Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Ode spojler u sivu, danas odnio lakireru...

E sad cime da lijepim spojler na gepek...neki govore 3M dvostranom trakom ( to mi nesto sumnjivo ) drugi da poljepim masom za ljepljenje sofersajba ( to mi traljavo) ima li neko profesionalniji bolji prijedlog, a pouzdan da mi kasnije ne otpadne spojler ???
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Ode spojler u sivu, danas odnio lakireru...

E sad cime da lijepim spojler na gepek...neki govore 3M dvostranom trakom ( to mi nesto sumnjivo ) drugi da poljepim masom za ljepljenje sofersajba ( to mi traljavo) ima li neko profesionalniji bolji prijedlog, a pouzdan da mi kasnije ne otpadne spojler ???

I jedno i drugo su dobra rješenja, 3M traka je odlična za te stvari, imaš je u Cvitkovića i drži ko sam đavo. Plus što se ne moraš zafrkavati sa silikonom, lijepiti trakom dok se osuši bla bla...
 
Član
ja koliko znam to se ljepi od vijek vjekova ljepllom za sajbe pa ni tebi nebi nish falilo da isto odradis...
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Ode spojler u sivu, danas odnio lakireru...

E sad cime da lijepim spojler na gepek...neki govore 3M dvostranom trakom ( to mi nesto sumnjivo ) drugi da poljepim masom za ljepljenje sofersajba ( to mi traljavo) ima li neko profesionalniji bolji prijedlog, a pouzdan da mi kasnije ne otpadne spojler ???

I jedno i drugo su dobra rješenja, 3M traka je odlična za te stvari, imaš je u Cvitkovića i drži ko sam đavo. Plus što se ne moraš zafrkavati sa silikonom, lijepiti trakom dok se osuši bla bla...

Goca, uzeo sam vec tu traku, 2m ispade 3.75 marki...i to sam uzeo onu 12mm sirine...znaci 100% si siguran da nece odletiti spojler bez mene ? ;)


P.S: Znaci zaljepim i odma mogu voziti, en treba cekat dok uhvati ???
 
Član
tibor987 je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Ode spojler u sivu, danas odnio lakireru...

E sad cime da lijepim spojler na gepek...neki govore 3M dvostranom trakom ( to mi nesto sumnjivo ) drugi da poljepim masom za ljepljenje sofersajba ( to mi traljavo) ima li neko profesionalniji bolji prijedlog, a pouzdan da mi kasnije ne otpadne spojler ???

I jedno i drugo su dobra rješenja, 3M traka je odlična za te stvari, imaš je u Cvitkovića i drži ko sam đavo. Plus što se ne moraš zafrkavati sa silikonom, lijepiti trakom dok se osuši bla bla...

Goca, uzeo sam vec tu traku, 2m ispade 3.75 marki...i to sam uzeo onu 12mm sirine...znaci 100% si siguran da nece odletiti spojler bez mene ? ;)


P.S: Znaci zaljepim i odma mogu voziti, en treba cekat dok uhvati ???

ja sam sa tom trakom zaljepio tablice za branike i nema sanse da spadne makar meni nije evo 2-3 mjeseca a perem i pod pritiskom i non stop vozim i nema sanse da spadne...
 
Član
Evo posto nema nade za spojlere, zasad cu morat guziti clean look, pa kad nalete dobri spojleri uzimam sta cu...u ponedjeljak krece u fazon ovaj izgled...







Shta mislite ?

Dole na prednjem braniku ici ce umjesto ovih resetki izmedju maglenki, plastike koje ce se farbat u boju auta sa crnim mrezicama kao na maski, i crta sa haube povlaci se do kraj abranika dole...
 
Član
Sve super samo gepek je malo previshe za mene , ostavi bar nesto :D

i btw da pitam gdje ima u Sarajevu uzeti tu 3M dvostranu traku ?
 
neki dan sam ti na piću reko svoje mišljenje orginal branicu su zakon iz dva razloga jer su kvalitetni i najbolje joj leže samo zatvori ove lajsne i par staari da malo dobiju na izgledu što se tiče smole odustani od toga znam iz svog iskustva da uvjek puca čim malo zakačiš pogotovo ako se branik spaja iz dva dijela sastav uvijek pokaže od vibracije a na gepeku ostavi nešto bar previše je ovo clean
 
Član
dado, nece biti plasticarenja, samo moram popuniti supljinu i urez gdje lajsne nalegnu da se poravna, nece biti produzavanja...a nazad na gepeku mogu prepraviti malo ono ulegnuce za regu, al ne ga poravnati :)
 
Član
idi ti tibore pred zgradu vidi jel fabija citava,citam evo da su demolirali mostar navijaci...koji kreteni...

ja da sam na tvom mjestu ne bi to nista diro,skupio bi pare za rs branik prednji i zadnji drama..
 
Član
Nisu Fabiju sam sklonio kod frenda u garazu, a evo taman sam u Offtopic temi izbacio video i objasnjenje pa pogledaj...
 
Top