Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Mislis da je lako pofarbat lajsne i brave ? steke hajd i nekako, ali lajsne tesko, jer ako se skinu jednom, ne mogu se vise vratit...morat cu smislit nesto, ali otom potom...;)
 
Član
taman sam isto napisao na skodacroatia...od te navlake je poceo moj styling, vec sam prije pisao o tome...tako da, lud kakav i jesam, nju cu zadnju skinuti kad bude komplet auto gotovo, onako simbolika ;)
 
Član
i meni je, ali morao sam privremeno prikriti savove na tapacirungu, tu su samo da ne gledam sav ruzni, bolje da bljesti nego da ruzi...sad smisljam kako to drugcije izvest a da bude fino...;)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
i meni je, ali morao sam privremeno prikriti savove na tapacirungu, tu su samo da ne gledam sav ruzni, bolje da bljesti nego da ruzi...sad smisljam kako to drugcije izvest a da bude fino...;)

Ok. Baš gledam slike...nemam pojma kako bi to ja izveo:icon_rolleyes:
P.S. Felge su je bruka dobro otvorile:cool:
 
Član
Ma vec imam ideju, ako uspijem izvest bit ce super...ne smijem reci odakle cu lajsnu uzet, ali ej vjerovatno i vi imate u kuci :lol:
 
Član
Danas pokrpan desni prednji sic, i pojacani savovi na svim sicevima, a sutra cu vam prirediti jedno malo iznenadjenje ispod haube...i ne, nije novi motor hehe
 
Član
Prijatelju izvini za moju izradu jbg imo sam nekih situacijaja tebe zovem NP! A ovo farbanje glave je cudo ispalo svaka cast! Još jednom nemoj se ljutit :icon_sad: vidimo se sutra na pisti pozz :123:
 
Top