VW Caddy mk1 1.9TDi...Slike legle..klima ubacena :D

VW Caddy mk1 1.9TDi...Slike legle..klima ubacena :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Caddy mk1 1.9TDI

@Og1
Hocu hocu....haha:icon_biggrin:

@DiAbLo
A znam i ja da bi bio,al nemoze bez ove kabine,jer je unutra sve tapacirano,neka siva boja,i ima sa strane male siceve,skino bi ja davno da je samo onaj pod limeni kao u obicnog....;)
 
Član
RE: VW Caddy mk1 1.9TDI

A znam i ja da bi bio,al nemoze bez ove kabine,jer je unutra sve tapacirano,neka siva boja,i ima sa strane male siceve,skino bi ja davno da je samo onaj pod limeni kao u obicnog....;)
[/quote]

pa to pravo jebaliste :lol:
cim stavis felgice odmah salji slike...mozda ga i kupim... :D
 
Član
RE: VW Caddy mk1 1.9TDI

ljuboje je napisao(la):
A znam i ja da bi bio,al nemoze bez ove kabine,jer je unutra sve tapacirano,neka siva boja,i ima sa strane male siceve,skino bi ja davno da je samo onaj pod limeni kao u obicnog....;)

pa to pravo jebaliste :lol:
cim stavis felgice odmah salji slike...mozda ga i kupim... :D
[/quote]

ma jashta....:D
Ma cim legnu felgice i malo se opere bit ce sliika, hehh.....nece stari da ga proda nema sanse,imao je do sada nekih ponuda al neda.....al znas kako kazu sve ima svoju cijenu...:D;)
 
Član
RE: VW Caddy mk1 1.9TDI

Evo,konacno su poceli neki radovi na caddy-ju,uskoro ce biti malo vise informacija, i sve cu slikat pa stavit..nasao sam neki dan klimu komplet od dvice 1.6TD..(hladnjak,kompresor crijeva,unutra komplet ventilacija,instalacija,ventilator,alternator,nosaci,ma sve...)i necete vjerovat sve to sam dobio za 100 kaemcica:lol: uzeo sam odmah i komplet konzolu sa prekidacima i instrument tablom,da se ugradjuje i to od dvice...nije nista posebno,ali eto...
Kad se sa ovim zvrsi posto ima dosta prepravke, ide servo,i intercooler hladnjak,i neka solidna muzika..pa cemo vidit ima jos nekih caka..;)
 
Član
RE: VW Caddy mk1 1.9TDi...poceli RaDovI

extra , majke mi , samo obavezno uske branike stavi...;)
 
Član
RE: VW Caddy mk1 1.9TDi...poceli RaDovI

cesto vidjam caddy-a prepostavljam da si iz Mostara fino izgleda uzivo

Samo jel ono u maglenkama pozicija ?
 
Član
RE: VW Caddy mk1 1.9TDi...poceli RaDovI

Čudo viđam ga prije OMV pumpe na parkingu na izlazu iz Mostara pozdrav!
 
Član
RE: VW Caddy mk1 1.9TDi...poceli RaDovI

Neznam,ne izgleda lose,a nazad bi dobro doslo ugraditi muziku i dvd sa ekranima ,eeeee,,to je bar moje misljenje,,,vooooozdra
 
Član
RE: VW Caddy mk1 1.9TDi...poceli RaDovI

panajotis je napisao(la):
daj slike il te nema :D mislim na forumu :lol:

heheh,bit ce slike...za koji dan pocinje rastavljanje pa cu slikat redom...pa ako bude radio enko nesto slicno da mu mogu pomoci..

@Bokili
ma znam drug,tesko je nac one niklovane uske branike,a i kad nadjes preskupi su,zato mi i nesmeta ovaj duboki od dvice...nije sad auto da se sredjuje da ide na styling za nagradu,pa da se ono bas ulaze u nejga, gledam da pomalo nesto se uradi a da se ne ulozi bas mnogo,imam ja milion nekih stvari sto bih uradio,al novac je problem,necu da ulazem sad u kristalne farove,zmigavce i tako neke sitnice..:icon_smile:

@Anes_mo
jeste iz mostara je...ma ono ti nisu maglenke, nije bilo sredstava da se kupuju maglenke od dvice, pa stavljeni zmigavci od trice,orginal skoro po obliku,ma nebi to ni stavljao neg sam imo branik a vec bile rupe za maglenke u njemu,pa je ono sad na poziciju skopcano...ma ici ce nekad kristalne maglenke et samo radi izgleda..:icon_biggrin:

@Cnic_gsi
Pa tu je inace svaki radni dan,stari na poslu,pa bude ispred parkiran...ma to se inace i pravi da auto posluzi,a ne sad da gleda ,smije li natovarit nesto u njega da se ne prospe i tako...

@mevich
eee....imas dobro misljenje,dobro bi bilo to uradit mogla bi se napravit zvijer od muzike sa dobrim wooferom...al....sad dok auto sluzi i dalje kao normalno prevozno sredstvo...nece ici nista slicno nazad, mozda nekad kasnije al ko zna...o tom po tom..:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top