Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
meni je branik od rs-a uvijek bio ludo dobar krenuvsi od davorove fabije pa nadalje... a zadnji i nije nesh dok prednji otkida...
 
Član
Evo, ne da Brzom vrag mira, pa si brzi za 150 marki nabavio krovni spojler, original od Skode...na njemu zig, i kataloski broj...nisam siguran samo jel ovo iz Skodinog programa tuninga, ili sa neke Fabie GT/Sportline ili nesto slicno...kako god, nabavna joj cijena 239 marki, tako da sam dosta stjero...i da, spojler je pun, znaci nalijeze na metal krova cijelom sirinom, ne samo ivicama kao kod plastikarli spojlera recimo od Janko Style-a...









Ovo je bilo namjenjeno nekome sa crnom Fabijom, tako da ovo moram prefarbati u moju boju....samo sad ne znam da li bi zlatno zutu kao auto ili perla sivu kao sto mi je na haubi...sta vi mislite ?
 
ja sam na svom golfu obojio u metalic crnu extra ispalo tako da ti je moj savjet da ovako ostaviš meni se osobno ovako sviđa extra mu je upo spojler.....
 
Član
e dobro i ovak stoji,extra spojlercic,u cemu je fol pa si ga tako jeftino dobio?
nov?neko kupio i ofarbao pa se predomislio ili?
 
Član
Antenica spada u stinice, sad imam skupljih stvari na umu hehe...

A ovo je neki leek narucio iz servisa prije skoro 2 godine...uglavnom bitna stvar je da se ja naganjam da nabavim ovaj spojler ima 3 ipo mjeseca, i leek mi rece da ga ima na stalazi...bruka...al sam ciganin, prodajna cijena je 239, nabavna 180, ja uzeo za 150 heheheh :D

A mocno ovako izgleda u crnoj, ali mi blesavo malo da mi siva perla bude SAMO na haubi, htio sam je upariti sa jos nekim detaljom...i sad me vi zeznuli grrrrrr :D
 
Član
Meni izgleda smijesno da ti je auto zlatno, hauba siva, a spojler crn :icon_evil::icon_evil: mozda jos da nabacis zelene pragove?:icon_sad:
 
Član
Farbaj ga u boju auta, i treba da bude suptilan. Ne valja da farbas i njega u sivo a krov i sve oko njega zlatno :S:S:S:S:S
 
Član
iskreno ja spojler ne bi ni dirao, ali kad ga vec hoces da farbas poslusaj trizex-a, farbaj ga u boju auta, meni bi nekako bilo kicavo da ga farbas u sivu, ali ipak to je samo moje misljenje, ti najbolje znas auto je tvoje.... :D
 
Top