Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Legend
Stoce ti ovoliko lajsni ovih unutra po kolima ? Jel to orginalno ili si ti zaljepio.
Ovo na volanu sam i ja morao staviti, mrzim ofucane volane, neznam sta cu a na novim kolima za godinu dana se sjebe svaki volan, bio kozni ili obicni. Kozni cak i prije odu.

Kao prelazno rjesenje sam stavio crnu, slicnu, pa se toliko i ne primjeti. Ali moram nesto skontat.
 
Član
daki je napisao(la):
Stoce ti ovoliko lajsni ovih unutra po kolima ? Jel to orginalno ili si ti zaljepio.
Ovo na volanu sam i ja morao staviti, mrzim ofucane volane, neznam sta cu a na novim kolima za godinu dana se sjebe svaki volan, bio kozni ili obicni. Kozni cak i prije odu.

Kao prelazno rjesenje sam stavio crnu, slicnu, pa se toliko i ne primjeti. Ali moram nesto skontat.

Nije originalno, nego ja seljanluk pravio jer mi se vide savovi od tapacirunga, kupio sam kuhinjske alu lajsne, nego nikako se nakanit da ih brusim, savijam i rezem :icon_confused:
 
Član
Jest problem, ali nije problem...

Naime, kao sto znate radio sam tapacirunge ali ovaj bleso je upotrijebio lose lijepilo, i sad kad su vrucine nastale, lijepak je popustio i tapacirunzi mi na zadnjim vratima vise i sve se napuhalo...

Da bi rijesio ovo, i izbacio ova nekvalitetna govna iz auta, pitam ovo...

Da li slucajno znate u kojoj opremi dodju tapacirunzi vrata crni sa sivim nekim kao kockicama, ili nekim detaljima, jer to bi mogao ukombinovati sa shemom na sicevima... ?

Znam da ima, vidio sam u jednoj Fabiji juce takve tapacirunge, znaci crni sa sivim malim detaljima... ?:icon_mad:
 
toga se ija bojim ovo ljeto jer sam ih presvlačio početkom zime sad me zanima kako će mi se pokazat ovo ljeto dali će biti tog napuhivanja i dali će se odljepit s tim da su mi zaštitne lajsne koje prekrivaju šav i sastav dvaju koža tj crne i crvene davno odljepio pa sad.....vrijeme će pokazat
 
Član
ma ne znam, ne bi trebalo ako ti je dobrim ljepkom to zalijepio, u men esfuserio, pa mu idem u ponedjeljak da se popricamo malo...;)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Da li slucajno znate u kojoj opremi dodju tapacirunzi vrata crni sa sivim nekim kao kockicama, ili nekim detaljima, jer to bi mogao ukombinovati sa shemom na sicevima... ?

Znam da ima, vidio sam u jednoj Fabiji juce takve tapacirunge, znaci crni sa sivim malim detaljima... ?:icon_mad:

Ja sam čak vidio jednu koja ima crne sa crvenim detaljima koji su opet malo ljepši od sivih sa zutim detaljima ti su užasni :lol::lol:
 
Član
Ma ne znam ni gdje ni sta, kako god trebat ce mi rezervni tapacirunzi da se mogu zaj...bavat sa pokusajem home made panela, pa ako ukenjam (a garant hocu jer ce mi biti prvi put ) da se ne sekiram puno... ;)
 
Top