Završena prva utrka Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

Završena prva utrka Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
CESTITKE SVIM TAKNICARIMA NA OSTVARENIM NAGRADAMA I NA DOBROM DRUZENJU... ;););)

Cestitke Carboncu SIKI (Golf mk2 VR) na osvojenom 1 mjestu u klasi 15... (subota) i na odlicnom vremenu auta u nedelju... ;)
b5iput.jpg



Cestitke Carboncu ALI (Golf mk4 TDI) na osvojenom 3 mjestu u klasi 15... (nedelja) ;)
i466696_DSC00017.jpg



Posebne cestitke Dottore-u i njegovoj ekipi jer su odnijeli najvise pehara... ;)
Poz... ;)
 
evo samo kratko posto imam obaveza puno, pa cu kasnije veceras opsirnije pisati..

trka na dosta visokom nivou. svaka cast na trudu i organizaciji ..
srcs u nedjelju vozio sa 5 auta .

helja u 17 - 3.mjesto
tiro u 17 - 2 . mjesto
moke u 16 - prosao prvi krug i tada u cilju pukao zubcasti :(
ja u 15 - 2. mjesto
gonzo u 14 - ispao u drugom krugu

kao tim osvojili 22 boda, s tim da se naravno samo 16 racuna ...

do kasnije
pozz
 
Član
Još sam pod jebenim utiscima i veoma jakim emocijama, vidjeli ste kako sam reagovao kad smo uzeli i treći pehar u subotu, odvalio sam da plačem, nisam mogao više da izdržim od dragosti, momci volim Vas sve :yess: ... šta reći ... Otišli smo dole neočekivajući ništa a vratili smo se sa četiri pehara, tri prva i jednim trećim mjestom. Imali smo dva tima tj šest učesnika na race-u. Zahvaljujem se našim sponzorima koji su nam pomogli u ostvarivanju naših rezultata i uspjeha. Veliko hvala Vodi Kruna, A3M d.o.o. i Šuki Benz Pumpi :yess: Svaka Vam čast :mah: Veliko hvala i Toniju caru i Rafting Klubu Kanjon Banja Luka care HVALA ti :yess:

Što se tiče naših momaka, momci prva ste liga :yess: Bilo nas je oko 15-ak, svi smo bili kao jedno i samo tako da nastavimo i rezultata mora da bude ! Bili smo pravi tim, ja sam bio Ron Denis :hahaha: imali smo Motorole, tako da smo bili svi povezani u svakom trenutku (Hvala Toni)

Dakle naši vozači:


  • [*]Goran Čuković - Pobjednik klasa 17 sec.
    [*]Dejan Zorić - Pobjednik klase 16 sec
    [*]Šobat Boban - Treće mjesto klasa 16 sec.
    [*]Gajić Dragan - Prvo mjesto klase 16 sec.
    [*]Dejan Vuković - Učesnik klase 16 sec
    [*]Boško Đukić - Učesnik klase 17 sec.

Volim Vas !

A što se tiče organizacije utrke, sve je u fullu kao i obično u Mostaru, Retro i AK Hercegovina su obavili posao besprijekorno :respect: Goca, Dado Mrvica, Dragan ... momci svaka čast ! Posebno bih izdvojio Mrvicu Dadu koji nam je našao smještaj u Hotelu bukvalno za džaba i koji je drugar do jaja :yess: i Dragana iz Retra za podršku oba dana :yess: Hvala momci !!!
Čestitke Jasminu Hrniću i ostatku Retro ekipe, žao mi što se Kadet kupejac pokvario :no:
SRCBL ekipa nije imala sreće nikako, nema veze, nadrkajte ta auta i stavljajte one dijelove iz kuće pod haubu i eto race-a u Laktašima ubrzo :punk:
Jedina mana je onaj semafor

Hvala Noke na pohvalama drugar, žao mi je što se nismo mogli malo više da družimo morao sam biti u pomoći svojima :mah:
I da Silverstar je bio najveći kralj, sa svadbe na Race :cool:
Hvala svima dole u Mostaru I M HAPPY HAPPY HAPPY bilo nam je preljepo !!!
PUNO SREĆE SVIMA U ŠAMPIONATU, ORGANIZATORIMA PUNO SREĆE, OVO ĆE BITI FANTASTIČNA SEZONA I SAMO IZGURAJTE DO KRAJA :yess:
Neznam više šta bih napisao, puna mi je glava utisaka :)
Koliko znam trebalo bi da vodimo u Šampionatu kao tim :) Čekam obavještenje na službenoj stranici prvenstva.
Vidimo se :)
 

IGY

Član
evo da i ja napisem koju
heh
nema se sta puno pisati, osim sve pohvale za organizatore, druzenje je bilo odlicno, upoznao sam cijeli crankshaft no Dejanova ibiza mi se jos mota po glavi i one felgice :cool::cool::cool:

takodze pohvalio bi jos njihov klub glede jnihove voznje u povrtaku bez gasanja preticanja i divljanja, svaka cast :cool:

sto se tice slike bice nesto i od mene no tek veceras nemam sad vremena

Zex hvala :cool::cool::cool::cool:
 
meni je vala bilo extra, nagled_o sam se bolida, upoznao jos prelude raje... sto se race-a tice prezadovoljan sam i autom, a i samim sobom, pa koga zanima rezultati su mi:

*probio klasu- (ko svaki pravi papak)- danak neiskustvu,
*novi licni rekord (15,8 )
*novi rekord auta [15,4 sec]
*prvi red light ( kockao se- isao na srecu protiv strasnog Alena karbonasa i njegovog jos strasnijeg golfa IV TDI- "čadje" )

respect dojaJa- TITA MI !

naravno- cestitke svim POBJEDNICIMA, pogotovo onima bez "kalkulatora"

ljubi majkaRRa ally of U

:D:D:D


...i onda- kako ide Honda ?:lol:
 
Član
Čestitke svim učesnicima a posebno pobjednicima.Također posebne čestitke AK Crankshaft na izvrsnim rezultatima,a jedan su od najmlađih klubova u državi.
 
Član
Cestitke svim pobjednicima :cool:, i dajte malo vise slika i poneki video za nas koji nismo mogli biti tamo!!!

Jeli ovo Nurijin bivsi golf pobjednik klase 15.
 
bmw 330d je napisao(la):
Cestitke svim pobjednicima :cool:, i dajte malo vise slika i poneki video za nas koji nismo mogli biti tamo!!!

Jeli ovo Nurijin bivsi golf pobjednik klase 15.

ma ja sta je- zivo ZLO !!!!

ahahahahahaha:lol::lol::lol:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Zna li neko vrijeme crne Mazde MPS, u subotu vozila?!

Prvu voznja 15.1 sa reakcijom ali mu je tad bacila neki dim, pa smo se svi malkice i prepali
druga mislim da je bila 16.0 sa reakcijom!
treca RED LIGHT

nema sanse da se ono auto vozi na 18", bez slick gume nema price za ovo auto!

Kolegi Alen_P svaka cast na fer "igri" kad je Mazda u pitanju! Svaka cast
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top