Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

moje mišljenje je da je greška farbat ovo u dvije boje ili sve mat ili sve u boju autu vidio sam na stylingu sto auta sa doboišma pa su bili crveni ili u boji auta nevidim razloga zašto je seljačko farbat doboše
 
Jer ne postoje rejsing Brembo dobosi ;).Furka sa farbanjem klijesta (opet se ponavljam) jest da ih ucinimo da iole lice na ona prava rejsning jebacka. Mozda je vizualno prihvatljivo,ali ... neka hvala :)
 
Član
Ma neukusno mi je jebi ga...;) ja cu ipak ofarbat klijest au boju aut ai na njima tankim kistom ispisat crnom bojom tibor styled ;)
 
Član
dadao_style je napisao(la):
moje mišljenje je da je greška farbat ovo u dvije boje ili sve mat ili sve u boju autu vidio sam na stylingu sto auta sa doboišma pa su bili crveni ili u boji auta nevidim razloga zašto je seljačko farbat doboše

Potpis. Nelogicno mi zvuci skroz farbati u razlicite boje, k'o da prednji branik farbas u plavu a zadnji u pink :D za djecaka, i curicu :D
 
Član
Yeaaah ne ide u dvije boje nikako,il oboje mat crna il oboje u boju auta.Ovo je glupost da je ružno doboše farbati,pogotovo kod tebe sa ovim felgama se vide pravo,zar nije ljepše da su mat crni nego zahrđali ?
 
kad budemo išli na piće ponjet ću je crveni sprej pa ću ti to brzinski kroz felgu šrcnut nesmiješ se samnom družit ako nije sve po ps u :lol:
 
Član
dadao_style je napisao(la):
kad budemo išli na piće ponjet ću je crveni sprej pa ću ti to brzinski kroz felgu šrcnut nesmiješ se samnom družit ako nije sve po ps u :lol:

ponesi, ponesi, da i tebi crte zavrsimo :D
 
Član
dadao_style je napisao(la):
kad budemo išli na piće ponjet ću je crveni sprej pa ću ti to brzinski kroz felgu šrcnut nesmiješ se samnom družit ako nije sve po ps u :lol:

Kad bude gewinda, neces se moci tako nisko sageti....PRC ! :lol:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
kad budemo išli na piće ponjet ću je crveni sprej pa ću ti to brzinski kroz felgu šrcnut nesmiješ se samnom družit ako nije sve po ps u :lol:

Kad bude gewinda, neces se moci tako nisko sageti....PRC ! :lol:

Ako ostanes na onim 205/45 balonima moci ce itekako :p :p :p
 
Top