Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Suti, ja zagrabio za jedan od 12 marki, mene cura spasila, an vrijeme skontala ovaj kineski...kina maajka...inace ima oketo za niske cijene a dobre stvari...sutra si uzimam jos jedan, puno mi auto cd-eova, ko pokretna videoteka hehe...
 
Član
Evo danas, sam umontirao zmigavce crne bocne konacno, ala muek ima...





I namontirani su TS-1785 zvucnici, daju fin jasan zvuk, visoke tonove tweeteri perfektno rade, samo na bassu su ziva kita, sto se toga tiche ne valjaju nista...ali ipak rade svoj posao jer su predvidjeni za mid tonove, bass ce da daje jedna 307-ica u gepeku hehe
 
Član
Evo malo se radilo oko skode, tu i tamo hehe...

Zahvala Bojanu koji se potrudio donijeti nalje mom starom u hotel, thx Bojo :)


Nalja je sada na prednjoj sajbi...







...i na zadnjoj sajbi...



...takodjer sam kontao skinuti oznake sa auta, zadnji natpis "Fabia" i oznaku opreme pored bocnih zmiga...



...ali me obeshrabilo OVO, kad sam skinuo natpis Fabija...ostecen lak po rubu slova, dakle nema druge nego lakirat nanovo gepek...fak...mada se manje vidi kad sam prepolirao gepek, ali slab ucinak...fuj...



Naravno, stopke danas nisu dosle, tako da ih iscekujem u ponedjeljak sada...nadam se...
 
Član
bemu mita.. tolko cesto sam u mostaru i nigdje da vidim tu zlatnu vabiju :(.. jel je nosis nocu u kucu?? gdje je sakrivas? :D
 
Član
PA nema, kako drugacije odvalit slova...a nemam industrijskog fena da popusti ljepak...a sto se tice otiska u farbi, nema druge nego gepek farbat...al zsada to ce ovako ostati dok si ne budem zadnji spojler farbao, onda sve u paketu nek ide...
 
Top