VW Caddy mk1 1.9TDi...Slike legle..klima ubacena :D

VW Caddy mk1 1.9TDi...Slike legle..klima ubacena :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Caddy mk1 1.9TDI

tibor987 je napisao(la):
Hjoj burazeru, falcirane felne, navuci dobro gumu na njih, limene kromirane branike, maska bez znaka, tapeciraj interijer i imas si fora autek do zemlje za styla...cak ti ni gewinde en trebaju, rekao si da ima mogucnost da se zakuca u zemlju zbog rampe...extraaa ;)

ma znam ja kako bi sredio,ali ovo je zapravo stavljeno na njega sto je stari imao u garazi nije nista posebno ulozeno....

dadao_style je napisao(la):
fin caddy bio bi još bolji da nema zadnje kabine da je bez nje

ehhh,ma skino bi ja neda stari,nece on da dira,jer je unutra sve u sivo uradjeno,jer je to vise kao putnicko...:p

Schumi je napisao(la):
Heh zanimljiv Caddy,unikatan..
Kakav je to TDI u njemu ?

a u nejmu ti je onaj 1.9 TDI blok iz prvih golfova trica sa tdi motorima,naravno busch pumpa je obicna bez elektronike,a nisu brizgaljke negio su dizne sa onim malo izduzenim tijelom...ustvari pumpa mu je od kombija T4 1.9 jer bolje ide na nju...
 
Član
RE: VW Caddy mk1 1.9TDI

Predobar ima jedan u Gracanici tako dostavu vrsi al je odradjen jbg

sipke neke furke tamo vamo gore dole slikad cu ga pa da vidite xD
 
Član
RE: VW Caddy mk1 1.9TDI

Ev iako jos necu da slikam jer je i sada ovaj winter look,celicne felge....pa ruzno vidit.....slucajno nadjem jednu malu slicicu od proslog ljeta,nije da se ima bas nesto za vidjeti,ali eto da malo update-am...:icon_biggrin:
 
Član
RE: VW Caddy mk1 1.9TDI

kad ce prave slike? :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:
ja cekam... :icon_evil: :lol:
 
Član
RE: VW Caddy mk1 1.9TDI

renault_fan je napisao(la):
ovako nesto ne bi bilo lose odraditi.....

i unutrasnost



ihhh.....vidio sam ja ovog caddy-a davno bas sam pratio projekat,drama je ispao,a i nema ih ovako uradjenih mnogo u BiH.....max Respect

ljuboje je napisao(la):
kad ce prave slike? :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:
ja cekam... :icon_evil: :lol:

hehe....bice bice druze za koji dan,jer sutra stavljam felgice,i spojler na prednjem braniku,skido ga zimus zbog snijega kad idem na planinu....
A morat cu nosit jednu felgu da se uradi i ofarba,malo nesjeo jednom na trotoar,a i farbanje prednjeg branika izgleda,jer ovaj majstor sto je radio morat ce ponovo jer sve potpukla farba guli se.....
majkemi nemozes ovdje naci majstora da ti zna ofarbat branik a da se ne oguli nakon pola godine:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top