Street Style rezultati

Street Style rezultati

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Veko Skoda je napisao(la):
Ako neko ima nes da kaze u vezi skode, kritike prihvatam.. nevolim da se ovako neki ljudi izrazavaju, brate dragi u lice se kaze.. lol da nerazmisljam.... topa sto se tice ocjenivanja potpis... ali samo neide to iz velike da mala ocjenjuju itd... jbg iz licnog iskustva pozzzz svima ....

Mislim da se kritike jedino nisu odnosile na tebe i Madzida, a ovo ostalo je stvarno nerealno ocijenjeno,al eto...desava se...(cesto):icon_biggrin:
 
dina je napisao(la):
Audi jeste ekstra odradjen auto ali fale sitnice, tipa da je instrument tabla napukla ili nisu dovrseni neki dijelovi. Motor koji se po pravilniku takodjer boduje nije mu odradjen itd itd. Za to postoje sudije koje se svakom autu posvete i svaki detalj pregledaju. Jer kada su u pitanju takva auta koja su skoro sva odlicno uradjena, samo ih detalji razlikuju.
Adnan se pojavio prvi put na takmičenju i sugerirano mu je na sve to. Auto kao auto je fenomenalno i bit ce sigurno jos bolje.
Neko je rekao da je trebao biti prvi, nek bolje razmisli jer Madzidu je na autu svaki detalj uradjen al svaki i stalno nesto novo ima. Počevši od automobila pa do prezentacije koja je svaki put orginalna ( i to se po pravilniku) ocjenjuje.
Audi nije sigurno jos uvijek za prvog mjesta, ali ni Ford nije nikako za drugog pored njega, to je sigurno, mislim da je na to vecina mislila.A ako je neko rekao da jeste za prvog vjerovatno je gledao onako samo globalno vanjski izgled i nije bas dublje posmatrao detalje i stvari koje se takodje ocjenjuju u stylingu, a nisu samo detalji koji se vide iz vana na autu
 
Član
Dino za slijedece takmicenje printajte listice za ocjenjivanje(ja cu vam to napraviti) da se zna sta se ocjenuje, nakon ocjenjivanja automobila takmicar se mora potpisati na listice i time je odmah upoznat sa svojim "stanjem" na takmicenju, u slucaju da je nezadovoljan odredjenom ocjenom istog trena se konsultuje sa sucima i dobije objasnjenje zasto je to tako... Tako se radi na takmicenjima u sirem regionu i jako je ucinkovito.

Pozz
 
Početnik
Kao prvo - na ovim prostorima prvo treba odvojiti ''cirkus'' od ''tuninga'' pa tek onda razmisljati o svemu ostalom, gore pobrojanom..
Kao drugo - nije bitno toliko koliki je broj prerada, koliko je bitan KVALITET tih prerada, i uklopljenost jednih sa drugima.Sta, bitno je staviti volan iste boje kao tapacirung, a nije bitno sto je kvalitet volana nula?? (samo dajem primjer)
Kao trece - treba dovesti sudije koje poznaju tuning i njegove elemente, koji znaju sta je Clean-look, sta German a sta Jap-style;koji znaju sta je ksenon, a sta obicna sijalica, koji znaju sta su ''lambo'' ''vrata'' a sta LSD..i jos sto nekih stvari o kojima ti nasi mamlazi od sudija nemaju pojma..ma mtopic je vec napisao sve..
 
Član
Iceman je napisao(la):
Dino za slijedece takmicenje printajte listice za ocjenjivanje(ja cu vam to napraviti) da se zna sta se ocjenuje, nakon ocjenjivanja automobila takmicar se mora potpisati na listice i time je odmah upoznat sa svojim "stanjem" na takmicenju, u slucaju da je nezadovoljan odredjenom ocjenom istog trena se konsultuje sa sucima i dobije objasnjenje zasto je to tako... Tako se radi na takmicenjima u sirem regionu i jako je ucinkovito.

Pozz


Madzide ja u arhivi imam sve listice za glasanje, to je je ono narandzasto sto sam pronjela kad sam prosla pored tebe onaj dan. i na listicima pisu 4 komponete po tri ocjene, kao tabela izgleda (znas i sam). I ovaj put su to imali sudije, nemoguce da takmicari nisu vidjeli jer mi je Adnan rekao da je vidio kad za motor nije dobio bodove. Znaci, listici postoje i vide se.

Sto se tice Forda, odradjeno je dosta na njemu. I svi ovi koji komentarisu i clia i forda i ostala auta neka prvom prilikom dobro pregledaju ponovo ove automobile.

PoZZZZ
 
Član
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Kao prvo - na ovim prostorima prvo treba odvojiti ''cirkus'' od ''tuninga'' pa tek onda razmisljati o svemu ostalom, gore pobrojanom..
Kao drugo - nije bitno toliko koliki je broj prerada, koliko je bitan KVALITET tih prerada, i uklopljenost jednih sa drugima.Sta, bitno je staviti volan iste boje kao tapacirung, a nije bitno sto je kvalitet volana nula?? (samo dajem primjer)
Kao trece - treba dovesti sudije koje poznaju tuning i njegove elemente, koji znaju sta je Clean-look, sta German a sta Jap-style;koji znaju sta je ksenon, a sta obicna sijalica, koji znaju sta su ''lambo'' ''vrata'' a sta LSD..i jos sto nekih stvari o kojima ti nasi mamlazi od sudija nemaju pojma..ma mtopic je vec napisao sve..
U potpunosti se slazem i potpisujem
 
Član
Ista stvar se desila sa Vekom u Zivnicama kada se pojavio sa sasvim novim gepekom u odnosu na predhodno takmičenje, sto mu je doprinijelo bodovima u odnosu na Novicu.


Ok dina kada je se sve radi po ps-u hajd mi samo objasni ova desavanja,pre svega samo da kazem nisam zaeljan pehara itd pa sada da dizem frku radi neki gluposti,postujem svaciji rad i svacije auto svako ima svoje ukuse i nacine razmisljanja i ja to postujem,kazes drugi put u zivinicam veko je imao novi gepek slazem se ja sam imao nove farove i satove ali to su sitnije promjene u odnosu na gepek to je ok.Ali prvi put kada smo bili u zivinicama odama posle brckog ja nisam imao nikakvih novi prerada na autu a cinimi se ni veko (mozda grijesim)on je imao bolju prezentaciju vezano za sator ali je takodje imao i peh jer je vece pre kada je stigao u zzivinice slucajno ostetio zadnji branik i to poprilicno e sada ponavljm nemam nista ni protiv veke ni protiv bilo koga ja i on smo dobri prijatelji ,auta su nam slicna i stvarni nijanse mogu da presude ko je za prvo mjesto ali ako je tada njegov auto bio bolji u bodovima zasluzuje pehar ok ali ostecen auto nemoze biti prvo mjesto e to je ono sto meni smetamislim da ce se svi ostali takmicari i oni koji prate style sloziti samnom,nismo upitanju samo ja i veko nego uopsteno ocjenjivanje,e hajde mi sada objasni kriterijume po kojima su sudije tada odlucile pobjednika
 
ma nama nema pomoci jos uvjek, sve je ovo smjesno, mislim da se nevidi skoriji napredak, jbg... a sto se tice clia bas i nema previse prerada na njemu, ni pojaseve, sjedista, druga boja itd.... da sada ne nabrajam...
 

JD.

Član
andre306 je napisao(la):
ma nama nema pomoci jos uvjek, sve je ovo smjesno, mislim da se nevidi skoriji napredak, jbg... a sto se tice clia bas i nema previse prerada na njemu, ni pojaseve, sjedista, druga boja itd.... da sada ne nabrajam...

e pa zato su bolje klase po godistima

jebga nije niko lud da farba auto staro 2 godine
 
Početnik
Ima rjesenja..donijeti sudijama dna od tegli, mozda budu bolje vidjeli...:icon_mad::icon_mad::icon_mad:i neku knjigu o edukaciji..:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
najbolje da ukinete style...pa napravite bolje rostiljadu....kasnije podijelite nagrade kako hocete!
 
andre306 je napisao(la):
ma nama nema pomoci jos uvjek, sve je ovo smjesno, mislim da se nevidi skoriji napredak, jbg... a sto se tice clia bas i nema previse prerada na njemu, ni pojaseve, sjedista, druga boja itd.... da sada ne nabrajam...

Pa sta ces njihove sudije vide neke prerade koje mi ostali ne vidimo, al ne vide one koje svak ziv vidi...Bas u toj klasi je bilo sigurno puno vise adekvatnih vozila za to mjesto, ali kome uopste pricati kada ne znaju ni prihvatiti kritiku a kamoli nesto ispraviti.Najlakse je reci onako kako i jeste receno da mi svi slabo vidimo ili se ne razumijemo itd. samo neki njihovi odlicno vide!
Hajd bitno je da malo uglancani stari ford ima vece i kvalitetnije prerade od Audija i da fabricki Clio sa samo felgama promijenjenim (od onog sto se moze primijetiti) zasluzuje mjesto ispred auta koja su bolje uradjena i ako nista barem se moze vidjeti nesto na njima sto je uradjeno.Bitno je da organizator jedini hvali i priznaje svoje ocjenjivanje, a mozda jeste Madzid napisao pravilnik, ali je pitanje koliko je zapravo realno ocijenjeno po tom pravilniku...
P.S.Bez uvrede i za jedno od navedenih auta jer je svako na svoj nacin lijepo i ljudi su se trudili, sto i nije upitno, vec to koliko su zapravo zaluszili mjesto koje su dobili.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top