Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
tiboreeeeeeeeeeeee sunce ti tvoje brate koliko sam se naitao od 1-15strane pa reklo bi se da ti i radis nesto na autu :D:D:D hehe svaka cast i de spustaj skodu ako nista salji pm dolazim ja i pravim custom kit opruga ja i moja brusilica:D
 
Član
Davor_ je napisao(la):
tiboreeeeeeeeeeeee sunce ti tvoje brate koliko sam se naitao od 1-15strane pa reklo bi se da ti i radis nesto na autu :D:D:D hehe svaka cast i de spustaj skodu ako nista salji pm dolazim ja i pravim custom kit opruga ja i moja brusilica:D

Ma bit ce spustanja, ne brini brate, samo para fali samo tako hehehe :D


@ Bojan: Nalje us pravo fuj, nego eto ih naljepio da se uklopim u raju...hahahaha...beeeelj ! :lol::lol::lol::lol::lol:
 
tibor987 je napisao(la):
E ovako jedno pitanje jer mene izbi ovo iz cipela...

Imam mogucnost da od buduceg sponzora dobijem ove felne RS4 Replica komplet za 400 marki, 15-ske su...



Sta vi mislite ?

Hoce li joj ovo stajati, mozda cak da pofarbam u zlatno crno ili neku shemu ? Jel premala 15-ska na Fabiji ( uz spustanje ) ??? JA cu poluditi...


Jel mi neko moze ovo staviti na auto....evo slike dole, ovo je nakvalitetnija koju mogu izvuci jer nemam digitalnog fota...


a kolko su siroke ove felge? mozda mozes uradit nesto da bude ono malo german look...mali tockovi ima da se vrte lako i da ocekujes bolje ubrzanje...stavi niskoprofilnu gumu i uzmes neke amortizere sto puuuuuno spustaju i nema rupe u blatobranu...a auto lezi na cesti...
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
tiboreeeeeeeeeeeee sunce ti tvoje brate koliko sam se naitao od 1-15strane pa reklo bi se da ti i radis nesto na autu :D:D:D hehe svaka cast i de spustaj skodu ako nista salji pm dolazim ja i pravim custom kit opruga ja i moja brusilica:D

Ma bit ce spustanja, ne brini brate, samo para fali samo tako hehehe :D



oooooooooooo znam kako ti je znam
 
Član
Evo samo da vas obavijestim da je projekt zapao u krizu, dobavljac nazalost ne moze da mi dobavlja potrebne dijelove, medju njima su i planirani spojleri, tako da cu sad morati smisliti nesto...a sta ne znam ni sam...kad skontam prvi cete saznati... :)
 
Član
jbg, pored svih problema kada su u pitanju finansije i to dodje! Hajd' valjda ces se nekako snaci! Sa srecom!
 
Član
Nadosao sam na ideju, imam 2 opcije...

1. Da uzmem od Fabije facelift, da poravnam branik, izbacim ono gdje dodje rega, izbacim lajsne, i srednji usisnik da povecam za duplo

2. Uzmem od Fabije RS branik, izbacim plastike ispod rege i gdje dodju maglenke, ubacim mreze, i preko branika produzim onu sivu crtu sa haube...

Moram danas jos provjeriti koliko su para, i da li uopce mogu RS branik nabaviti...javim vam nastavak plana vadjenja iz govana... :)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Nadosao sam na ideju, imam 2 opcije...

1. Da uzmem od Fabije facelift, da poravnam branik, izbacim ono gdje dodje rega, izbacim lajsne, i srednji usisnik da povecam za duplo

2. Uzmem od Fabije RS branik, izbacim plastike ispod rege i gdje dodju maglenke, ubacim mreze, i preko branika produzim onu sivu crtu sa haube...

Moram danas jos provjeriti koliko su para, i da li uopce mogu RS branik nabaviti...javim vam nastavak plana vadjenja iz govana... :)

DEgovnanizacija :D
 
Član
NAjvjerovatnije ce biti u planu prednji + zadnji branik od RS-a....prednji branik od RS-a je 346, a zadnji 264KM...na prednjem jos maglenke okrugle dodju 114KM po komadu....doci ce me kamaru para, ali sta drugo mogu....nemam gdj epovoljno nabavit plastika za Fabije, a u A3M-u imaju 4 vrste ( 2 spojlera i 2 nastavka ) ali z anjih nemam love...krece se oko 600KM po komadu....a gdje je jos pragovi i zadnji spojler....2much money 4 me! :)
 
Član
Evo ga, brzo odgovor od cike Tibora glede novonastalih problema...ovako sam zamislio prednji kraj sa RS karambolikom....nemojte mi prebacivati sto je malo bljak bljak, ali nisam na "ti" sa grafikom hehe...

i75928_IDEJA222.jpg


i75927_IDEJA111.jpg



Shta mislite ?

P.S Onaj dio ispod rege, ondje treba doci mrezica iste texture kao i na maski, samo se ovdje ne vidi, jer onaj ko je slikao, lose uslikao pa bljesak od rege zabljesnuo fotich...
 
Top