Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

extra ispalo svaka čast dobar potez što si ovo ofarbo e sad ofarbaj ono što sam ti ja govorio iza mreže ono matom i naravno klješta
 
Član
Ma jbg zivot je kurva nedopusta ti da se na rodjendan smiris ali mane beze! Vidimo se uskoro nadam se da ces me provozat u pili da vidim i to cudo! Veliki poz brate!
 
Član
obicna boja z alak auta, nista posebno, osim sto sam stavio vise ucvrscivaca i bolja temeljna, zbog elasticnosti plastike ;)
 
čekamo tibora da se javi da vidimo kako je prošao street style danas u mostaru bio sam na pisti bilo je dosta auta na stylu al sve u jednoj klasi nije bilo mala velika itd nego svi skupa pa kako će se donjet pobjednik nemam pojma
 
Član
Evo kako je bilo na SR-u u Mostaru...



Danas bio na stylu sa Skodicom, pored mene bio kolega Ervix sa focus, pricali se i tako...uglavnom extra organizirano, mana sto nije bilo klasa niti podklasa nego smo svi grupno bili, sto se tice ocjenjivanja ja sam prezadovoljan korektnoscu, niti imam bilo kakve zamjerke, svakome zasluzeno... na pobjednicko postolje uspeli su se vlasnici sive astre CC kao pobjednik styla i kao pobjednik po izboru publike za najljepse auto, drugo mjesto je uzeo nas kolega Adnan sa svojim Audijem A3, trece uzeo vlasnik plave Astre Bertone, dok je kolega Ervix priskrpbio sebi pehar za najnize auto u stylu...sa autom nedovrsenim, i sa prejakom konkurencijom solidno sam se odrzao, i zavrsio kao 5 od 8, dok su iza mene ostali Seat Leon FR style, bijela Calibra iz Splita te BMW 3 coupe M-style... ukupno, iznenadio sam se kako sam visoko kotirao, nisam se nadao da cu biti na toj pristojnoj razini zbog trenutnih mana auta oje ce biti ispravljenje do iduceg SR-a...

Moji osobni rezultati, ako se dobro sjecam i onoga cega se sjecam, je 25 od 30 bodova za prezentaciju, 7 od 10 motorni prostor zbog cistoce i odrzavanosti, interijer ne znam koliko je, a veliki minusi su mi boja, za koju sam dobio neku mizernu boju zbog ocajnijeg stanja ( izderano i obijeno od seljaka ) i nedostatka sredjenosti gepeka, za koji sam dobio samo 1 bod na racun sub-a...
 
Top