Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
.............. eto ga! MJERA ;)

zamisli sad da je veci profil gume .............. nikako ne bih izgledalo, ovako je bas fino!
 
Član
Predobro ispalo Tibore, malo se ovakvih Fabia kod nas vidja. Sve s ukusom i mjerom odradjeno, a i kvalitet radova je na nivou, vidi se da nista nije fusereno ;), kad pomenu Cobru, izasla bi te nekih 400 maraka sa senzorom za vanjske udarce i sa senzorom protiv podizanja i odvlacenja, tj. da ti neko felge ne mazne, a uvijek mozes kupiti i one sarafe ako vec nemas :D
 
Član
joooj...felge su legle...kao da su moje nekad bile... :lol:
evo da ovom prilikom kazem da imam jos 13",14,15,16,17,18
za razna auta...pa ako kome sta treba...neka se javi na pm... ;)
tibore samo naprijed...
 
Član
Ne znam drug, da te ne lazem, fino je sve to, al ova dimenzija guma je dzipovska, auto mi izgleda ko neki SUV. Moras nac neke 205/40.
 
Član
trizex je napisao(la):
Ne znam drug, da te ne lazem, fino je sve to, al ova dimenzija guma je dzipovska, auto mi izgleda ko neki SUV. Moras nac neke 205/40.


Potpisujem;)

Kod mene na passatu su 225/45/17" i leze mu al sada malo skontaj koliko su u passata blatobrani siri i koliko je passat vece auto od fabije:icon_question:
 
Član
Extra je to ispalo,konačno i Fabia pogledala..A razmisli o prijedlozima ovih experata,nećeš se pokajati ;)
 
Početnik
e jbg..oni tebe od pocetka poznaju kao momka koji vozi SUV pa sad sta god uradis ostaje tako..meni sad extra izgleda, samo sam slabo pratio temu, vidim u prvom postu si napisao da ces ga konstanto izmjenjivati,..a nisi ga izmjenio od oktobra 2007...
 
Član
trizex je napisao(la):
Ne znam drug, da te ne lazem, fino je sve to, al ova dimenzija guma je dzipovska, auto mi izgleda ko neki SUV. Moras nac neke 205/40.

Znam druze, ali trenutno nisam ni u blizu u financijskoj mogucnosti da si kupujem nove gume barem jso koji mjesec-dva...prijesnjije mi je sad uraditi alarm da valja i mehanicku zastitu, to mi je prioritet no.1, da ne bi Vabija otisla negdje bez mene ;)
 
Top