Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Sporting je napisao(la):
Heh, stari ti izgleda prava raja... stopke su oke, to su iste kao i kod Anaisa koliko sam mogao primjetiti. Jesu i tebe 280 dosle ili si uspjeo i bolje profitirati od toga?

190 drug vjerovo ili ne :D
 
Član
E ovako jedno pitanje jer mene izbi ovo iz cipela...

Imam mogucnost da od buduceg sponzora dobijem ove felne RS4 Replica komplet za 400 marki, 15-ske su...



Sta vi mislite ?

Hoce li joj ovo stajati, mozda cak da pofarbam u zlatno crno ili neku shemu ? Jel premala 15-ska na Fabiji ( uz spustanje ) ??? JA cu poluditi...


Jel mi neko moze ovo staviti na auto....evo slike dole, ovo je nakvalitetnija koju mogu izvuci jer nemam digitalnog fota...

 
Član
Fine su felge, sigurno ce bolje izgledati od standardnih... ja bih ih svakako zamjenio, a ne znam dal´ bih se odlucio za farbanje, mozda neki fazon pokusati sa crnom bojom.
 
Član
Vidio sam nekoliko fabija na 15-kama i iskreno meni izgledaju premalo,ja bi se ipak odlucio na 16-ke,jer to ce sigurno popuniti blatobran,i ako mozes probaj dobiti od sponzora 16-ke
 
Član
ev nabrzaka od buraza

f_slika0177vem_129ae88.jpg
 
Član
Odlicno odradjeno, hvala drug... :)

Sto se tice felni, karina ziva, premalene, prezatvorene...ipak treba neka 16-ska barem sa tankim krakovima...zivili kompjuteri pa odma vidis sta ne stima u dizajnu hehehe :D
 
Top