 konja i 120Nm okretnog, na 17-skama je kita, nedo Bog da upalim klimu, nikad s mjesta...

@ dado: Lose je, znas da sam ja sitnicav, ako to nije po mojoj zamisli 99.9% onda ne valja ;) otidjem u ponedjeljak nek mi djabe uradi opet ili vrati pare, nema druge ni trece kod mene :D

reko si da je na 80 treca :(
:D

To je nizbrdo kad idem, sad o tome ne govorimo, an ravnome smo :lol:
 
Super Moderator
tibor987 je napisao(la):
MPI, i crveno, dakle 68 konja i 120Nm okretnog, na 17-skama je kita, nedo Bog da upalim klimu, nikad s mjesta...

@ dado: Lose je, znas da sam ja sitnicav, ako to nije po mojoj zamisli 99.9% onda ne valja ;) otidjem u ponedjeljak nek mi djabe uradi opet ili vrati pare, nema druge ni trece kod mene :D

dobro u nas je bila na 15'' il na 14'' ne znam original bile skodine.. al je karavan pa malo teza... boga mi fino isla ne znam.. sta smo joj mi radili uh haha... ganjali se sa astrom 1.6 16v ona sa dvoja vrata... ma nije nam prnit mogo (al po krivinama) :D
 
Član
14" serijske...ma neka, samo da batalim aj ove svoje pisljive amortizere i docekam da si ovjes utegnem i sredim, pa cemo vidit kako ide po krivini ;)
 
Član
Ulijenio sam se sram me bilo.c.c.c.

Uglavnom, sad ovako ide...kupljeno sredstvo za ciscenje klime ( smrdi ko iz kanalizacije ), mat crni sprej za zadnje dobose, 10 deka boje auta ( zlatnozuta ) da istockam ostecenja laka nastala od udara kamencica preko zime, i za farbanje prednjih klijesta, te:

GEWINDE LOWTECH sa podesavanjem visine i tvrdoce, samo mana je da cu morati cekati oko mjesec ipo, posto ih nema na stanju !

Eto nadam se da ste sad dosli na svoje, koza ce biti niska, posto ove gewinde daju do -80mm spustanja naprije i -70mm nazad...
 
Top