VW Caddy mk1 1.9TDi...Slike legle..klima ubacena :D

VW Caddy mk1 1.9TDi...Slike legle..klima ubacena :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
195 45 i teret mi ne ide bas zajedno, al eto..
ako ga neces spustati, onda bi mozda bolje bilo da si stavio bar 55ice gume, popunilo bi ovu rupu a i auto bi bolje sluzilo svrsi..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
195 45 i teret mi ne ide bas zajedno, al eto..
ako ga neces spustati, onda bi mozda bolje bilo da si stavio bar 55ice gume, popunilo bi ovu rupu a i auto bi bolje sluzilo svrsi..
ma,nije sad da se tu tovari svaki dan po 2 mjenjaca i 2 motora, nego ovako kad ispadne da se nemora trazit neko prevozno sredstvo,npr, treba prebacit nesto malo vece ato nemoze stat u obicno auto,pa sa njim ide...cijelu vikendicu je opremio sa stvarima na ovim gumama...doduse uvijek pomalo...
 
Član
TDi Power je napisao(la):
Svaka cast nemam rijeci,jbt ja u BMW-u nemam klimu a ti je u kecu imas:lol::lol::lol:

hehe....ma izvadit cu ti ja svoju ako treba...:icon_biggrin:

GreenDevil je napisao(la):
jel taj motor 1.9TD???
vidim da je pumpa od obicnog dizela
jest TD bio je intercooler pa izbaceno zbog prostora radi klime...a pumpa drug nije obicna nego je od kombija T4 1.9td ,ali znam po cemu si to zakljucio zato sto svi misle da mora bit od turba pumpa ako je sa onom casom gore i crijevomsto ide an usisnu granu, ovo je druga tipa pumpe, TURBO GORIVO se u njoj dodaje mehanickim putem sto je puno bolje i auto puno bolje ide na tu pumpu nego onu obicnu od golfa kod koje se turbo gorivo odredjuje preko onog crijeva iz usisne grane sto ide na pumpu....

ett nadam se da je sad malo jasnije..;)

arminnn je napisao(la):
sve je extra samo da ga je malo ubit u pod:D
ma slikat cu kad ga oborim sa ovom hidraulikom...da vidis kako ej u pod nazad..:lol:
 
Član
ma ekstra je kedi,ali po meni nije on bas za tuninga i ujedno za posla. lijepo si ga sredio za razliku od ovih klasicnih
 
Član
slaja je napisao(la):
ma ekstra je kedi,ali po meni nije on bas za tuninga i ujedno za posla. lijepo si ga sredio za razliku od ovih klasicnih
slazem se drug, jer samo koristenje u njegove svrhe cemu je namjenjeno, ne dozvoljava dosta nekih stvari koje su planirane za tuning...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top