Završena prva utrka Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

Završena prva utrka Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Drago nam je da se većini vozača svidilo ono što smo odradili.
Kako smo i mi bivši i sadašnji vozači znamo šta najviše smeta vozačima (a ja posebno gledam po sebi šta mi je smetalo) pa smo to pokušali eliminirati. Možda su neki malo i nezadovoljni radi nekih propusta, ali bože moj, ljdi smo pa griješimo ali pokušavamo ispraviti greške.

Samo želim napomenuti ovo: mi smo najmlađi Klub u BiH (ali su nam članovi među najiskusnijima i u trkama i u organizaciji) pa nam to i nije naka olakšavajuća okolnost za neke greške u organizaciji, ali podvUći ću da je ovo (mislim da se ne varam) PRVI DVODNEVNI EVENT U BIH

Vidim da nitko ne pita za službene rezultate:icon_question:

Uglavnom jako nam je drago da je sve dobro prošlo, da je Otvoreno prvenstvo krenulo i da su natjecatelji prihvatili ovo natjecanje.

Posebno želim istaknuti i pohvaliti RADMILU kao prvu i jedinu ženu u našem natjecanju.;) Ona je po prvi puta i vozila utrku ubrzanja na 402 metra, a u nas je za svoj nastup osvojila našu majicu i u drugoj utrci koja će biti održana u Mostaru u 10.-om mjesecu ima besplatne nastupe u oba dana.:cool:
 
Član
Sve pohvale raji iz mostara (nisam ni u pola ocekivao ovakav provod), organizaciju, Mrvici caru 5 za smjestaj - jos jednom hvala.

Bilo je vrhunski, druzenje, zajebancija, Mostar sve 5.
Auto mi malo slabije islo :icon_confused: ...... ali bice bolje drugi put.

Drago mi je sto sam upoznao momke sa bhtuning-a IGY, tibor, ervix - sve pohvale i za vas i za auta, btw dao bih svoje felge za IGY-jev lak sa auta :icon_smile:
 
Član
za službene rezultate nepitam jer nesumnjam u 402.ba organizaciju, vjerujem da ce biti uskoro na službenim stranicama ;)
 
Član
Svaka cast organizatorima na uspjesno organizovanoj prvoj trci u sezoni.

Takodje cestitam svim ucesnicima sa postolja...

;)
 

IGY

Član
stallion je napisao(la):
Sve pohvale raji iz mostara (nisam ni u pola ocekivao ovakav provod), organizaciju, Mrvici caru 5 za smjestaj - jos jednom hvala.

Bilo je vrhunski, druzenje, zajebancija, Mostar sve 5.
Auto mi malo slabije islo :icon_confused: ...... ali bice bolje drugi put.

Drago mi je sto sam upoznao momke sa bhtuning-a IGY, tibor, ervix - sve pohvale i za vas i za auta, btw dao bih svoje felge za IGY-jev lak sa auta :icon_smile:

hehe sto me mezis za felge, daj felge eno ti boja skidaj :D

hah a jesam ko papak prisao da se upoznamo
sa recenocom
"ko je vlasnik ove ibize" :lol:
 
Član
cestitke organizatorima... sve po PS-u sto bi rekli u narodu...

Druzenje extra, vrijeme fenomenalno, auto slusalo mene za 10, ali nisam ja radio kako treba i rezultati su zaostali. Prvi dan mi nestalo nitra u boci , cca 150 m prije cilja, a drugi dan zaspao na startu i usaltao se sto je bilo sasvim dovoljno da ne prodjem dalje u klasi.

Licno sam se iznenadio s vremenom auta BEZ nitra - 14,3 nakon sto sam rijesio problem s startom koji me docekao na startu odmah (prosle sezone sam vozio 14,9) . s nitrom sam uspio vozit 13,7 sto je katastrofa, ali tu je vec bio prisutan problem s startom kojeg kasnije nisam mogao popravit jer mi nestalo fucking nitra a 3 boce imao... koja ironija...:icon_smile:

do slijedeceg puta sve najbolje :)

pozdrav

tepSIJA
 
Član
IGY je napisao(la):
hehe sto me mezis za felge, daj felge eno ti boja skidaj :D

hah a jesam ko papak prisao da se upoznamo
sa recenocom
"ko je vlasnik ove ibize" :lol:



Aaaaaaaaaa, drug, ja se ni ne sjecam toga, ISKRENO.
 
Početnik
Odavno se nisam ovako super proveo..
ekipa je bila za 10 .. prvi dan odlican mnogo auta je napredovalo tokom zimske pauze.
odlicno jednostavno odlicno..
cestitam svim pobjednicima posebno seji jer se ozenio noc prije:lol:
ko slag na tortu :p
Redline moj kolega i prijatelj.. puno problema oko una nazalost je morao uvecer da napusti pistu radi
kvarova na autu..ocekivali smo mnogo jace vrijeeme una al nazalost je to ispalo tako.
posebne cestitke striki sa puntom turbom..
odlican uspijeh s obzirom da covjek nema iskustva sa 402. jer ganja brdske..
svaka cast druze odlicno si sve odradio
dobar covjek dobro auto i prava kombinacija..

ja sam zadovoljan sa svojim rezultatima s obzirom da auto nije nista tunirano
nego je sve bukvalno novo na njemu.. punto me iznenadio :icon_smile:
Hvala organizatorima na odlicnoj manifestaciji
uskoro ce biti slika i klipova
 
Član
Ja bih se ovdje zahvalio članovima OPEL TEAM-a iz Zenice na jednom poklonu za AK HERCEGOVINA, također bih im se zahvalio i za malo veće količine ćevapa i piva u Rekreativnom centru Buna (da napokon zapamte gdje su bili). Nego ako iko zna da li je to veče bilo kupanja prema obećanju??? Znači pozdrav za Gogu i ekipu iz Zenice.
 
Član
guru je napisao(la):
Ja bih se ovdje zahvalio članovima OPEL TEAM-a iz Zenice na jednom poklonu za AK HERCEGOVINA, također bih im se zahvalio i za malo veće količine ćevapa i piva u Rekreativnom centru Buna (da napokon zapamte gdje su bili). Nego ako iko zna da li je to veče bilo kupanja prema obećanju??? Znači pozdrav za Gogu i ekipu iz Zenice.

Pa jebote zar si i ti dolazio dole... ja samo Mavericka znao od one ekipe, i kasnije Bašić dolazio i proveo dosta vremena sa nama... znači ja i Amadin smo ispunili normu kvalitete ćevapa hehehe

Žao mi što niste duže ostali, kasnije su se dešavale čudne stvari tokom noći, bilo predobro za nepovjerovat :)

Nije bilo kupanja, ja bolestan bio, pa sam osporavao to kupanje jer je bilo pacijenata rahat za okupat se, a ja ih nebih mogao gledat sa obale hehe u 3 u noći, budi se momak (nećemo ga imenovat :D) izlazi iz auta i ide prema rijeci govoreći "hajmo se kupat" hehe morali smo ga zaustavit zbog prevelike količine u krvi, da ga nebih morali tražit na ušću Bune u Neretvu heheheh

pozzz.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top