Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
dobri tapacirunzi.... felge su joj fino sjele vidim je neki dan u gradu i u nedjelju na pisti fino izgleda pravo
 
Član
...i zdanji gotovi, sad samo cekat preko noci da se ljepak osusi i stegne, i onda sutra montaza pa poslikam kako sve izgleda...



...experiment uspio, uspijeli smo nategnut materijal, bez savova i dodatnog rezanja...extra...ovdje se vidi kolika je kosina naspram moje ruke...



...ostali maleni skroz nabori, ovdje se na slici cine golemi, ali nijedan niej preko 1mm, a i to bi trebalo jso se ispeglat kad se ljepilo stegne...



...svi originalni nabori i obrisi tapacirunga su ostavljeni...

 
vidio sam večeras uživo ispali su extra i malo smo se vozali fino leži na felgicama nije kruta itd uglavnom sve 5
 
Član
a mozda preseravam, ali ko me zna uzivo zna da to mora biti perfekt...picajzla sam sto se auta tice da je to za poludit :D
 
Član
qrac...vidit cete sutra cirkusa, samo da stavim slike, danas mi se ne da...morao sve savove pokrit sa chrom trake, sad isto ko amerikanac koda ga je pravio...:icon_rolleyes:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
qrac...vidit cete sutra cirkusa, samo da stavim slike, danas mi se ne da...morao sve savove pokrit sa chrom trake, sad isto ko amerikanac koda ga je pravio...:icon_rolleyes:

Ma skodilak je to...ko da i jest amerikanac:D
 
Al je cojek sredjuje sve malo po malo,svaka cast!

Samo jos uvijek mi je nekako previsoka,da je gewinde pazariti.;)I vala kad vec furas style mogao si i te lajsne i brave ofarbat.
 
Top