Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
To ti je prevelik profil, ta dimenzija ne dolazi u obzir, maksimalno si trebo stavit 205/40 na 7j ili još bolje 195/40, ako misliš da će te ta razlika očuvat preko nekih rupa grdno se varaš
 
Član
pa jedino ako zeli baciti felge neka smanji profil gume
nema se tu sta dirati jedino boja mi nije nesto al sve u svemu svaka cast
 
Legend
Meni nikako da legne izgled ove Fabia-e. Svidja mi se orginalna boja auta, svidja mi se zadnji difuzor, ali sve ostalo nikako da se uklopi u nesto. Felge mi se nikako neuklapaju na njoj na slikama, a izgledaju ko 15".

Neznam, neznam nesto vjerovatno nije samnom OK. Sjecam se Davorove Fabie, auto nije imalo nista na sebi, samo spustena, i odgovarajuce felge, i bila je i ostala najljepsa skoda koju sam vidio ikad. :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
E sad TEK ova Škoda na nešto sliči... valjao bi doduše malo manji profil guma al nije ni ovako loše ;)

Još samo kad bi otpilao ovaj moćni difuzor, stavio neka normalnija štop svjetla, doduše i kod mene su ovakva sa al na crnoj boji bolje stoje, maalo ali kvalitetno zatamnio stakla bilo bi to puno ljepše... ;)
 
evo par slika tiborovih felgi kako to izgleda na autu slike su malo lošije jer je vrijeme bilo bezze predmrak itd uglavnom felge bolje izgledaju uživo nego na slikama meni se svidjaju pravo









 
Član
A jebi ga ljudi, nekom se svidja nekom ne, ali jedno budite sigurni, felga uopce ne izgleda ko 15-ska u zivo...cak zbog guma i prevelike :cool:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
A jebi ga ljudi, nekom se svidja nekom ne, ali jedno budite sigurni, felga uopce ne izgleda ko 15-ska u zivo...cak zbog guma i prevelike :cool:

ispod BH ŠKODA KLUB nalijepi KO MI LOŠE MISLIO...
 
Član
goran je napisao(la):
fabia je ukus pravi,felge odlicne,ja bih mjenjao samo stopke ali ostalo :cool:

Navjerovatnije ce se stopke skroz izmjeniti, izliti novo crno sjenilo i LED se slaze...ali ne sada, imam prijesnjijih stvari za rijesiti...imam vec sve u glavi samo moram elektricara naci dobrog kome se da heklat sa 110 LED-ica po stopi :lol:
 
BHT Ovisnik
sad se vracam iz teretane kad skoda ti tamo kod BMW tomica,ovdje na slikama kad sam je vidio bilo mi je wooow:icon_eek:,al tek uzivo je mnogo mnogo ljepse,felge su joj drama sjele,cak taj profil gume da je velik ni ne primjetim:cool: samo rijeci hvale za skodu;)
 
Top