Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Evo ga pocupano konacno sve sa auta, malo "celavo" sad izgleda hehe...sutra ide u plasticara pa na farbanje...tako da ce biti sve cakum pakum tek oko cetvrtka...







Al vrag me odnio ako ovako vise ne rpivlacim paznju prolaznika nego kad je u jednom komadu hehe :)
 
Član
jao hajvanluka majko mila, potrosio 20 marki goriva da nadjem crne mrezice, kako bi si napravio usise dole izmedju maglenki, i nigdje mrezice nema, samo sam redovito nalazio onu zelenu mrezu za ograde i one 6-rokutne za kokosinjca..c.c.c.c na kraju sam popi.dio i otisao i kupio si Milotec-ove za 140 marki...bezze bacene pare, ali nemam zivaca vise ici po prokletim radnjama zbog pola kvadrata crne mreze....fuj !




...mrezice su ljepljene za okvir nekim ljepkom, i to drziii samo tako...










Rubovi plasticni mrezica ce se isto farbati, ove male kdo maglenki u zlatnu, ova srednja u sivu ko hauba, da prati crtu koja ce ici od haube preko branika


I da, opet sam bio dole kod plasticara, tek sutra ce pocet na braniku radit...nerviram se debelo ! :(
 
Član
E druze, ovdje je nigdje u krugu 20 kilometara...niti me zanima vise, ispizdio sam, ali ono bas totalno...usrane mostarske radnje :(
 
Član
Hljebe dragi, kad ja vidim na sta ti bacas tolike pare najezim se. Pa sve te pare sto si dosad utukao u sitnice i gluposti (ne racunam ajde karambolku i sl. ) mogao si felge uzet da se najezis, auto bi ti odmah bilo (u tvojim ocima, vjeruj mi) 774128907421 puta ljepse, skoro nista sto uradis na exterijeru auta se ne moze mjeriti s dobrim felgama...
 
Član
A daj TRiz, bit ce i felge, sta svi bi nesto preko kurca do felga...polako ljudi, najlakse felne uzet, milijun dizajnova ima...

Usto idem i ovom logikom, sto prije felge uzmem, to cu ih prij epijan od trotoar sjebat haha :D
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
blago tebi ako ti je najlakse felge uzet :(

Fakat....

Tibore znas ti onu, ako ti 10 ljudi kaze da si krava, ne svadjaj se nego muuuuuči :D

brate vjeruj mi, nista, al nista, sta uradis na autu, nece tako upecatljivo biti kao dobro zakucavanje i felge. Ama bas nista. Dzabe ti silne plastike i sta vec ne, kad se vozas na celiku i ratkapama. Tipo mi bio na celiku par mjeseci zadnjih, ma ogadilo mi se vise pogledat ga :) i neki dan od zajebancije od druga uzmem 16" malo da se furam i sad se opet ne mogu odlijepiti od auta :) nabavio si i volan zbog tog :) slozio trap maxuz naprijed da se mogu ceifit :) cak razmatram ozbiljno da uradim kozu na sjedista :D
 
Član
@Pike ne govorim financijski, student sam zaguljeno je skupi tpare, nego da sto se tice izbora mnogo lakse uklopit u dizajn felge jer ih ima na milijun verzija, nego plastike ( koje skoro pa ne postoje u BiH ) za Skodu jer je scena ziva to uciniti, nema nikakvog izbora...

@ Trizex, pricas mi pricu koju dobro znam, al i ovaj odgovor odnosi se na ovaj isti kao i za Piketa :)
Ima malih sitnica, zakucavanje neko zesce ne moze biti jer odem u grad, nemas gdje parkirat nego mrs na trotoar ko koza se veri...

PS. Nisu celicnjare i ratkape nego alu stock felne hehe :D
 
Član
E jesi nedokazan :) Nema veze, akobogda doci ces do toga da ih kupis, pa ces vidjeti :p

A ne mozes nikako uklopiti oba svijeta (mozda air rideom :) ), ak ga ne spustis kako treba djabe ce ti biti sve ostalo
 
Član
...ako ga zakucam, onda mi polu-upotrebljivo auto hehe :D nema druge nego gewinde, pa kad dodje pred trotoar digni auto i pocni vintat saraf hehe :D
 
Član
e moj tibore, kad se odlucis uzimati felge ja cu ti reci gdje ces, blize je tebi nego meni, ako stignem s drugim autom oticemo zajedno da i ja sebi uzimam..... nego ajd ti postavi te mrezice i ostalo, pa nam malo poslikaj auto da vidimo kako to izgleda.... :) :)
 
Top