Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Prije svega moram reći da mi se sviđa kako to čovjek radi.Laganini,sa ukusom.Gušt je sve ovako polako a ne sve za jedan dan srediti.Samo naprijed care;)

trizex je napisao(la):
Reci da si zainteresovan pa cu ti ja lako naci :)

Ja sam zainteresovan...u vezi tih felga,guma...javi na pm ili kako li već;)
 
Član
Ma ja to lagano, prvo na kompu oko prilike uradim pa vidim hoce to ista valjati hehe...

A najbolji dio tuninga i jeste sama izrada...ukljucujuci sve probleme i zapreke, i to daje draz neku i karakter autu hehe... :)
 
Član
Evo sa rodjakom sam dovrsio i zadnji kraj...ostala mrlj an agepeku ona lijevo, guza ciju sam posudio bila sva obljepljena naljama, pa sam sat ipo samo brisao nalje ali to nisam mogao rijesiti...uglavnom osim one mrlje, ja sam zamislio da mi ovako izgleda guza Pepita...

i20606_straga.jpg


Sta mislite, hoce biti u sklopu prednjeg dijela, jel se uklapa ?
 
Član
PA trebala bi, ima se volje, pare su manji problem, ali i ne toliki a sto je najbitnije auto na slikama je radjeno od dijelova koje mogu nabaviti...tako da ce i ispast ovakva...
 
ma daleko i ubjedljivo najbolja fabija na nasim prostorima ako ne i na balkanu...samo dok zavrsis sve...RESPECT za ukus
 
Član
odlicna je stvarno...nema rijeci ja msilim samo jos retrovizore da si promijenio ali i ovako je extra nema zamjerke
 
Top