Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Evo meni bilo dosadno malo, pa ja napravio wallpaper od kojeg ce vam oci ispasti...na jedan ili drugi nacin hehe :lol:


 
Član
KAko mi nema jso farova, padam u depru pa mi palo nesto na pamet...

A to je da si kupim od Miloteca obloge za vrata, ispilam gornji dio i smanjim dimenzije i to prefarbam u boju auta, samo ne sa polir zavrsetkom, nego da ostane matirana da ne bode sunce u oci, a i da ne odudara puno od interijera koji je sivo-crn...


Posto je kasno i mozak mi neradi, zanima me sta vi mislite o tome...

Dakle ovako bi izgledalo...malo sam smotan u grafickom editoru, ali moze se skontata ideja hehe...

i25441_idejavrata.jpg


Dakle vidi se kolika je originalna obloga, a crvena crta predstavlja gdje bi je otpilao i koji bi oblik dobila, znaci crvena crta predstavlja gornji rub obloge...

i25440_vrata2.jpg
 
Član
a uvijek vrtim ideje neke...al sad kad sam prespavao, cini mi se da ce mi s ovim interijer izgledat prenabijen djindjuvama...hebes ovo, jos si kupim alu rucnu i mirna Bosna... :D
 
Član
ja bi na tvom mjestu mozda tapacirao vrata u istu boju ko sto imas i kozu... da ti ne bude 300 razlicitih materijala... taj na vratima kod tebe trenutno mi s enimalo ne svidja to je ko na djecijoj pidjami...
 
Član
Mislio sam tapecirat za 2 tjedna, ali cu najvjerovatnije mjenjat navlake, i stavljat neke druge malo drugacije boje jer mi unutra sve sivo-crno pa da razbije monotoniju....kad zavrsim vanjski dio auta, onda cu se opet u interijer vratiti da neke kixeve popravim sto mi vise nisu po volji...
 
Član
Nabavio sam si Pioneer-a 6000UB, premocaaaan je....dizajn, funkcije, ma mrcina...taman sad citam kako sam smanji intezitet display-a kad su farovi upaljeni da vozacu ne smeta....i jos dobio daljinski, sad cu da se qrcim raji hahahaha....slike veceras dobijete, hocu da ga poslikam po noci da vidimo kako blijesti :D
 
Član
Evo slikica, znaci nakon sto smo raskopali sve doslo vrijeme z augradnju, ovdj eprvi pogled na moju novu makinu upaljenu...




...zahvaljujem Bogu i Pioneeru, sto su toliko pametni da su svaku zicu oznacili malom etiketom na kojoj s jedne strane pise za sta je, a pozadi objasnjenje, znaci na crvenoj pise Mute, a nazad pise da je to zica koja prekine svaki zvuk prema zvucnicima kad mobitel dobije poziv i slicno...



...moram reci da se predobro uklopio, ne strsi nigdje, i kad je stavljena gore ona lajsnica jer je ovaj manji od stock radia, taman se i u liniju kokpita uklopio fino...







...posto ovaj model ima USB sa zadnje strane uredjaja, kabel je provucen kroz kokpit i izvucen na onaj mali "pretinac" iza mjenjaca...



...a komotno je provucen iza plastike koja pokriva donju stranu regulatora klime...bas fino sto Skoda inzenjeri odlucili upotrijebiti meku plastiku pa dovoljno bilo samo malo prstom je iskriviti i prodje kabel bez problema hehe...



-----

I evo jos malo slikica mog tutacha :)







-----

Eto zasad je to to, sad iscekujem farove, pa onda cemo napraviti mali financijski predah tjedan dva hehe :D
 
Član
ooo da...zasad zaboravljamo an muziku, i nadam se da ce sad ovaj tjedan nekad update sa slikicama mojih novih farova...tj. ako me OPET ne nasanjkaju :D
 
Član
Hvalja hvalja....pogotovo na opciji loudness stvarno maximum bassa izvali iz serijala zvucnika, ali i oni ce se na jesen mjenjat sa ozbiljnim sistemom hehe :icon_biggrin:
 
Top