Sponzorstvo od nekog magazina...

Sponzorstvo od nekog magazina...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
renault R-5 je napisao(la):
ima li kakve fajde od mene:D:D

ako se ne pojavi neko bolji moracemo zacepljat rupe ;) ako nisi bas najbolji tuner ne znaci da nemas ideja kako bi se sta moglo uradit,il da ne mozes uradit neke stvari opet na tmiskom chopu,svakakva pomoc dobro dodje ;)
 
evo i ja sam ZA,ubacite me!

e samo nesto oko timova.
ne valja vam ideja da nekao radi boju,neko felge,nego haubu,neko blaabla,ne radi se to tako,jer ce ondas auto biti nidje veze,hauba sa pet hiljada otvora,flip-flop boja,roll bar u unutrasnosti,a VIP felge,to bi bio opci haos.:D

to se inace radi (bar tako radi ekipa sa PST),svako dobije zadanu sliku,pa se na msn-u dogovore oko ideje,sta kako,ali ne koje felge i koji donori,nego bas ideja,koncept,vizija auta i onda se krene traziti donore,kad se skupe donori,onda se pocne raditi,neko zapocne,pa posalje drugom na uvid,pa trecem pa onda ovaj kaze greske,pa ih ispravi,pa salje trecem liku ,blablabla i na kraju onaj najbolji medju njima odradi "finish touch",to je obisno onaj lik koji je najvjestiji sa bras tulkom.

eto ga!:)
 
Super Moderator
erol_brcak je napisao(la):
evo i ja sam ZA,ubacite me!

e samo nesto oko timova.
ne valja vam ideja da nekao radi boju,neko felge,nego haubu,neko blaabla,ne radi se to tako,jer ce ondas auto biti nidje veze,hauba sa pet hiljada otvora,flip-flop boja,roll bar u unutrasnosti,a VIP felge,to bi bio opci haos.:D

to se inace radi (bar tako radi ekipa sa PST),svako dobije zadanu sliku,pa se na msn-u dogovore oko ideje,sta kako,ali ne koje felge i koji donori,nego bas ideja,koncept,vizija auta i onda se krene traziti donore,kad se skupe donori,onda se pocne raditi,neko zapocne,pa posalje drugom na uvid,pa trecem pa onda ovaj kaze greske,pa ih ispravi,pa salje trecem liku ,blablabla i na kraju onaj najbolji medju njima odradi "finish touch",to je obisno onaj lik koji je najvjestiji sa bras tulkom.

eto ga!:)

upravu si imao sam isto misljenje :icon_biggrin:
 
tooo noke momcino!

ja hocu sa kenom u timu jer je lik za donore i c/p car,hehehhe:D



P.S. Sjecas se noke kad si jednom davno rekao da NIKAD u zivotu neces crtu uraditi sa brush tool-om,hahha!NAJJACI!:)
 

Ryu

Član
trebamo polako pocet pravit timove...

erol rece da je noke sa njim,znaci njima fali jos jedan u timu...
moj tim je kompletan,ako ko sta ne otkaze....samnom su Trozic i amer_sa

dalje ko ce bit vodja timova ?
Remblender 100% i jos jedan tim onda ostaje,Nary il knoxville...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top