Završena prva utrka Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

Završena prva utrka Otvorenog prvenstva 25. i 26.4. - Mostar 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zex

Član
Hah,ja jer imam Zeusa u gepeku,prepoznao sam Hifonics po zvuku ;)
A isti takav kond mi ode za dlaku ;)

Usput sve pohvale za automobil,definitivno najlepsi primerak.
 
Zex je napisao(la):
Jeste,imao je niskih 11sec i bio sam u klasi 11. :cool:
C20LET

BOZE SACUVAJ !!!
(komentar za vrijeme ):icon_eek::cool::icon_eek:



BOGOHULJENJE !!!
(komentar za mix Honda- Opel ):icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:


( beZZbeLLy bez uvrede )

:D
 
Član
Ja bih se zahvalio SVIMA na pohvalama i zahvalio bih se na disciplini i strpljenju koje su vozači i gledaoci pokazali, stvarno nije bilo nikakavih incidenata i tako treba da bude i ubuduće.;)

Utrka je prošla odlično, organizacija je bila predobra, i mislim da je ovo bio dosada najbolji (i najposjećeniji) race u BiH, ne govorim to zato što smo mi to organizirali nego ja svemu nađem manu a na našem eventu ih stvarno nije bilo.;)

I nadam se da neće dugo ostati najbolji, vjerujem iskreno da će iduća utrka Otvorenog Prvenstva biti još bolja i da ćemo svi uživati kako organizatori tako i vozači i gledatelji.

Još jednom bi se zahvalio svima pogotovo našim SR klubovima iz BiH (napokon smo nešto napravili zajedno kako treba ;))

Svaka čast idemo dalje ;)
 
evo da i ja konacno sta vise napisem..

kao sto ste mogli izmedju redova procitati, nisam bio u subotu jer sam se tada ozenio :), tako da ovo sto pisem sve vazi za nedjelju...

prvo o organizaciji
cim sam prilazio pisti vidio sam da su se momci potrudili maksimalno, jer je sve bilo lijepo i pregledno obiljezeno..
na prijavama sam se osjecao kao u HR, dakle, jedni rade administraciju, drugi odmah tehnicki i verifikaciju i onda u park vozaca..
sve 5
cuo sam da je u subotu bilo problema sa semaforom jer je neko bacao kamencice po ciljnim senzorima, pa smo odmah ujutru obavili razgovor sa predstavnicima organizatora i kako ste i sami mogli vidjeti, u nedjelju se niti jedna trka nije ponovila niti je bilo bilo kakvih drugih problema sa semaforom..
dosta ljudi mi je prislo i bilo iznenadjeno svojim vremenima, ali tu samo mogu reci da gresku traze negdje drugo, jer je semafor radio kao sat...
obezbjedjenje je dobro odradilo svoj posao i publika je bila zaista disciplinovana, i sve u svemu na ovoj utrci sam stvarno osjetio lijepu druzeljubivu i takmicarsku atmosferu koja je takodjer doprinijela da dan prodje u najboljem redu..
na pisti je posao odradio i sator i kafa i vc-i.. sve 5, i jos jednom cestitike organizatorima!

mi kao klub,a pogotovo prijavljeni tim od 3 auta smo dosta dobro prosli. sva 3 auta po pehar :)

sto se mog auta tice, utisci su podijeljeni..
naravno da sam zadovoljan drugim mjestom u klasi sa cini mi se preko 30 auta (15), ali kadett jednostavno nije isao jos od par dana prije trke..
prva i druga su bile donekle ok, ali cim ubacim u trecu kao da sam izgubio 50-ak konja.. cetvrtu da ne spominjem.. ipak, i u takvom stanju 14.6 nije los rezultat, ali sada znam da kada auto proradi kako je radilo do prije par dana da samo od sebe moze sigurno nisko 14..
na ovu trku dosao sam stock, znaci bez elektronike i bez nitra, sa fabrickih 150KS, a do sljedece trke vidjecu sve da zavrsim pa onda vidjeti sta se stvarno moze s autom.. :)
posebno mi je drago da sam konacno odvozio jednu trku u mostaru s kadettom jer se do sada nikako nije dalo.. na 2 test day-a auto nije bilo spremno, a na proslogodisnjem SaMOSR u avgustu sam za 2 dana slomio 2 diferencijala :), tako da se ovaj put konacno sve poslozilo..

toliko od mene i jos jednom cestitke organizatorima, i naravno svim takmicarima, pogotovo onim sa postolja..

pozz
 
Član
samy je napisao(la):
Odavno se nisam ovako super proveo..
ekipa je bila za 10 .. prvi dan odlican mnogo auta je napredovalo tokom zimske pauze.
odlicno jednostavno odlicno..
cestitam svim pobjednicima posebno seji jer se ozenio noc prije:lol:
ko slag na tortu :p
Redline moj kolega i prijatelj.. puno problema oko una nazalost je morao uvecer da napusti pistu radi
kvarova na autu..ocekivali smo mnogo jace vrijeeme una al nazalost je to ispalo tako.
posebne cestitke striki sa puntom turbom..
odlican uspijeh s obzirom da covjek nema iskustva sa 402. jer ganja brdske..
svaka cast druze odlicno si sve odradio
dobar covjek dobro auto i prava kombinacija..

ja sam zadovoljan sa svojim rezultatima s obzirom da auto nije nista tunirano
nego je sve bukvalno novo na njemu.. punto me iznenadio :icon_smile:
Hvala organizatorima na odlicnoj manifestaciji
uskoro ce biti slika i klipova

Hvala svima!!!!
Organizacija je bila za per!!!
Dosta sam ljudi upoznao i drago mi je da sam nastupio na vašem ubrzanju na 402!!!
Domaćin koji nas je ugostio GOSPODIN MRVICA
Ovim putem mu se zahvaljujemo
Mrvo dalmacija je tvoja kad got dođeš
Tepsija momak koji ima svaki ključ i alat hvala stari i tebi i drago mi je da sam te upoznao
Punto leti bit će to i bolje!!!

Moj punto je svoj posao jako dobro odradio mislim da vrijeme od 13.7 koje je odvozio je jako dobro s kojim motorom raspolažem i bez nitra!!!
Klasa 14 sec je osvojena i u dalmaciju smo se vratili sa osmijehom na licu
Vidimo se drugi put pozdrav od STRIKE
 
Početnik
Komplet ekipi iz dalmacije veliki respect , fakat ste ljudi koji mnogo znate o autima i tuningu opcenito.
u svakom pogledu mi je bilo drago upoznati vas a posebno striku sa bjelom raketom.
ekipa koja je zasluzila veliko postovanje ..takoder ste dobro dosli i hvala vama sto ste uljepsali ovaj event svima nama pa i gledaocima:icon_smile:
 
Član
striko je napisao(la):
samy je napisao(la):
Odavno se nisam ovako super proveo..
ekipa je bila za 10 .. prvi dan odlican mnogo auta je napredovalo tokom zimske pauze.
odlicno jednostavno odlicno..
cestitam svim pobjednicima posebno seji jer se ozenio noc prije:lol:
ko slag na tortu :p
Redline moj kolega i prijatelj.. puno problema oko una nazalost je morao uvecer da napusti pistu radi
kvarova na autu..ocekivali smo mnogo jace vrijeeme una al nazalost je to ispalo tako.
posebne cestitke striki sa puntom turbom..
odlican uspijeh s obzirom da covjek nema iskustva sa 402. jer ganja brdske..
svaka cast druze odlicno si sve odradio
dobar covjek dobro auto i prava kombinacija..

ja sam zadovoljan sa svojim rezultatima s obzirom da auto nije nista tunirano
nego je sve bukvalno novo na njemu.. punto me iznenadio :icon_smile:
Hvala organizatorima na odlicnoj manifestaciji
uskoro ce biti slika i klipova

Hvala svima!!!!
Organizacija je bila za per!!!
Dosta sam ljudi upoznao i drago mi je da sam nastupio na vašem ubrzanju na 402!!!
Domaćin koji nas je ugostio GOSPODIN MRVICA
Ovim putem mu se zahvaljujemo
Mrvo dalmacija je tvoja kad got dođeš
Tepsija momak koji ima svaki ključ i alat hvala stari i tebi i drago mi je da sam te upoznao
Punto leti bit će to i bolje!!!

Moj punto je svoj posao jako dobro odradio mislim da vrijeme od 13.7 koje je odvozio je jako dobro s kojim motorom raspolažem i bez nitra!!!
Klasa 14 sec je osvojena i u dalmaciju smo se vratili sa osmijehom na licu
Vidimo se drugi put pozdrav od STRIKE


To STRIKANE legendo..... Ode a nisi mi dopustio da obecanje ispunim.... Znas ono meeeeeeee.....
Sve u svemu hvala svima koji ste dosli i proveli se....
Dodite opet i bilo sta da trebate mrvica je tu...:cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top