Sponzorstvo od nekog magazina...

Sponzorstvo od nekog magazina...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
Deyo je napisao(la):
Primi me :)! OT: Erole, jel znaš slučajno Amira iz Brčkog , sivi Passat V, zatamnjena stakla,xenon, ovo ono ? :)

znaci formiran jos jedan tim,radi red da se spomene do sad 2 tima koje u njima,pa ostali daj i vi to rijesite,Remblender,knoxville...

-Ryu,amer_sa,Trozic
-erol_brcak,.nOKe,Deyo

ajde i ostali...
 

Ryu

Član
Nary za tebe cemo nac mjesto ako treba ;)

eto ako ja mogu predlozit za vodje timova
Remblender,knoxville

ostaju jos od ovih sto vidim da imaju volje,il su imali olensoner,gaga,renault R-5,Tarik,Nary, warma -(ne znam ne javlja se u posljednje vrijeme)

eto ako hocete moj prijedlog za timove
Remblender,olensoner,gaga (Tarik) - ne znam zelil ga Remblender u timu zbog incidenata u proslosti...
knoxville,Nary,renault R-5

ajd opet vi imate pravo na biranje,pa de se skontajte...samo probajte pravit timove da ostane i za drugi ;) da nebude jedan tim Remblender,knoxville i Nary a drugi sve manje iskusni tuneri gaga,renault i olensoner ;)
 
vidim blizi se mucenje od 10 sati na onoj mojoj neugledonoj,vrtnoj plasticnoj stolici:)

OT: @dejo :ne znam amira,ne druzim se ja sa sminkerima (zatamljena stakla,ksenoni...),hehehe,sala,ajd ako ga znas daj da dodjem sa njim kako u kontakt jer kontamo mi organizirati neko okupljnaje u brckom pa trazimo sto vise zainteresiranih
 
Remblender,olensoner,gaga slazem se sa ovim.... ni ne moramo imati ekstra sliku koju ce mo da posaljemo... ali ce mo dobro da se potrudimo, a i zezamo.....
moj MSN - dragan_skobic_69@hotmail.com (ovo 69 nije godiste nego broj indeksa - morali smo na hotmailu napraviti nalog radi faksa i tako ostalo :) )

@Tarik - izvini ali si me razocarao sa onim plavim opelom..... trebao bi dobro da se potrudis u PS-u da bi povratio povjerenje clanovima foruma....
 
hehe,jos ja bas kontam godiste,reko gle lika "mladji od moje stare dvije godine a igra se auticima u photoshopu":)
 

Ryu

Član
jbg i da je to godiste kad pogledas da ima ljudi starijih da igraju igara,cak neki i prave igre za pc i console...photoshop je nista u poredjenju sa tim ;)
 
Član
Ryu je napisao(la):
jbg i da je to godiste kad pogledas da ima ljudi starijih da igraju igara,cak neki i prave igre za pc i console...photoshop je nista u poredjenju sa tim ;)

kakvi ćemo biti mi kad ostarimo :lol:,sve gameri fotošoperi sa 50 godina :D
 
ovi sto PRAVE igre za pc i konzole zaradjuju,zgrcu pare,a ovi sto se IGRAJU sa fotosopom i igricama a imaju 40+ g. su krelci vala.:)
 

Ryu

Član
olensoner i gaga javite ovde ako se slazete da budete u timu sa Remblenderom i ako cete radit !
Nary i renault R-5 isto...znaci samo potvrdite pa da odlucimo sta cemo ida svi pocnemo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top