VW Caddy mk1 1.9TDi...Slike legle..klima ubacena :D

VW Caddy mk1 1.9TDi...Slike legle..klima ubacena :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Caddy mk1 1.9TDi...Slike Uskoro..

Ev, nakon duze vremena da malo osvjezim temu odnosno projekat...prije nekih 20 dana je konacno zavrsena mukotrpna prepravka i ugradnja klime iz dvice,naravno i konzole od 2,znaci sve komplet kao sto sam naveo vec davno prije..sve je konacno zavrseno, i usput je stavljen vakuum za kocioni cilindar od dvojke cini mi se,onaj fabricki je bio premalen...nakon milion nastalih problema, napokon svi su polako rijeseni,i ta klima je konacno dosla na svoje nakon toliko varenja,pilanja, brusenja,pravljenja nosaca..itd,itd...:icon_smile:

pa cu konacno u narednih nekoliko dana da pohvatam sve sa mobitelom malo detaljnije...da vidite kako je to ispalo...
koliko je vremena utorseno na ugradnju ,dobro je ispalo, jer je sve radjeno nakon zavrsenog radnog vremena...i izmedju poslova...

huhh.. eto napricah se ja....al, da nebi dalje mlatio praznu slamu, kad stavim slike pa postavljajte pitanja i komentarisite...:cool:
 
Član
RE: VW Caddy mk1 1.9TDi...Slike legle..

Evo da konacno postavim nesto malo slika,kao sto sam prethodno obecao...bit ce jos ubrzo...i ovo sam nabrzinu,da malo osvjezim temu i projekat....:icon_biggrin:
Motor...
[attachment=24480]
[attachment=24481]
Konacno klima legla..:D
[attachment=24482]
Stavljena veca vakuum posuda
[attachment=24483]
Takodje tabla od gti(Kozna) dvice sve komplet ubaceno
[attachment=24484]
[attachment=24485]
[attachment=24487]
Pioneer kasetofon+Pioneer 12xCD changer :p
[attachment=24486]
Malo sredjene felge,napriejd distanci 7mm,nazad 14mm i naprijed nove gume dosle ..
[attachment=24488]
Prednji dio:
[attachment=24489]
 
Član
RE: VW Caddy mk1 1.9TDi...Slike legle..

jos slika:
[attachment=24490]
[attachment=24491]
[attachment=24492]
Sicevi od golfa 4..
[attachment=24493]
Prekidac za hidraulicne amortizere, i elektricne pojaseve..
[attachment=24494]
pogled na unutrasnjost
[attachment=24495]
etto to bi bilo to od mene za sada..
 
Član
RE: VW Caddy mk1 1.9TDi...Slike legle..

Dobar ba jos ako to nazad skines ako ti ne treba bit ce perfekt auto;)
 
Član
I ja gledam nesto da ti bi ovo nazad (moje misljenje) skinuti i napraviti onaj "bed cover" lim poklopac ali i ovako je mnogo fina pila
 
Član
Davor_ je napisao(la):
I ja gledam nesto da ti bi ovo nazad (moje misljenje) skinuti i napraviti onaj "bed cover" lim poklopac ali i ovako je mnogo fina pila

ma kod njega je inace za nekih otprilike 30-tak cm spusten pod nazad u odnosu na serijski model,pa je i mosta i citav zadnji trap sve je drugacije nista ne pase...

ivica je napisao(la):
care uzemlji ga MALO :D
mah,znam i ja da je visoko pravo pogotovo na ove niskoprofilne gume,ali nemoze se nista uradit jer se i tovari u njega, prvenstveno sluzi svom poslu...jedino zbog toga:D
 
Član
Hvala na podrsci...znam i ja ima tu stvari dosta koje bi ja sd mjenjao....al polako...doci ce sve na svoje, dosta toga ogranicava upravo to sto se auto stalno koristi oneme cemu je namjenjeno...pa tu pocinje dosta problema...:D
 
BHT Ovisnik
sviđa mi se,da mi je taj motor i klimu upakovat u mojujettu,jooooj:cool: svaka cast,samo zadnji branik sredi:cool:
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
jbt vrag jest dobar,mozes na more,na planinu i jos natovaris tonu cementa :cool::cool::cool:
a jest, bez problema sa ovim felgama ide na planinu u vikendicu...dobro bas nisam gradjevinac da tovarim cement, ovako se natovari nesto malo manje,al da se ne prlja drugo auto...:icon_biggrin:,a moze svugdje bez problema...

CoL3-99 je napisao(la):
sviđa mi se,da mi je taj motor i klimu upakovat u mojujettu,jooooj:cool: svaka cast,samo zadnji branik sredi:cool:
hvala puno drug,ma sredio bi se zadnji branik samo ce bit abd malo stelovanje , jer ovdje bio onaj zeljezni sto fabrika stavi al sav od hrdje struho, btw ako enko nije primjetio ovo je njegov prednji branik samo prepravljeno za nazad, a ako se pitate zasto je ispilan na 2 dijela,to je zato sto nemoze drugacije,jer kad se otvore ova vrata srednji dio branika se obori zajedno sa platformom do poda...tako da bolje se nije moglo hehe:cool:
a sto se tice klime sve komplet sto ej vezano za klimu sam platio 100KM,i plus komplet unutrasnjost sve od dvice ,sve moguce sto treba je 70KM,eto za 200KM na otpadu sve uzeo,al dobro bilo ej tu jos dosta ulaganja oko nekis sitnica sto je naknadno trebalo...ja zadovoljan..;)
aiih,tebi bi bilo pravo lagano u jettu klimu ubacit sve pase nema nikakve prepravke samo zasarafi...i busi rupe gdje treba,pojma nemas koliko sam potrosio ploca od motoflexa...haha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top