Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
masala prijatelju dobro izgledaju... sas vidjet kolika je zajebancija zamjenit farove hihihhihi meni su 2 sata mjenjali u inter autu ja se olinjo dok su odradili... :)
 
Član
Valjda si ih do sad postavio! I sad se kur... po gradu!:)
Daj nam slike da vidimo kako izgleda!
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
masala prijatelju dobro izgledaju... sas vidjet kolika je zajebancija zamjenit farove hihihhihi meni su 2 sata mjenjali u inter autu ja se olinjo dok su odradili... :)

Covjece koja muka, jedva skino vezni lim, kasnije ne mozes onu gumu dihtunga vratit da si ne znam sta, i jos sarafi donji koji drze far i reguliraju pomicanje lijevo-desno jedno 5mm predugi i od branika ne mozes ih izvadit, kasnije uzeo krace malo i ko od sale...

Kako god, evo dole objasnjenje i slikice...

Evo namucio sam se pravo dok sam ih montirao...uglavnom nije islo glatko, morao sam komplet skinuti vezni lim, milijun sarafa odviti da bi ih iscupao vani, uglavnom odnijelo mi dobra 3 ipo sata...a projectori svijetle nenormalno, daleka biju na jedno 50m bez greske da se sve vidi ko po danu, uz farove mi dosle sijalice Boschove, svijetle samo tako...ah da i imao sam iznenadjenje na testu zmigavaca, dosli ruzicasti zmigavci, ocito inzinjer koji projektirao bio peder hehe...pada kisa ko iz kabla pa sam samo preliminarno poslikao par slikica, sutra ce biti fine slike po danu, i video da vidite kako svijetle farovi i tako...







Eto veceras toliko od mene, sutra nova kolekcija slika...
 
Član
danas cu poslikati, sa upaljenim svijetliam i video izbacit da vidite, a da sam upalio svijetla ne bi nista se vidjelo sinoc, jer slikano mobom, bio bi samo blijesak koda je NLO hehe :D
 
Član
rekoh ti ja da je hebada postavljanje farova... ja sam mooro cjelu prednju karambolku skinut i masku i sve pocupat... u servisu su mi 3 momka oko 2 sata radila :)
 
Član
Default je napisao(la):
fabija sa ogromnim potencijalom da preraste u nesto ozbiljno

Hvala druze, nadam se da cu ucpijet nesto ozbiljno o dnje napraviti, trudim se hehe :D

Znaci, nabavio sam si Pioneer TS-1785 17cm zvucnike sa tweeterima odvojenim, koje nadam se, sutra cu uz eddinu pomoc ubaciti u Skodicu...







A evo malo slika Skodice, po danu i noci...ove po nocu, nisu nikako graficki uredjenje, takva mi je kamera na mobu, ali mi mocna boja auta izasla hehe...













Eto zasad je to to, sutra vam slikice izbacim sa novim zvucnicima nadam se, i ponesto slika sa Test Day-a...pozz...
 
Top