Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
erol_brcak je napisao(la):
jooj 80 mm,opa tibore,you going down,literally!:cool:

Nego da ti nece bit previse onda 17ke:D

Nece, bit ce TAMAN ! :D sad je auto spusteno vec -35mm, dakle bit ce niz enekih cca. 50mm jos...uglavnom guma ce se taman fino ususkati pod blatobrane...samo da kazem jos ovo, sad su mi donje plastike motora na 10cm od zemlje....znaci 100mm-50mm = 50mm od zemlje...taman da se moze polaaakooo voziti gradom sa 2 osobe max. :D
 
Član
Hehe.. mogu mislit kako ce to biti voziti.. meni je spusten 50 mm pa mi je opet nekako prenisko... cesto cujem kako strugne.. ali opet, sve za ljepotu auta..
Svaka cast Tibore.. nego, jesi li rijesio one lajsne na vratima sto ti se odljepljuju..sa unutrasnje strane?
 
Član
Aditas je napisao(la):
Hehe.. mogu mislit kako ce to biti voziti.. meni je spusten 50 mm pa mi je opet nekako prenisko... cesto cujem kako strugne.. ali opet, sve za ljepotu auta..
Svaka cast Tibore.. nego, jesi li rijesio one lajsne na vratima sto ti se odljepljuju..sa unutrasnje strane?

Jesam drug...popizdio i sve pocupao i baci u smece ;) smislio sam zamjenu, ionako mi ono chromirano bilo ofirno ;)
 
tibor987 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
jooj 80 mm,opa tibore,you going down,literally!:cool:

Nego da ti nece bit previse onda 17ke:D

Nece, bit ce TAMAN ! :D sad je auto spusteno vec -35mm, dakle bit ce niz enekih cca. 50mm jos...uglavnom guma ce se taman fino ususkati pod blatobrane...samo da kazem jos ovo, sad su mi donje plastike motora na 10cm od zemlje....znaci 100mm-50mm = 50mm od zemlje...taman da se moze polaaakooo voziti gradom sa 2 osobe max. :D

brate nezaboravi za sta to auto sluzi:lol::lol::lol::lol: ako nisi kupio jos kakvu masinu

ja ce jos malo pa na labudicu i na stayl;)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Aditas je napisao(la):
Hehe.. mogu mislit kako ce to biti voziti.. meni je spusten 50 mm pa mi je opet nekako prenisko... cesto cujem kako strugne.. ali opet, sve za ljepotu auta..
Svaka cast Tibore.. nego, jesi li rijesio one lajsne na vratima sto ti se odljepljuju..sa unutrasnje strane?

Jesam drug...popizdio i sve pocupao i baci u smece ;) smislio sam zamjenu, ionako mi ono chromirano bilo ofirno ;)


Ma nek si.. jeb... ih, znam kako je kad ti je neka sitnica trn u oku... ;)
 
Član
Ervix_focus je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
jooj 80 mm,opa tibore,you going down,literally!:cool:

Nego da ti nece bit previse onda 17ke:D

Nece, bit ce TAMAN ! :D sad je auto spusteno vec -35mm, dakle bit ce niz enekih cca. 50mm jos...uglavnom guma ce se taman fino ususkati pod blatobrane...samo da kazem jos ovo, sad su mi donje plastike motora na 10cm od zemlje....znaci 100mm-50mm = 50mm od zemlje...taman da se moze polaaakooo voziti gradom sa 2 osobe max. :D

brate nezaboravi za sta to auto sluzi:lol::lol::lol::lol: ako nisi kupio jos kakvu masinu

ja ce jos malo pa na labudicu i na stayl;)

Druze ima da budem nizi od tebe ili palim auto benzinom :lol:
 
Član
Evo ga, klima ociscena, sad mirise ko cvijetic ( odnosno, ne mirise nikako, sto je napredak hehe ), neke povrsinske ogrebotine i ostecenja laka su se popravila, neka bolje, neka losije...pribor za ovo je bila alkoholna maramica, stapici za usi i kantica boje...

Prije:



Poslije:



Auto treba u ponedjeljak ici ispolirati radi onih mikro ogrebotina od grana i slicno...

I rijesio sam jedan problem koji me dugo nervirao, ali nije mi se dalo radit to...

Pofarbani dobosi iz hrdjave...


a


...u mat crnu, 3 sloja, trebalo bi izdrzati...







Iduci vikend ili preko tijedna ako uhvatim, trebam jos prednja kociona klijesta pofarbati u boju auta...
 
Član
pa nemoj celjusti i dobose u razlicitu boju,uradi i njih u mat crnu.nekako mi nema logike da bojis u dvije vrste boje
 
fidel je napisao(la):
pa nemoj celjusti i dobose u razlicitu boju,uradi i njih u mat crnu.nekako mi nema logike da bojis u dvije vrste boje

Sto da ne? Po meni je glupost uopce farbat bubnjeve u bilo koju boju,jer furka sa tim farbanjem je da eto ucinimo nasa jadna serijska klijesta bar malo da lice na ona jebacka tipa brembo,stoga mi je iole normalno ofarbat prednja klijesta u neku furacku boju,a i zadnja naravno,ali posto su kod tibora iza bubnjevi onda radije ih ne farbat uopce ili u neku manje upadljivu boju.;)
 
Član
eto rekao ti je erol, ako pofarbam klijesta onda sam uber rejser, ako pofarbam dobose onda ispade ljakse...pa sam bacio u crnu mat, nema neupadnije boje od nje da ga hebes :cool:
 
Član
ok.onda tvoj ukus,kod mene su i dobosi i celjusti crvene boje,al mada se od onih mojih felgi jedva i primjete
 
Član
A i ja sam skoro to farbo, evo fotka kako je to ispalo...:cool:
Mozda dobijes kakvu ideju....Back to topic.....

[attachment=18587]

[attachment=18588]
 
Top