Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
hvala druze...nista uzet cu ove, pa budemo kockali, ako krenem jednu felgu i ostale 3 mogu komotno bacit ;)

hvala an savjetima drugovi ! ;)
 
Član
DOSLE GUMEEEEE !

Radi se o Pirelli Euforia, a na prednje tockice ide Pirelli Snowsport, sve 4 u mjeri 205/45 R17, i uopce ne izgledaju na oko debele a vidit cemo kako ce izgledati na auteku, ali za prvu pomoc extra, na ovim ljetnim ima 2mm mesa do kontrolne rabe, na zimskim 3 mjereno odokativnom metodom na blic hihihi...








Jos sad cekam sarafe iz A3M-a da dodju, trebali su biti jos prekjuce kod mene...hmm...
 
Član
Zvao me Sasa iz A3M-a, ovaj put nije on kriv...jadan on, odma` ja po njemu :D

Zajebala kurirska sluzba, jer Sasa slao nesto u vitez i budale sve komplet sta je bilo iz A3M-a poslali u Vitez...moje sarafe i jos...NECIJE... dijelove :D
 
Početnik
Zlatna Svabija iz Mostara grada:lol::lol::lol::lol:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::murija::smajli30::smajli26::smajli28::smajli41::smajli21:
 
Član
Jest problem sa dobavom nekad, i neke nesrazmjerice, ali dosad me ispostovao svaki put i svaki put mi izadje u susret sto se tice placanja, ipak mu dosta puta udaram na dzep jer sam student, pa bude ono "dodjem ti"...

Ne branim nikoga, ali molim da u ovoj temi ne bude prica o A3M-u...ipak, ko meni pomogne, osjecam neku lojalnost pa ono...;)
 
Top